Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

anycool masz może problemy z kąpielą?
mianowicie ja mam wannę i nie za bardzo da się w niej brać zwykły prysznic,a mam problemy żeby się w takiej wannie położyć bo...zbyt męczące,a jak na siłę się kładę że napinam brzuszek przy kładzeniu albo podnoszeniu się to jego kształt się robi taki trójkątny i troszkę boli i aż odechciewa mi się kąpieli bo mnie to męczy i nie chcę maleństwu zrobić krzywdy ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam taki smieszny brzuszek zwlaszcza jak odchyle sie do tylu jak stoje 🤨
ja niestety w trakcie ostatniego remontu wyrzucilam wanne i mam prysznic z czego nie jestem zbytnio zadowolona no ale coz sila wyzsza 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jak to będzie,bo ostatnio usłyszałam trochę przykrego od męża jak lekarka postraszyła mnie porodem przedwczesnym-"to teraz uważaj,żeby dziecko nie było chore" albo "jak się teraz urodzi to będzie twoja wina" to usłyszałam od męża i mimo,że to moja pierwsza ciąża to uważam,że jeśli urodziłoby się teraz to nie jest powód że ma być chore bo dziecko nie choruje od porodu tylko jeśli mu coś ma być to od początku to idzie w genach a dwa poród zależy od dziecka i organizmu i uważam,że nie mam na to wpływu...bo niby,że dużo chodzę,ale nieprawda,większość dnia siedzę. i na te uwagi powiedziałam mu,że jeśli coś będzie nie tak to prawdopodobnie przez te wszystkie nerwy jakie przeszłam i że jeśli mu na nas zależy to niech zapewni mi spokój a nie dodatkowo dobija.podziałało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz,chodziło mi dokładniej o to,że on uważał,że jeśli urodzę teraz to chore... a nie zdaje sobie sprawy z tego,że teraz to dzidzia ma małe szanse nawet gdyby wszystko poszło z porodem w porządku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na poród biorę koleżankę,która jest na ratownictwie medycznym i miała zajęcia związane z porodem,.więc będę mieć oprócz położnej zaufaną osobę obok która mi pomoże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naczytałam sie dziewczyny o tych waszych przypuszczeniach............co ma być to będzie , prędzej czy później urodzimy 🙂 🙂

spokojnej nocy brzuszki ja jutro cały dzień na grilu nad rzeką jestem ............już nie mogę sie doczekać opalania buziaka 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka,
ja już pod Wrocławiem, cały dzień na nogach, moja mama rzuciła się na ciuszki i kupuje tego bardzo dużo i odbiera mi całą radość 😞
oj Malutka te nasze szpitale nie są aż tak złe, a teraz to malutka na prawdę ma duże szanse na przeżycie, a tego twojego męża to przez kolano, bo jak tak można mówić, on powinien koło Ciebie skakać i dbać byś nie dźwigała i się nie męczyła, a nie jeszcze straszyć
uciekam do wanny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki, ale miałam smutny czas, byłam dziś na pogrzebie naszego 33 letniego szwagra, zostawił żonę i 2 letnią córeczkę 😞 serce się kraje.

Poza tym zmęczona jestem wszystkim, zastanawiam się na poważnie czy też nie olać pracy i iść na l4, chociaż chodzę tylko na pół etatu... więc niby nie tak źle, ale jakoś szybko się męczę.
No, mam nadzieję, ze jutro będę miała bardziej luzacki dzionek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewuszki ja dopiero teraz sie odzywam 🙂
cały dzien na słoneczku, nawet buzie opaliłam i dekolt,a pojadłam się kiełbasek za was wszystkie 😉,
We wtorek mam nadzieję, że dowiem sie czy łon czy łona 😉 🙃 i juz tylko o tym myślę, 🤪a pewnie jak na złość jeszcze się nie dowiem 🤢, Buziaczka Twoje zdjęcia usg pięknę, buźkę Livii tak cudnie widać 🙃 , Ale będzie z niej laseczka, 😜po mamusi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej skarbenki 😁 wlasnie stalismy i zjedlismy sniadanko pyszna jajecznica 😁mniam 😁 tak sliczne sloneczko jak dzis az powinno byc karalne zebym siedziala w domu ale pewnie to mnie bedzie czekac ... kurcze tez chce grilla 😞 karkóweczka , kielbaska 😁 az mi slinka leci no i caly dzien na powietrzu strasznie mi tego brakuje ale niestey samej jakos tak dziwnie 😞 😞 kto mie przytuli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...