Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

a Wy nie macie takich twardych??? myślałam,że to normalne w wysokiej ciąży,że taki napięty...
na szczęście jakby co to mąż za godzinę wróci z pracy,więc gdyby coś to mnie zawiezie...ale wydaje mi się,że to nie to. o Klaudia się zaczyna wiercić...no od ósmej miałam chwilę spokoju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mufcia i ja się dam 😁 😁 😁 😁!!

Malutka a kiedy miałaś ostatnio wizytę - może warto jednak to skonsultować z lekarzem, a tak na wszelki wielki.

Ja też chętnie donoszę mojego Malucha nie to żebym czuła się tak wyśmienicie ale nie jest źle, w sumie poza tym że jest mi ciężko i średnio mi się śpi bo przy każdej zmianie boku się budzę t ogólnie jest ok, nie mam zgagi, bóli, czasem tylko to łykam no spe 🙂 ale Mufcia żeby 2 miechy to nie wiem 😜 😜 😜 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃

A no bo Maksie się wczoraj seksmisji naoglądały i im się do tych pięknych kobitek zachciało hihihihihihi 🙂 Franek też miał być Maksem wiec ja juz nic nie powiem 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja mam już od jakiegoś czasu non stop taki twardy 😁 jak się go obejmie rękami to jak kamień i ja naciśnie się go palcem to nawet się nie ugina i ani to nie boli a czasem tylko się ściągnie jeszcze bardziej,więc myślałam,że to norma 😁
Kasiu może pamiętasz-opadał Ci brzuch? bo piasałam ostatnio o uczuciu opadania i z tego (chyba) wystąpił mi koło pępka rozstęp...jak byłaś wcześniej w ciąży to miałaś takie uczucie opadania brzucha?jakby Ci go ktoś ciągnął w dół aż słabo się robi? czy po prostu nawet nie zauważyłaś że się obniżył?
mogłabym Wam wypisać wszystkie moje dolegliwości,które wyczytałam,że mogą być objawami nadchodzącego porodu,ale wydaje mi się,że to raczej zbieg okoliczności 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Palibulka napisał(a):
Mufcia i ja się dam 😁 😁 😁 😁!!Ja też chętnie donoszę mojego Malucha nie to żebym czuła się tak wyśmienicie ale nie jest źle, w sumie poza tym że jest mi ciężko i średnio mi się śpi bo przy każdej zmianie boku się budzę t ogólnie jest ok, nie mam zgagi, bóli, czasem tylko to łykam no spe 🙂 ale Mufcia żeby 2 miechy to nie wiem 😜 😜 😜 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃
A no bo Maksie się wczoraj seksmisji naoglądały i im się do tych pięknych kobitek zachciało hihihihihihi 🙂 Franek też miał być Maksem wiec ja juz nic nie powiem 😜 😜


haha, Łusia też oglądała seksmisję 😉
co do zjazdu, to cieszę się bardzo, że się dacie pozbierać, pytanie kiedy, bo w obecnej sytuacji widzę jedynie opcję z brzdącami pod pachą już 😉 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi ja mam cały czas bardzo twardy,a to dodatkowe twardnięcie,te skurcze delikatne to mam na tym twardym brzuchu-nie wiem jak on może się jeszcze bardziej napinać,ale jednak 😁
spokojnie,nic nie boli,ani nic nie zapowiada się na poród teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja nie wiem czy mam luźniejszy oddech czy nie. boląca miednica i te okolice to mam w karcie wpisane od 1 kwietnia 😁 zauważyłam,że nie mogę się zgiąć np.do zawiązania buta-jakbym miała deskę w brzuch włożoną i schylenie się=ból... ale też to uczucie opadania brzucha też już mam od jakiegoś czasu,nie od teraz 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak jakoś mi się poród kojarzył od zawsze ze skurczami i bólami,a u mnie nic,ale też każda jest inna-spotkałam sie z przypadkami,że znajomą nic nie bolało itd i nagle jej wody odeszły 🤪 więc się nie sugeruje tym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki..
Humor kiepski choć za oknem słoneczko..
My kolejną kiepską noc zaliczyliśmy..nie dość że bóle to bardzoo głupi sen..ehh nie wiem co się zemną dzieje..
Wczoraj zaliczyliśmy wizytę..widziałam chwilę mojego maluszka..niestety wymiarów i wagi nie znam..pani położna stwierdziła że ma za słaby sprzęt by wiedzieć..nie wiem czy to jej lenistwo czy też faktycznie tym co ma nie jest w stanie tego sprawdzić..Ale widziałam siusiorka i potwierdziłam że mój mężczyzna będzie faktycznie mężczyzną..
Co do bólu brzucha..miałam robione wczoraj badania a dziś konkretniejsze w szpitalu..
życzę miłego dnia wszystkim..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lalalaaaaaaaaa, u nas wreszcie cudna pogoda, błękitniuśkie niebo i słonko, od razu lepiej się wstaje i w ogóle humorek od razu bardziej słoneczny 🙂
Okaaa, głowa i biust do góry, będzie dobrze 😁 😁 😁 😁 😁 w szpitalu zrobią Ci dokładne badania, będziesz więc pewna co i jak z Tobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...