Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale słodziaki, a Wojtuś jaką ma fryzurkę 🙂

Kasia, napisz na forum porady na poprawę laktacji, żebym i ja mogła skorzystać, bo też walczę z jej poprawą wciąż.... a nieźle silny musi być Twój Maksiu, że już siada, nasza Łucja jeszcze się nie podciąga do siadania 😞 i ćwiczymy z nią, ale jak się ją bierze za łapki to wręcz odwrotnie - wygina brzuszek do góry...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dziecko zasęło po kąpieli ale na pół godzinki i dotąd (22.39) jest w super humorze. Lulanie nic nie daje on chce sie bawić-tata właśnie próbuje go "zmęczyc" turlaniem... 🤪wszystkim chce sie spać tylko ie Kamilkowi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
ja mojej nie czytam bo ona zawsze targa gazety jak tylko mam w ręce więc szkoda książeczek 😞
ogólnie Klaudia jak mi siedzi na kolanach to siedzi już sama tylko opiera się dla równowagi o moją rękę i wtedy wszystko idzie w obieg-rozlewa,rozrzuca,ściąga,bierze łyczki,stuka,złości się i cieszy na zmianę 😁
a jak tylko zobaczy mamę z łyżką 🤪 🤪 🤪 to głowa do góry,dziubek otwarty i czeka,jak nie dostanie to domaga się płaczem,dzisiaj tak wypiła mi łyżeczką pół mojej herbaty jak byłam u kumpla mężą 🤪 po prostu siedziała na kolanach,ja wzięłam szklankę podniosłam do ust a ta na mnie patrzałki wytrzeszczone,buzia otwarta i wzdycha,nie dałam to bek,dałam dwie łyżeczki,mało,pół szklanki wyduldała 😁
a na kolację? 150ml kaszki,kąpiel i po kilku minutach znowu 90ml kaszki w której jest zakochana,mój bobas w dzień je malutko ale za to wieczorem potrafi wytrąbić 240ml i dalej czeka na jeszcze,ale by ją rozerwało,więc smoczek,usypianie i śpimy do rana 🙂 w dzień to tylko pierś na dosłownie 3 minutki po kilka razy no i oczywiście to co ode mnie wymusi jak ja jem 😁
a przy takim karmieniu kupki robi takie jak my już nie taki rzadkie tylko normalne,a ustęka się przy tym 😁 teraz bez problemu wiem kiedy robi kupę a kiedy udaje 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mufka ona wszystko łapie i do buzi,nawet jak łukasz ptasie mleczko jadł to musiał dać jej spróbować 😁 bo ja jej dużo daje łyżeczką i jak ją widzi to wie że zaraz coś dostanie i czeka z dziubkiem otwartym 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski,
ale zima, a ja mam jeszcze ten kominek i jak se nie napalę to pizgawica na chacie, z tym że jak już rozpalę to temperatura podnosi się do 23 stopni nawet a to przecież też nie dobrze... mamy małe mieszkanie i strasznie szybko i mocno się nagrzewa tym kominkiem. ja musze wyjść kupić coś na obiad, sklep pod nosem więc Wojtuś na 10 minut będzie na dworze,
podnosi się już mój szkrab do siadu, główkę sam unosi, wysila się przy tym jakby wielką kupę robił 🙂
dla mnie też masakra chodniki niepoodgarniane, napocę się przy pchaniu wózka 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurka takie słonce
moze wyjde chociaz na godzinke...niech sie Młody przyzwyczja.

