Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

witam ponownie ale malam tempo - naczynia pomyte, kuchnia sprzatnieta , pranie wstawione, sterta prania wyprasowana wiec teraz spacerek by sie przydał :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anochi: masz ode mnie oklaska za ten egzamin 🙂:laugh:

anycool: ja też będę miała Tosie jeżeli będzie dziewczynka 🙂
i o synku myślałam jak o Maxie hahahaha niesamowite 🙂 ale też bym chciałam mieć Franka 😉

moje drogie brzuszki: ja oczywiście wiem że ta gadanina to jakieś średniowiecze - nie myślcie sobie że ja to popieram 🤪 u mnie też mój ukochany robił wszystko a teraz się zbuntował i wynajął panią do sprzatania raz w tygodniu a ja wcale się nie sprzeciwstawiałam :P :P 😉

przepiękny dzionek - niedługo wychodzę z pracy bo wynegocjowałam wychodzenie ok 15 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi Gratulacje ode mnie i pełen podziw 🙂 mało która kobieta umie dobrze (bardzo dobrze) jeżdzić bryką!!!!! Oklaska masz ode mnie 🙂

Ja dzisiaj tez się narobiłam juz :/ kuchnia posprzatana, gary umyte i pokój wreszcie udało mi się posprzatac...ale kregosłup mi wysiada 🤪 Teraz kapuczinko i slodka bółeczka 🙂
Na badaniach byłam rano OWA i HBS zrobiłam, wizyta we wtorek i bez badan pojde bo wyniki za ponad tydzien! kurnaaa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobitki!!!
wrocilam ze spacerku zrobilam kupe kilometrow normalnie takie trasy to tranwajem pokonuje ale dzis pieszko:laugh: dodatkowo kupilam sobie sliczna bluzeczke - tunike różową w kwiatki z dlugim rękawkiem typowo na upalne dni za jedyne 2.50zł :P niezle co:P :P nowka nie rdzewka jeszcze z metka H&M :P

anochi - GRATKI rowniez od nas
a na zmywarke musze poczekac do gwiazdki 😠

palibulka - pani ktora sprzata ... niezle niezle:P :P co ja byma za taka pania dała z tym ze nie lubie jak ktos obcy buszuje mi po domku ☺️ 😠

a co do imion to ale mamy zbiegi okolicznosci ma tych naszych Maksiow , Zuzie i Antosie :P :P zastanawiamy sie czy chlopcu nie dac imienia Jakub - po tatusiu, lub Filip co wy na to :P

ale jestem padnieta - ale nic ide dokonczyc obiado-kolacyjke a przy okazji wypije herbatke:P

kurcze to ja z badaniami mam super tego samego dnia co robie mam wyniki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki,

Anochi gratulacje najszczersze i podziw wielki- instruktorka jazdy! Super!!!!! 😎

Anycool niezłego speeda nabrałaś w tych robotach domowych, u mnie chęć do roboty słabnie 😉 co dzień rano większa sterta garów czeka. A zmywarkę, to bym musiała sobie chyba na suficie zawiesić, taką małą kuchnię mamy 🤨 😉

Palibulka ja też ustawiłam sobie inaczej pracę - kończę o 14 🙂całkiem miło. W ogóle ten pierwszy tydzień pracy po zwolnieniu przeleciał mi jak z bicza trzasł. Może to dlatego, że przygotowujemy fajową wystawę, na którą Was serdecznie zapraszam, bo to dla wszystkich babek niezła gratka. Mianowicie "Babski dizajn", a szczegóły macie tu:

http://www.zamekcieszyn.pl/pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1172&Itemid=51

więc jeśli któraś z ze Śląska, choć może być też z dalsza oczywiście, ma ochotę to w tą niedzielę zapraszam na cieszyński Zamek, będzie super na pewno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia38 z tym "schnącym noskiem" mamy ten sam problem... 🤢 schną mi śluzówki, nie wiem co na to poradzić i prawdę mówiąc nie zastanawiałam się nad tym, do czasu aż Ty o tym napisałaś. czytałam gdzieś w necie, że może się tak dziać w ciąży. uznałam, ze trafiło to na mnie i jakoś to przetrwam.
Ale jestem zmęczona, idę nyny bo oczy już mi się zamykają. od wczoraj nic nie smakuje mi tak jak kromka chleba z masłem i solą... przypominają się czasy, kiedy jeździłam do babci na wieś mniam mniam:P
dobranoc Brzuchaczki wspaniałe!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki 🙂

fuj fuj co to za pogoda za oknem - śniegi jakieś??!!! normalnie trąca mi tu północą!

anycool: co do pani sprzątającej, w sumie teraz to mi obojętne, pani nie zagląda do szuflad czy do szaf no chyba że ją poporsze o sprzatnięcie, ogólnie myje łazienki, podłogi, kuchnię no i przede wszystkim prasuje!! 🤪 a jest to pani zaufana, polecona wiec mam do niej zaufanie 🙂 powiem tak ja sprzatam od niej 10 razy lepiej hihihi i nie ma to jak samemu coś zrobić, ale mamy dość spore mieszkanie i ni cholery nie mam siły na sprzątanie go a szczególnie jak wracam popołudniu z pracy 🙂
Kasia38: podobno to zupełnie normalne, chociaz ja mam w drugą stronę, nos mam zapchany, bardziej się poce i więcej mam śliny w ustach 😮 😲
Mufka; szkoda że to tak daleko, zapowiada się ciekawie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane, u nas też dziś biało, brrrr, a tak było wiosennie.
Pewnie cieszą się tylko narciarze.

