Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

5 rano a ja nie zmrużyłam oka 😞 😞 😞 czy Wy tez nie możecie spać ? zanim urodzę to padnę z wyczerpania chyba 😞 dziewczyny macie może sposób na spokojny sen ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tylko tak się zastanawiam, jak to możliwe, że u mnie 5 rano była 20 minut temu a u Ciebie, Kasia 5h temu..hmmm Wypoczywasz w innej strefie czasowej czy brzuszek szwankuje? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki.
Znowu od rana upał, a ja mam trochę spraw do załtwienia na mieście.
Wczoraj babka na szkole rodzenia mówiła nam , że wyszła jakaś nowość majtki jednorazowe + podpaska z firmy TENA. Według niej rewelacyjne. Sama nie wiem, bo jeszcze ich nie widziałam, ale może warto popytać w aptece?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o matko co za ranne ptaszki 🙂 ja wczoraj zasnęłam dobrze po północy, kompletnie spać mi się nie chciało, a rano to mogłabym spać i spać 🙂 a dziś mi się śniło, że Dorotka się urodziła i ma dwie głowy, jedna nad drugą, pierwsza to blond główka, bardziej chłopięca, a druga to bardziej dziewczęca z ciemnymi włoskami, i obie miały niebieskie oczka - chyba zaczynam wariować 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam w Askocie jakieś majtki jednorazowe, ale nie wiem czy to te. Mi większość poleca te z siateczki, można je prać, a ciało przez nie oddycha, więc rany goją się znacznie szybciej.

Większość z Was, w przeciwieństwie do mnie, ma już wybrane imię dla malucha, ale tak dla ciekawostki wklejam wam linka do księgi imion, bo byłam w szoku, że takowe w ogóle istnieją 🙂
http://www.styl.pl/mama/ksiega-imion,letter,P,pack,2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby mamy, ale nie jest tak, że podobają nam sie bardzo 3 imiona i nie możemy się zdecydować które, tylko żadne jakoś do nas specjalnie nie przemawia i tak drogą odrzutu :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znalazłam jedno imię, które bardzo mi się spodobało, ale to po pierwsze była 5 rano, więc hmm może byłam jeszcze w sennym amoku, a po drugie mój mąż jeszcze go nie poznał i nie wiem jak zareaguje hehehe TACJAN 🙂 Do tej pory w czołówce byli Mateusz, Dominik, Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też chciałam hurtowo- najlepiej parkę, ale nie wyszło, chociaż jak już jestem w ciąży i pomyśle sobie ze ktoś nosi w brzuszku czworaczki to ciężko mi sobie to wyobrazić- jak one się tam mieszczą, poza tym miałabym non stop stresa czy dobrze się rozwijają, bo przecież muszą się wszystkim dzielić tam w środku, więc może lepiej że jest jedno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kuleczki

wlasnie wstalam d 😎zis sobie pozwolilam mily pan kurier mnie obudzil zawital do mnie z paczuszka 🙂 tak wiec moge oglosic ze do szpitala moge juz isc 😁 pogoda ladna pieluch reszte wypiore 🙂

Kasia a co do problemow ze spaniem to niestety Ci nie pomoge 😞 ale wczoraj moja pani doktor powiedziala ze mleko pomaga we wczesnej ciazy na zgage a w zaawansowanej ja poteguje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...