Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam siostrzeńca o imieniu Amadeusz. Na początku wszyscy pukali się w czoło, a teraz nie wyobrażamy sobie, żeby nazywał się inaczej. Jemu chyba też się podoba. A przede wszystkim jak jest mowa o Amadeuszu, to nie trzeba dopytywać się o którego chodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czesc inkubatorki!!! witamy ze slicznego slonecznego i cieplutkiego poznania-- w domku mamy chlodniej niz na dworku 😁
ale mam lenia 😎 Ika imie nie ma co ordzinalii.. 😜
ja zawsze chcialam Jakuba lub Oskara , ale ze Oskara ma moj kuzyn odpada a mąż nie chciał sie zgodzic na Juniora 😎
co do blizniakow u nas byla tak mozliwosc bo mamy rodzinne predyspozycje no ale niestety nie udalo sie- bylo by super ale jest Maksik z czego bardzo sie ciesze

milego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wstałam 🙂

ale mi sie pospało - mniammmm fajnie 😉 :

Ika fajne imie - mi się bardzo podoba, teraz wraca "moda" na takie oryginalne imiona i myśle że nasze pociechy będą mieli w przedszkolu różne ciekawie nazwane koleżanki i kolegów. Mi się też Tytus podoba ale zawsze sie bałam porównania z komiksem - a dzieci są okrutne 🤪

my chyba w koncu dziś wybierzemy się do urzędu żeby Remek mógł uznać syna 🙂 zobaczymy co z tego wyjdzie. I zadanie na dziś spakować torbę do szpitala - bo już wszystko mam ale jakoś sie zebrać nie mogę 🙂

kurde a sen miałam teraz okropny - sniło mi się że poszłam do mieszkania gdzie kiedyś mieszkalam z rodzicami i wylazl stamtąd taki obleśny najwalony typ i okazało sie ze to mój tata....ja nie wiem skąd takie akcje w głowie - masakra.

anochi niezły sen.....masakra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulka mi sie wydaje ze jak sie maly urodzi to wystarczy jak pojdziecie do urzedu 😎 bo w sumie nie ma jeszcze kogo uznac bo maly jest u ciebie w brzuszku 😎

anochi dzieki ze pytasz - czujemy sie ok, caly czas senni ale moze byc , tylko czuje sie jak w wiezieniu tylko sciany domu ale lepiej one niz szpitalnie... i zaczelam powoli odstawiac leki bo chce urodzic do 40 tyg ciazy a nie po min nie mam zamiaru sie martwis ze mały zatruje sie smolką ...


kornelia nich ci ktos oklepie klate i plecki bedzie ci łatwiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leki biore 8xdziennie co wychodzi co 3 godz, nawet w nocy , ale te o 3 w nocy odstawilam, po prostu nie chce przenosic ciazy wole urodzic juz teraz niz po 40 tyg

anochi co za baba tylko do dupy jej nakopać - ale znam takie babsztyle , ja swojego czasu studiowalam we wrocku i mimo ze mialam zaliczenie z przedmiotu kobieta nie dlal mi wpisu w indeks , miedzy czasie przenioslam sie na uczelnie do Poznania wiec kobieta mi powiedzila ze juz nie jestem studentka tej uczelni i ona nie da mi wpisu - i takim sposobem mailam 1 semestr w plecy,,, ale w sumie dzieki temu na nowje uczelini poznałam męża bo znalezlismy sie na tym samym roku - wiec nie ma tego złego... teraz to wiem ale na poczatku bylam wsciekla jak osa ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tym uznaniem to chyba chodzi o to, że musi być przy tym kobieta, więc lepiej to zrobić przed porodem, a jak brzdąc się urodzi to tatuś sam może iść do urzędu i zarejestrować dzieciaczka i nie ciągać żony ze sobą. ale to tylko moje przypuszczenia

