Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej żabolki 😁 poznan słonkiem nas przywitał ( z małymi chmurkami)
Malutka wszystkiego naj.... w dniu urodzinek ... juz nigdy nie bedziesz miala nascie lat wczorajszy był ostatni 😁
a po za tym zdrówka dla ciebie i Klaudusi ,jak najmniej zmartwień, duzo usmiechu , i szczesliwego rozwiazania 😁 😁
i kwiatek z życzeniami od Maksia
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/37357ff8.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak anochi,humorek mam dobry 😉 mąż mi kupił dużą czekoladę z orzechami,chociaż nie mogłam go namówić,bo powiedział,że mnie zęby bolą 😁 😁 😁 no i loda 😁 😁 i ogólnie się trochę wczoraj wystraszył po tej wizycie u lekarza i dba o mnie bardziej 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi sliczny brzuszek 😁
jest slicznie na dworku wiec idziemy na spacerek jednak tylko ja i Maksik bo tatus niestety w pracy a pozniej na uczelnie smiga 😎 wiec samotny wieczor nas czeka 😞 no i weekend 😞
malutka super ze jest lepiej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jaka ze mnie cudowna żona 😉
zupa ogórkowa, placek, po węgiersku 😜
teraz do prasowania się zabieram,
jak taka piękna pogoda to aż wszystkiego się chce . I w pracy dzisiaj nie byłam
jeszcze tylko tydzień i koniec, mam wolne, myślałam ze nigdy nie nastąpi ten czas.
A jutro choćbym miała go robić na balkonie, robię grila!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niby jestem po 2-daniowym obiedzie ale i tak jestem strasznie głodna i nie wiem na co mam ochotę bo przez mój zatkany nosek nie czuję prawie w ogóle smaków i nie wiem co teraz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja frytki z colą ale nie mam frytek ani coli,jedynie to sama sobie mogę frytki zrobić z ziemniaków...dobry pomysł...tylko nie wiem czy mam dobre ziemniaki na frytki,bo mamy w piwnicy ziemniaczki i mogą być za miękkie 🤨ale mam frytkownicę 😁 to już coś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...