Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

Palibulka a po za tym mamy prawie identyczny termin porodu :laugh: :laugh: :laugh: wiec pisz tu szybciutko jak sie czujesz i co tam u dzidziusia slychac:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anycool...dziwie sie ze nie dostalas wezwania do zaplaty na kwote 3 gr.:P pamietaj ze w tym kraju jest wszystko mozliwe 🙂
a co do znajomych to ja tez sie przekonalam bedac w stanie blogoslawionym 😁 kto jest przyjacielem a kto wcale a wcale nie zasłuzył zeby go tak nazwac 🙂 ale przeciez mam dzieciaczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczynki za ciepłe przywitanie! uff 😉

wiem że dzidziuś jest najważniejszy, ale wiecie jak to jest mimo wszystko jakoś tak przykro i samotno.

Ostatnio słyszałam, że taka przyjaciółka jak ja robi się atrakcyjna dopiero jak pozostałe zachodza w ciąże bo jest doskonałą kopalnią wiedzy 😉

anycool: co do zusu....mają mistrza - dobrze że Ci jakieś kary nie kazali zapłacić. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu chca 3 gr a nie powiadomili mnie 7 miesiecy temu ze bank przelam pieniadze nie na 10 tylko 13 czerwca i dlatego to sie tak ciagnie bo pismo dostalam dopiero pod koniec stycznia i jak sie okazalo przez ten czas nie bylam ubezpieczona ,o 3 gr to by cie z zagranicy sciagneli ale jak cos od nich chcesz to zaczekasz sie do usranej smierci

no ale coz swiat jest doskonaly ale prawo urzedowe nie:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Dzidziuś ma się świetnie - rośnie sobie kochane maleństwo a ja z nim (pulchniutka sie zrobiłaś - dziś w windzie usłyszałam 😉 )

Ja się czuję całkiem dobrze, najwiecej dolegliwości mam z trawieniem 😞

psychicznie mam napady paniki - aaaaaaaaa czy dam sobie radę!?! 😉

a poza tym zdaje mi się że kilka dni temu poczułam ruch Maleństwa - myślicie że to możliwe? po konsultacji z mamą - podobno tak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do przyjaciol mialam rewelacyjna przyjaciolke ale do momentu kiedy nie zerwalam z moim bylym i nie przedstawilam jej mojego obecnego meza ... NIE SPODOBAL sie jej - bo nie imprezowal, nie palil, i nie pil w przeciwienstwie do tamtego, nie mogla sie pogodzi z tym ze wiecej czasu spedzam z nim niz z nia - wiec zakonczylam ta "przyjazn" bylo super jak bylam na kazde jej slowo z kazdym jej problemem ale jak ja jej potrzebowalam stwierdzila ze strasznie sie zmienilam i zebym byla taka jak dawniej musze sie rozstac z facetem ( obecnym mezem) wiec wybralam faceta :laugh: :laugh: :laugh: ona tez jest singielka ma juz chyba 34lata i niewiadomo dlaczego kazdy facet od nie odchodzi, nie moze z na wytrzymac 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochana pewnie ze mozliwe jezeli sa w podbrzuszu to jest to dzidzia GRATULACJE ... ja swoje malenstwo czuje jakie dobre 2 tyg az moja gin sie zdziwila ale jest duze wiec to mozliwe:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ja miałam odwrotnie, jak w tamtym roku wychodziłam za mąż to większość koleżanek była na etapie ciąży i nie miałam z kim o ślubie gadać 😞 Teraz ja jestem w ciąży, a one już dzieciate i znów trochę tematy rozbieżne, ale już o wiele bliższe 🙂 ale za to mam od nich wiele rad i pomocy i liczę na trochę ubranek 🙂 i te dzieciaczki takie słodkie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anycool niezła egoistka z tej pseudo-przyjaciółki, szkoda gadać...

u mnie znowu w rodzinie mam sporo dzieciaczków małych, mój mąż ma pięcioro rodzeństwa, w wieku rozrodczym - że tak powiem 😉 😁 więc na szczęście mam z kim pogadać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jakoś moja rodzina jest mało aktywna 😉 i ja z całego mojego kuzynostwa, będę miała pierwsza dzidziusia i już widzę te wszystkie ciocie wiszące nad nim i mówiące "och, ach, ech, co za piękny, tłusty bobasek" 🙂 jakoś trzeba będzie ograniczyć do minimum spotkania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za to jestem prawie najmlodsza z rodzinki mam kuzynke 6 lat mlodsza a tak niektorzy moi kuzynowie maja dzieci starsze ode mnie ja po prostu jestem takim wypierdkiem mamuta wiec u mnie nie ma wlasciwie malych dzieci no moze jak by sie tak zaglebic to coc by sie znalazlo:laugh: :laugh: za to moj mezulek jest najstarszy i jako pierwszy zalozyl rodzinke wiec bedzie sie dzialo:P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie nie ma dzieciaczków nic a nic. Mój brat się stara ale póki co nic się nie dzieje, ja jestem pierwsza chociaz młodsza 😉 Jeżeli chodzi o mojego ukochanego to tam jest totalny odjazd bo on jest jedynakiem, jego tata również a mama ma siostrę która nie może miec dzieć więc on był jedynym dzieckiem i teraz nasza dzidzia będzie jedynm dzieciaczkiem w rodzinie - mówie Wam aż się boje tego wariactwa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laski!! Tak a propos tych kremów czy oliwek.. Ja używam z Ziajki mamma mia i powiem wam że póki co jest super!! Nie jest zbyt drogi, fajnie się wchłania i skóra jest potem taka miła i fajna. Siostra męża używała przy 1 dziecku własnie ziajki i naprawde prawie nic nie widać kto nie wie nie zauważy!! a przy drugim jakich niemieckich specyfików po kilkadziesiąt euro za buteleczke i teraz cała jest w prążkach 😞 Także nie ma co wydawać niewiadomo jakiej kasy bo czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze 🙂 I jeszcze jedno, nie chciałabym was smucić ani nic ale jeżeli macie genetycznie uwarunkowane to krmy tylko mogą złagodzic ale i tak warto!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stosuje krem oliwkowy ziaji pelnotlusty jakiec 3-5 zł i silonde lipid (?zł) jak narazie super
a co do pracy to ja tez siedze w domku mam/ mialam wlasny interes ( gabinet rehabilitacyjny) wiec jak jestem w ciazy nie moge tam pracowac wiec siedze na zwolnieniu... nie jest to super wyjscie bo odeszla nam spora moja pensja wiec ja do pracy wracam praktycznie odrazu po porodzie ... zalezy jak sie bede czula... nigdy tak nie chcialam jestem zwolenniczka ze dziecko z mamusia musi byc jak najdluzej po porodzie ale sytuacja nas do tego zmusza 😠 😠
pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez jestem na zwolnieniu i zostane na nim do rozwiazania a pozniej macierzynskie i urlop wychowawczy 🙂My nie mamy z kim zostawic maluszka a poza tym zmieniam miejsce zamieszkania wiec i prace bede musiala zmienic 🙂
jesli chodzi o krem to narazie oliwke stosuje 🙂ale kupiłam tez krem z ziajki mamma od 4 miesiaca 🙂zobacze czy mi sie uda wrzucic jakies zdjecie pociechy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...