aaa, mnie jeszcze bardzo podoba się imię nikuś, ale tatusiowi kojarzy się tylko i wyłącznie z dyzmą i nie wyraża zgody :/ (wiem, wiem, monotematyczna jestem, ale dziś mam dzień wyborów imion i farb hehe)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem jak jest w innych miastach ale w Warszawie jest tak że jak urodzi sie dziecko to dostajesz w szpitalu dokładną datę i godzinę kiedy możesz iść zarejestrować dziecko, jeżeli zapominasz, miniesz kolejkę czy z jakiegoś powodu się nie stawisz to potem możesz czekać i miesiąc na kolejny termin. Jeżeli rodzice dziecka nie są małżeństwem muszą się stawić oboje co zwiększa ryzyko ominięcia terminu bo mam dzień czy dwa po porodzie może średnio czuć klimat urzędu z małym na rękach chyba że tata ma ze sobą zaświadczenie o tym że jest tatą wtedy może iść załatwić tą sprawę sam tak jak tata małżonek - więc same rozumiecie że zależy mi na tym zaświadczeniu żeby nie martwić się urzędem po porodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ika baba z natury jest wredna i tyle i nie interesuje jej, że 4 raz jadę 2 godziny specjalnie do niej, eh
z imionami to jest właśnie ten problem, że albo połowa kojarzy mi się z konkretnymi osobami, albo w najbliższej rodzinie już takie jest - dlatego z Ali zrezygnowaliśmy - albo komuś z rodziców się nie podoba i ciężko trafić 😜 a też nie chcemy skrzywdzić dziecka, bo też wiele skojarzeń, typu jak BUlka pisała o Tytusie, moja mama ciągle nalegała by imię było po kimś z dziadków itd, bo to wtedy tradycja i łatwiej wyjaśnić dziecku skąd to imię, ale żadne imię w rodzinie mnie nie zainteresowało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec jeszcze 2-3 tyg , ale szlak mnie trafi jak leki mnie przytrzymaja do 41-42 tyg , ale za 2 tyg biore sie do roboty koniec lezakowania , no i polatam sobie z 1 na 10 pietro po schodach moze sie cos ruszy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla poprawienia humoru oto moj brzuszek z dziś

[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/31e1cfd0.jpg[/IMG][/URL] a jak u was wyglada rozwoj sytuacji ?? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, dzięki za wyjaśnienia, bo już mnie ciekawość zżerała, jak to możliwe 😉 a sex w takim stanie faktycznie nie jest dobrym pomysłem. no cóż- pozostało ci liczenie baranów 😉 przespanej nocki w końcu życzę, bo to podobno ostatni dzwonek żeby się snem nasycić. szkoda, że nie wszystkim jest to dane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
ja na spanie również jeszcze pobaraszkuje w łóżku,ale po wczorajszym to już chyba mąż się będzie bać a siła sie go nie zmusi,zobaczymy 😁
pytałam położnej-u mnie w szpitalu nie muszę mieć siatkowych majtek,mogą być zwykłe bawełniane,a jeśli zdarzy się nacięcie krocza-to wtedy leży się w większości przypadków bez majtek,bo mi mówiła,że one się potem kleją ale to zależy-każda kobieta ma wybór. no to ja nie kupuję 🙂
rany moje zatwardzenie znowu daje mi się znać w kościach a brzuch już zaczyna boleć,więc zaraz zacznę się kurować. miałam skurcze dzisiaj takie delikatne,pewnie po wczoraj się ruszyły...no nic trzeba porządki robić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sara smacznych kotlecików 🙂
ja dzisiaj z tatą robiłam pierogi 🙂 mój tato pierwszy raz w życiu robił 🙃 ulepił trzy i uznał że to nie robota dla niego, bo mu klapciochy wychodzą, więc on wałkował ciasto i wycinał kółeczka ja lepiłam. no i po podliczeniu wyszło 123 pierogi 🙂 🙂uwineliśmy się szybko bo w dwie godziny. w dwójke można robić, bo samemu to cały dzień bym siedziała, żeby taką ilość ulepić.
tak myślę ciagle o tej cesrace która mnie ponoć czeka,,, może to wcale nie takie straszne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...