A miałam wam powiedzieć - pamietacie ta moja przyjaciółke co tez w ciazy jest..no to ona rodzi na dniach a ja z nią!!!! poprosiła mnie zebym jej towarzyszyła 🤪 🤪 🤪 🤪
ale jazda! aż mnie szew boli na samą myśl 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny..
My wczoraj mieliśmy szczepienie..był ogromny płacz..i strumyk łez.. 😞
Cały dzień noszenie na rączkach bo bolało..a dziś trochę gorączkujemy..
Siyar ma 65cm i 7805kg..kawał z niego mężczyzny..;D
Kolejna noc kiepska..pobudki co godzinę..;/
Wjojojka jak twój Wojtek?robi kupki częściej? i czy mają one kwaśnawy zapach??
śliczną ma czuprynkę Wojtek..i widzę że lubisz pościel z ikei..mam taką samą.. 🙂
Bułka powodzenia dla WAs.. 🙂 a powiem że ciekawe to będzie doświadczenie..Jakiś czas temu przeżywałaś poród sama a teraz zobaczysz to wszystko z innego punktu widzenia..w senie patrząc na to z boku..
My prezent też kupujemy dla malucha..mam upatrzony chociaż jest dopiero od 6msc..
A tu coś śmiesznego dla Was..
http://www.youtube.com/watch?v=0yCTbVJIklA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahaha wariaty!
dziękuję Okka 🙂
Okka Wojtuś robi kupy, nie są one kwaśne i nie są też unormowane. bo zrobił na przykład w piatek potem w niedzielę dwie, wcześniej nie robił 6 dni, może to przez te weekendy kiedy jeżdzę do szkoły i podaję mu sztuczne mleko. a jak Siyar i jego mocz, juz wszystko dobrze? w poniedziałek Wojtuś miał na pieluszcze czerwone plamki w siuśkach, ale więcej sie to nie powtórzyło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siyar też miał czerwone plamki..ale po kilku dniach to zniknęło..ale kupki robi podobnie..bo zawsze co 6/7/8dni a w tym tyg były dwie więc częściej..ale są kwaśnawe właśnie..ja już sama nie wiem czy nie przesadzam..
iiii zazdroszczę wszystkim przespanych nocy..u nas było już dość dobrze..a teraz to maskara..;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no buziaczka,pisałam,że ja urodziłam w Twoim terminie a Ty w moim...równiutkie 4 miechy temu 🤪 buziaki dla Liwci a Klaudia z mamą kombinuje dalej wycieczkę w okolice Krakowa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ho, a raczej huhu ha zima zła 😉 u nas -8 więc nie wyściubiamy dziś nosa na dwór, nawet obiadek nam dowiozą, hehe 🙂
pospałyśmy sobie z Łucją do 10.30, kochana córeczka, a teraz znów przysypia w leżaczku, ostatnio dużo śpi, mały niedźwiadek 🙂
Okaa, świetny ten link, zarąbiste mają głosy ci panowie 🙂
Malutka uściskaj Klaudię od nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobitki moje kochane gdybym przestała sie całkiem odzywać to będzie znaczyło że ząbki Maxa doprowadziły mnie do choroby umysłowej i wylądowałam na oddziale zamkniętym 😞 😞

Maxiolo mamroli , jęczy , marudzi i na zmianę sie śmieje do rozpuku po czym znowu mamroli 😞 nic go nie interesuje , zabawki na 5 minut , ciągle muszę przy nim siedzieć a tatuś jest fajny ale................jak mamusia jest obok 😞

jedyny ratunek to REKLAMA W TV , wtedy mamy spokój na 5 minut 🙂 niech te zęby wylezą bo zwariuje 🙂


a te wszystkie żele na ząbki to raczej są do du......niż do ząbków 😞 BOŻE DAJ MI SIŁY I CIERPLIWOŚĆ BO SIĘ ZASTRZELĘ ZANIM ZĄB WYROŚNIE !!!!!!! DOBRZE ŻE CHOĆ POCZUCIE HUMORU MI ZOSTAŁO BO INACZEJ GUMOWE ŚCIANY I DRZWI BEZ KLAMEK ......


jestem gotowa poświęcić swoje zęby , niech je sobie Maxiolo weźmie są jeszcze w całkiem niezłym stanie ...............byle by jeden dzień był pełen pisków a nie mamrolenia 😞


ZASNĄŁ


KAWY ......KAWY .......KAWY .......KRÓLESTWO ZA KAWĘ !!!!!!


KLAUDUSI BUZIAK TAK PO CICHUTKU ŻEBY MARUDY NIE OBUDZIĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...