Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

mufka moj mial wczoraj na mnie focha i caly dzien i wieczor cisza i troche sie martwilam ale za to dzis dokazuje jak zwasze ... czasem musza sobie zrobic wolne od cwiczen ile mozna sie gimnastykowac 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzięki dziewczyny, mi tez bardzo się podobają. Anycool niestety nie wiem ile taka sesja kosztuje, bo dostaliśmy ją w prezencie na rocznice ślubu.
Mufka cieszymy się razem z tobą, gratuluję!
Malutka tak jak Anochi pisze smaki się zmieniają, teraz będziesz fanką rybnych przysmaków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka: piękna sesja! super!!!!! pięknie wyglądacie - cała szczęśliwa trójka! ekstra!!!

Mufcia: brawo, super, bardzo sie ciesze że już masz to z głowy - odpocznij sobie troszkę kochana. 🙂

Ja już po obiadku - od kilku dni odkąd mam skurcze gotuje Remek pod moje dyktando i wychodzi nam to całkiem nieźle 🙂 Dziś skończyłam przygotowywać rzeczy Franolka i juz wszytsko jest uprane i uprasowane - w końcu sama wszystko ogarnełam 🙂 meble się wietrzą, wózek złożony - czekamy na szkraba 😁

MAlutka - co do ryb - chylę czoła bo ja też nie lubie zapachu ryb, nie przepadam za ich smakiem, jem je tylko nad morzem lub jak mój tatuś je zrobi, ale raczej bym sie nie zdecydowała aby rybe zrobić w domu - fuj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczyny!!!
Melduję że wróciłam i będę odzywać się częściej 🙂
Ależ macie piękne brzucholki a ta sesja pozazdrościć, ja uwieczniam sama swój brzuszek.
Czujemy się dobrze choć przez te upały zaczęły mi puchnąć stópki 😞
Mały Jerzyk rozciąga się co trzy godzinki ciekawe czy tak też się będzie budził po narodzinach. Dziś złożyliśmy z mężem łóżeczko 🙂 cudnie wygląda 🙂
Pozdrawiam Was serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😆 melduję się również. Wczoraj dyszałam w tym upale jak wszyscy 🥴 a dzisiaj widzę że tak jak u Was na moim termometrze w cieniu 29 stopni. 😲 . Wieczorkiem przylatują do nas goście z Włoch 🤪 2 lata temu byliśmy u znajomej-teraz ona z dwoma córciami przylatuje do nas 😁 zaskoczyła nas informacją 2 dni temu ale bedzie wesoło 😆....na napięcia i skurcze dołu brzuszka doktorek kazał aplikować sobie 2 razy dziennie luteine na razie więc liczę że ustąpią i będę mogła być aktywna 🙂 gdyż ostatnio więcej siedziałam niż dreptałam przez te "ataki" skurczowe. 3-MAJCIE SIĘ DZIEWCZYNKI W TEN UPALNY DZIONEK 😎

PS. Wiojojka fantastyczna sesja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy kochane inkubatorki!!!
juz od 6:00 nie spimy bo debil z kosiarka scinał znoe trawe skubany robi to co 2-3 dni szlak czlowieka moze trafic 😠
cieplutko ze nie wiem co , dobrze ze chociaz troche wiaterek wieje 😎
a moj mezus juz wyparowal z domu ma dzis jeszcze egzamin z kinezy ciekawe o ktorej zladuje do domu, wiec znow caly dzien sama siedze w domku... ale przynajmniej pranie wyprane i juz wyschło na balkonie dosłowien w ciagu 20 min niesamowite ale co sie dziwie jak taki ukrop na dworku...
a co tam u buziaczki ???? halloo gdzie sie babo podziewasz?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 🙂
Wpadłam tylko na chwilkę zobaczyć co u Was słychać, od kilku dni nic nie robie tylko leże na kanapie. Nawet komputera nie chce mi się włączyć :/
Zdecydowaliśmy się z mężem na remont, mam nadzieje, że szybko skończymy.
Wiojojka super zdjęcia 🙂
Mufka dobrze, że już masz wszystko pozałatwiane w szkole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!!!
A ja mam dzisiaj pracowity dzień bo i pranie i składanie mebli. Potem trzeba było złożyć szufladę do łóżeczka i jakiś obiadek zrobić 😞
Na szczęście już prawie skończyłam więc zaraz nóżki do góry i będziemy odpoczywać.
Pozdrawiam cieplutko pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...