Co do problemów z noskiem, to czytałam w "Oczekiwaniu na dziecko", ze to w ciąży normalne - hormony powodują opuchnięcie śluzówki. Ja mam np. problemy z zatokami.

Anochi, to fajowa wystawa, i wszystkim się pomysł podoba 🙂 z Bielska niedaleko, więc zapraszam.
Palibulka, mozliwe, ze pojedzie ona później do Warszawy, dam Ci cynk, jakby co 🙂

A ja dziś jadę do teściów na Górny Śląsk, do Mikołowa 🙂 szwagierka ma dziś rodzić, zobaczymy jak będzie...

pozdrowienia i miłego weekendu Wam życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam brzuszki w ten słoneczny cieplutki dzionek - widze ze tylko tak jest u mnie:laugh:
wczoraj sie tyle nachodzilam ze dzis mnie posladeczki bola a dzidzi chyba sie spodobało bo teraz po sniadanku intensywnie buszuje - ale chyba wyjdziemy bo moj kochany meżuś zostawił karte latnicza w domku wiec bede musiala zrobic zakupy 🤨 a dzis co planujecie na obiadek bo janie mam pojecia ☺️ 🤨


kochane co do spida na sprzatanie to musze miec dzien czasem wszystko musi nabrac mocy urzedowej i lerzy dniami w odlogu - widocznie sloneczna pogoda mi przyja:P

a co do noskow to ja tez mam wysuszony a najgorzej jest w nocy 🤨 a to ze zachycha w ustach i brak nam sliny i bardziej sie pocimy to uroki II trymertru :laugh: 😠

nic kochaniutkie trzeba zlozyc i poprasowac wczorajsze pranie

do wieczorka brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobitki 🙂

sniegu u mnie nie ma ale pogoda mrozna 😞 zapowiadało sie juz wiosennie a tu niespodzianka 😞

Kasia38 ja mam nosek zapchany non stop 😞 i tak jak pisza dziewczyny to normalne w ciazy.


Mufka moze kogos poprosze to sie ze mna pofatyguje 🙂widze ze dzis mamy ten sam cel 🙂ja jade do mamusi do Mikołowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny, ja wczoraj miałam okropnie męczący dzień, podwójne imieniny - mojego taty i teściowej 😮 Ale się narobiłam, od 9.00 stałam przy garach, a później 2 imprezy 😉
No i dzisiaj spałam do 10.30 :P I nie mam zamiaru nic robić, no może tylko naczynia umyć i biore się za pisanie pracy.
U mnie też dosypało śniegu 😞 Ale jeszcze troche i przeciez musi ta wiosna przyjsc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sara85 odpoczywaj, bo należy Ci się, tak się w ciąży narobić

też dziś idę na zakupy, kupię sobie w końcu spodnie ciążowe i chyba wydam na nie fortunę, ale nigdzie nie widziałam takich tańszych co mi się by podobały 😞 a w czym chodzić trzeba 😞 mam tylko nadzieje, ze mnie mąż z domu nie wywali za rozrzutność :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka: koniecznie 🙂

ja dziś zaczynam walkę z obiadem na jutro bo mam rodziców i teściów zaproszonych 😮
planuje krupniczek - specjalnie zamówienie dla "teścia" pisze w cudzysłowie bo z Remkiem nie jesteśmy małżeństwem ale tak łatwiej pisać 🙂 poza tym jutro podam gulasz wołowy z ziemniaczkami lub kaszą gryczaną do wyboru i buraczki i może jakąś suróweczkę do tego - roboty kupę ale damy rade 🙂
mój ukochany wybiera się wieczorem na curling więc będe miała cisze i spokój a jutro rano zaprzęge go do roboty :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej znalazłam fajne spodnie na allegro moze wam tez sie spodobają
http://www.allegro.pl/item934536764_bezuciskowe_spodnie_ciazowe_jeans_l_hit_cenowy.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie u mnie pogoda sknocila z pieknego sloneczka i wiosennej pogody przemienila sie w typowa zime z opadami sniegu bbbbbbbrrrrrrraz spac sie chce:P 😠 o ja cie ale sypie a moj mezulek do pracy ubral sie w wiosenna kurteczke 😠 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...