Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja chora, nos zawalony, gardło boli,kaszel okrutny. WOjtas nie pozwala się zostawić na chwilę chociaż tylko po to, żebym mogła wyjść do kuchni, wyrzucić papierek do śmietnika, zaraz wyje. bawi się sam, póki jestem obok, jak straci mnie z oczu szaleje, zastanawiam się jak to rozegrać.. mówię mu :Wojtusiu mamusia wyrzuci tylko papierek w kuchni, albo Mama pójdzie zrobić siusiu, zaraz wracam, a on ma mnie gdzieś i ryczy, będę tak powtarzać do skutku, nie będę go wszędzie na rękach nosić, jednym słowem mam go dość, szczególnie przy takim samopoczuciu jak dzisiaj.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka lecz się i nie dziwię się, że masz dość, ja czesto zostawiam na chwile Ale i albo płacze albo za mna człapie, nie jesteśmy w stanie się rozerwać
my nadal z chrypką, co można dziecku podac na gardełko? bo ALa troszke marudna, ale nie ma temp, bawi sie normalnie, na spacerku spokojna i czasem tylko zapłacze i wisi na cycku, zaczynam podejrzewać jednak ząbki, ale nikt tego nei zgadnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja mala spala dzis tylko raz cale 40min,a teraz w chodziku spaceruje po pokoju,to choc na chwile rece odpoczna 🥴
jutro ide na zakupy,musze cos kupic wiosenno-letniego,bo w spodniach goraco,a garderoba z okresu przed ciazy to wisi w szafie ale juz nie modna ☺️ ☺️
Wiolka kuruj sie,ja tez mam dosc malej 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka napisał(a):
Anochi mozesz podac Ali na gardło tantum verde, które ma działanie oczyszczające, antybakteryjne i profilaktycznie zawsze mozesz podawać wit,c na wzmocnienie organizmu, najlepsza forma to kropelki i, które mozesz dodac do herbatki, abo do kaszki

dzięxki 🙂 wit C dostaje, bo nam kiedyś lekarz przepisał multiwitaminy, ale po tamtum verde musze się wybrać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobity..
mały daje mi trochę popalić..te zęby wykończą nas wszystkie łącznie z dzieciorkami..
Prawa jedynka przebija się a tuż za nią lada dzień zacznie się wybijać lewa..i żyć nam nie dają..;/
Wojojka doskonale cię rozumie..mój Siyar też się taki zrobił że co oddalę się to płacze..ciężko mam rano się umyć bo protestuje..no ale przecież nie będę go zabierać ze sobą..
Wynalazł sobie fajną zabawę..siedzi w foteliku do karmienia i jak trzyma zabawkę czy butelkę czy cokolwiek to zrzuca sobie na ziemię..i patrzy jak to spada..a później woła bym mu podała..kiedy podam znowu zrzuca..i tak w kółko..a jak nie podam to złość i płacz..sobie matke tresuje..
Alusia zdrowiej!!!!!:*
aaa bym zapomniała..miałam dziś sen z Wjojojką i Kornelią hehehe...pomagałyśmy Wiolce wybierać pościel dla dzieciaczka..ale o dziwo to nie był Wojtuś a Wojtusia..bo miała dziewczynkę..i była wybredna przy wybieraniu pościeli..żadna nie spasowała..bo jedna za jasna i się szybko zbrudzi..a druga znowu za ciemna..z trzecią też coś..aż się w końcu obudziłam hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buziaczkaa napisał(a):
Kasiula2 napisał(a):
hmmm..jakby tu powiedzieć...moja starsza córcia dala małemu do zjedzenia kinder mleczną kanapke...............zajadał się nią jak szalony......NIE ZAUWAŻYŁAM!!


hejooo! a ja daje Liwci kinder mleczne kanapki 🙂 :P

mleczne kanapki,danonki,kinder delic,actimel...wszystko dla dzieci po 3 roku zycia i to sporadycznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc babolki
nocka tak nam minela,ze mala pol nocy w swoim luzeczku,a pol z nami,a i mala jeszcze teraz spi 🤪normalnie szok,ale wczoraj spala bardzo malo w dzien bo tylko 1raz 😉
pogoda znowu super,slonce i cieplo 🙂
Okaa moja tez tak robi,tylko jeszcze oczy zamyka,bo wie ze jak zabawka uderzy o podloge to bedzie glosno 😁
milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heloł 😉
no dziewczyny z Łucją mam identycznie, też na krok nie mogę się od niej oddalić, bo jest ryk, ale również muszę jej co chwila nowe zabawki podtykać, bo się tak szybko nudzi, że szok. nie wiem czy jakiś błąd popełniłam, że ona mnie tak terroryzuje, czy też te zęby ją dręczą, że jest taka rozdrażniona...?

