Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anochi z maluszkiem wyglądasz prześlicznie, pasuje ci 😉
u mnie pogoda super, słoneczko świeci ale wiaterek przyjemny powiewa, balkon mam otwarty i zabieram sie do segregowania i porządkowania moich wszystkich notatek i zapisków z których korzystałam podczas 3 lat studiów i pisania pracy licen. uzbierała się tego niezła kupa 🤪a większość to kserówki z których nigdy nie korzystalam 😮
Dzisiaj na obiad łazanki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzieki Wiojojka, ale nie wiem czy tak na co dzień z brzuszkiem i maluszkiem bym wyrobiła 🙂
tez pamiętam jak porządkowałam wszystkie notatki, kserówki i inne pomoce naukowe 😜 i leży to teraz gdzies w pudłach, kompletnie nieprzydatne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witanko inkubatorki!!! odmeldowujemy sie !!
w poznaniu sloneczko z chmurkami i ok 23stopni z wiaterkiem wiec przyjemnie 😁
nie moglam wstac dzis z lozka krocze mnie strasznie bolało ( spojenie łonowe )kazdy krok to katorga, moze zaczyna sie rozszezac by maly mogl wyjsc bez problemu 😎 mowie wam bol jak by ktos wbijał gigantyczna igłe 😎 ale teraz juz lepiej wiec sie juz nie martwie 😜

anochi faktycznie pasuje ci i brzuszek i dzidzia 😜
moje notatki tez sa posegregowane jednak nie pochowane w kąt bo czesto do nich wracamy a teraz moj mąż, niestety taki zawod ze uczysz sie całe życie 😎
pozdrowionka Hiszpaneczki milego dzionka - a na obiadek "tortlille ala lucynka" 🤪mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elooo moje grubaski kochane 🙂 🙂 🙂

u mnie bez zmian , ale jest dobrze 🙂 🙂 trochę doskwiera mi nuda leżeniowa ale się nie poddaję


smutno mi ,że mogę zaglądać tu tak rzadko , tęskno mi za Wami moje dziewczynki , ściskam Was wszystkie i choć mało wirtualnie nawet to zapytuję każdą z osobna o samopoczucie 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😞 dzisiaj się znowu do swojej pracy wybralam i właśnie już konam z bólu-cały dół strasznie doskwiera...jutro też muszę przyjechać. Najgorzej jest w swoich firmach, rachunki lecą-szkoda zamknąć, wciąż jesteś potrzrebny, nigdy nie chorujesz nawet z zapaleniem płuc nie masz prawa do wolnego bo jak nie wierzyciel, ZUS, US to rachunki Cię zeżrą. Ciagła gonitwa, walka 😞 ale mnie naszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja Klaudusia dzisiaj rano się tak fajnie ze mną bawiła,a już za niedługo pobawi się ze mną ale nie przez brzuszek 🤪

jeee,a dopiero dziewczyny pisały o dwóch kreskach na teście 🤪 🤪

zleciało szybko-teraz już czekamy na maleństwa i jakoś mi się nie dłużą te ostatnie tygodnie-przeciwnie-dopiero miałam 31 tydz,33,35 i następna wizyta już będzie w 37 🤪 bo chodzę co dwa tyg. a za 3 tyg. będzie 39 i już się będzie siedziało jak na szpilkach i czekało na każdy objaw 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie znow plecy bola nie ma pozycji zeby przestały, nawet po masazu nie przechodzi - w sumie jak tylko pamietam mam z tym odcinkiem problemy ( sport to zdrowie) ale teraz jest nie do wytrzymania 😠
Kasiu trzymaj sie kochaniutka jeszcze 3 tyg 😎
a do nas dzis przyszedł ostatni zakup - limuzyna Maksia czeka na rozpakowania i złożenie - juz dawno bym to zrobila ale czekam na Jakuba. 😎
nic ide zrobic obiadek milego popołudnia brzuszki i ściskajcie nogi - juz jestesmy na finiszu 🤪 🤪
a Maksik znow daje czadu , widac ze ma juz w brzuszku mało miejsca - moj kochany wiercipiętek 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witanko po południowej dżemce 🙂

Badana zrobione 🙂 jeden wielki problem - do odbioru wyników musze pokzac na papierze wynik badania grupy krwi 🤪 a nie wiem gdzie mam 😮 przeszukałam cały dom i nic. A miałam robione w pierwszej ciąży i na początku tej pokazywałam lekarzowi. Cholera...wieczorem dalsze poszukiwania.
Torba spakowana 🙂 dopiero dzisiaj 🙂 hihii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
a też juz mam wóżek 🙃 zakupiliśmy dzisiaj z Marcinem 🙂 i co?! pierwsze co kocur wlazł do niego i włazi co chwilę uparciuch a my go wyciągamy, a on włazi a my go wyciągamy, a on włazi... 😠 ale fajny jestem bardzo zadowolona 🙂
dzisiaj takich skurczy dostałam że ja pierdolę!,tak mi sie kupy zachciało, myślałam że rodzę, a my na autostradzie 🤪 ani zjechać do lasu ani nic:blink.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mąż mi mówił,że śmiesznie chodzę i ma wrażenie jakbym się miała do tyłu przewrócić 🤪 taaa,bo nie wie jak to jest nosić takie parenaście kilo więcej na przodzie i mieć z tego bolące plecy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...