Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

o kochane brzuchaczki odpoczywac odpoczywac i odpoczywac a to po ty by dzieciaczki byly zdrowe 😁
a kornelia co do tego artykulu to jak to mozna zalatwic????wiesz cos wiecej na ten temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam ja i moja Klaudia to my mocne kobitki jesteśmy i się nie damy tak łatwo 😁
a co do tych moich skurczy to ja je mam cały czas i to nie tak jakby ból jajników tylko boli jakby krocze i mnie to boli bez przerwy jeśli jestem na nogach albo jak się kąpie bo tam też trzeba w wannie trochę wysiłku żeby się podnieść a dziś rano jak się obudziłam i wstawałam to cały brzuch tak zabolał,że aż się ucieszyłam,że do lekarza idę 🤨 i powiem Wam,że to ból jest taki,że czasem aż w głowie się kręci (przynajmniej u mnie) więc gdyby któraś to miała,bo takie coś na pewno obudziło by w każdej jakieś obawy,ja niestety wmówiłam sobie że to normalne,bo szczupła byłam mimo,że kilka osób powiedziało mi już wcześniej że one czegoś takiego nie miały albo miały ale dużo później...no i ignorowałam to bo jestem młoda i niedoświadczona w tym więc uznałam to za normalkę,poza tym ile razy kiedyś się źle czułam (w I trymestrze) to słyszałam szczególnie od mamy,że "ciąża to nie choroba" więc tym bardziej odpuściłam sobie wizyty u lekarza z każą bolączką.SPOKOJNIE DZIEWCZYNY,TAKIE BÓLE JAK JA MAM SĄ DO ZAUWAŻENIA,BO NIE SĄ TO SŁABE BÓLE,ale jeśli którąś coś niepokoi to lekarz jest po to by pomóc,albo wytłumaczyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufka śliczne zdjęcie,całkiem inaczej wyglądasz 🙂
ja spięłam włoski w koka dzisiaj i grzywka mi została na czole i wyglądam jak dziecko 😉
no moja mała będzie miała mamę,co młodo wygląda 😁
bo nie dość,że jestem mała to jeszcze na buzi wyglądam młodziej ☺️
jak mnie doktorka zobaczyła pierwszy raz i dowiedziała się,że jestem w ciąży to się tak dziwnie popatrzyła na mnie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam tyle-troszkę mnie te skurcze martwią,ale już tyle wytrzymałam nerwów i problemów w ciąży i tak strasznie kocham moją dzidzię,że damy radę i z tym 🙂 i donosimy się do tego lipca/sierpnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Dziołszki, dziołszki
mnie też boli, raczej kłuje , źle mi, łezki lecą, dzidziuś cały dzień się nie ruszał, to dodatkowo się zamartwiałam, teraz dopiero dał znać mamie, że u niego wszystko ok. Ja to zaraz się wszystkim przejmuję, sama się nakręcam, juz od tego głupiego myślenia wszystko mnie boli. Nic mnie dzisiaj nie obchodzi, idę spać, jutro do pracy nie idę, Dzidziuś ważniejszy niż ten zapiździały interes.
Buziaczka jak tam wam idzie sklep??
Bułka opolskie zaprasza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutka Ty to mnie potrafisz czasem do łez rozbawić 🙂 masz 20 lat jak chcesz wyglądac?

jak będziesz miała moje lata to wtedy będziesz na rzęsach stawać żeby ci choć 5 odjęli 🙂 a póki co nie narzekaj tylko się ciesz i nie postarzaj się bądz po prostu sobą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki!!!
Gratuluję wyglądu wszystkim tym które młodnieją. Ja powiem szczerze mimo że skończyłam 30 lat nadal jestem młoda duchem i chyba ciałem też bo wszyscy twierdzą że skończyłam dopiero 20- tkę.
Nadal nie mamy imienia dla Naszego Synka. Czy Wy też miałyście takie dylematy?
Wszystkiego najlepszego jutrzejszej solenizantce. Wypijmy za Jej zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie.
Pozdrawiam Was brzuchalki piękne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słuchajcie, a ja jak poszłam do gina by potwierdził czy jestem w ciąży, to jak się przebierałam w przebieralni to zawołał od biurka: A ILE MA LAAAT? Ja na to, że prawie 27, na co on się ugryzł w język i mówił mi potem już per pani. Malutka, nie przejmuj się tym, że wyglądasz młodo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...