życzę zdrówka biednym chorowitkom.

ale pogoda dziś u nas jak kryształ, więc śmignę na spacerek za niedługo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamy,
taki okres wydaje mi się, że mają nasze dzieci, że jak z oczu im znikamy to odczuwają lęk, że już nie wrócimy, dlatego wzywają mamo wróć!, trzeba je zapewniać ze mama jest i zawsze będzie, co niestety bywa mniej lub bardziej męczące, wytrwałości życzę wam i sobie 🙂 miłego dnia, dobrze chociaz że pogoda pozytywnie nastraja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka napisał(a):
a dziękuję, piję syrop z cebuli, łykam tabletki, mam nadzieję, że do świąt będę już zdrowa...
ja też czasem obieram sobie plan spaceru zanim z domu wyjdę 😉

no to dużo zdrówka!!!!!
czasami jak nie pomyślę to idę gdzieś a potem się wkurzam, bo stwierdzam, ze jednak w drugą stronę i tak kręcę się zamiast iść w konkretne miejsce 😉 najgorsze, ze meiszkam w samym centrum i daleko mi do jakiś parków itd, których tu mało 😞 bo przecież obok góry to nikt w zieleń nie inwestuje 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i co, i poszłam na spacer najpierw w jedną stronę miasta, pogoda śliczna i stwierdziłam, że pójdę Ali kupić czapkę z daszkiem, więc na drugi koniec miasta do sklepu, a tam czapeczki z daszkiem za 42-50 zł 🤪 chyba kogoś pogrzało, więc stwierdziłam, że pójdę do innego sklepu, który jest jeszcze dalej niż zaszłam za pierwszym razem w pierwszej części miasta 🙃 i tam kupiłam czapeczkę za 13 zł
teraz chciałam kupić chustkę, bardzo mi się podoba i pytam faceta czy mogę odebrać osobiście, bo ode mnie z miasta gościu, a on, że tylko wysyłka, o nie, nie zapłacę 1/5 ceny czapki dodatkowo!!!!!!!! http://allegro.pl/kocham-czapki-chustka-z-gumka-i-daszkiem-sliczna-i1559614605.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my już w domku u siebie ) 🙂 🙂
Jerzyk miał problem z zaśnięciem ale już śpi w ,,swoim" łóżeczku 🙂
Jutro idziemy na kontrolne badania z bioderkami to zapytam o te nocne pobudki.
Któraś z Was pisała o tych plamkach na ramionkach że niby to skaza białkowa a jednak to nie to ??? Jerzyk ma właśnie takie plamki już drugi tydzień i nie wiem od czego to może być ???

Coś same problemy mam ostatnio 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rusalka1980 napisał(a):
A my już w domku u siebie ) 🙂 🙂
Jerzyk miał problem z zaśnięciem ale już śpi w ,,swoim" łóżeczku 🙂
Jutro idziemy na kontrolne badania z bioderkami to zapytam o te nocne pobudki.
Któraś z Was pisała o tych plamkach na ramionkach że niby to skaza białkowa a jednak to nie to ??? Jerzyk ma właśnie takie plamki już drugi tydzień i nie wiem od czego to może być ???

Coś same problemy mam ostatnio 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞



Ja pisałam 🙂 My mamy na łokciach i w okolicach brzuszka i kilka małych na nóżkach 😞 Mieliśmy maść specjalną robioną i od dzisiaj smarujemy, poza tym kąpię Kamilka znów w Oliatum i lekarka kazała zrobic "krok w tył" z żywieniem to znaczy nie dawać prócz łagodnych obiadków i mleka czyli cyca nic przez kilka dni ale najbardziej podejrzane jest żółtko-mamy całkiem zrezygnować na razie z podawania!
Idę bo mnie synek "woła" mamamama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateuszek idzie w ślady mamusi- już jest fanem rowerów 🙂

[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-04/d74778f1/zdjęcie0089.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-04/d74778f1.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-04/0a5f1942/zdjęcie0079.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-04/0a5f1942.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...