Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

akurat dzisiaj się wzięłam od rana za spisywanie godzin w których maleństwo regularnie się rusza 😁 jakaś telepatia dzisiaj chyba 😉
no i wyszło tak-rano koło 9.00,potem koło 13.00,koło 18.00 i 21.00 no i w nocy jak się przebudzę to czasem też ale nie wiem o której dokładnie bo jak jest ciemno to mi się nie chce nigdy ruszyć żeby sprawdzić 😁 no i czasem oprócz tych godzin regularnych to się też porusza ale najintensywniej to wtedy kiedy pisałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
widzę, że znowu kilogramy głównym tematem 🙂 ja dzisiaj byłam na badaniu i wyszło, ze schudłam !!!!! w sumie do przodu mam 6 kg, a Kasia ja Ciebie chyba uduszę, ważę 61 kg przy 153 cm i nie wyglądam jak kulka, więc nie marudź, ze jesteś gruba !!!!!!!!!
a moja mała wazy 519 g i według pomiarów to jest jakby o tydzień młodsza, ale gin mówi, że to normalne, bo to są średnie, a przy mojej posturze to na pewno słonika nie urodzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jutro Wam powiem ile moje maleństwo waży i czy naprawdę takie maleństwo z niej czy takie większe maleństwo 😁
wydaje mi się,że jest "długa" bo jak się rozłoży to mój brzuch dla niej to mało 😁
ale mi się będzie dzień ciągnął bo mam dopiero na 18.00 a nie mogę się doczekać,a pranie,sprzątanie itd mam za sobą,więc się będę nudzić chyba cały dzień...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!!!
Kurczę ale dajecie z tym klikaniem Kochane. Bardzo to pocieszające że mamy siebie i możemy dzielić się swoją radością z macierzyństwa.
U mnie do tej pory 6 kg do przodu i większość twierdzi że mam duży brzuch jak na 6 miesiąc. A ja jestem z siebie zadowolona i dumna ze swojego wyglądu.
Podjęliśmy decyzję co do imienia Naszego szkraba będzie JERZYK mimo sprzeciwu teściowej i babci. To Nasze maleństwo i My podejmujemy decyzję. Z czasem muszą się przyzwyczaić.
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wielu pogodnych dni tak jak dzisiaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZACZĘTY 26 TYDZIEŃ 🙂

[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-04/547758cb/26tydź.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-04/547758cb.jpg[/IMG][/URL]

BUŁKA TEZ RACJA Z TYMI KÓŁKAMI. MI SIĘ PODOBAJĄ TE MASYWNE...ALE NA PODOBANIU SIĘ TYLKO SKOŃCZY 🙂 MUSI BYĆ WYGODNY 🙂 A KIEDY ZACZYNASZ SZAŁ ZAKUPÓW?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki 🙂

dawno mnie tu nie było...u nas niestety bez zmian..leżymy i odpoczywamy, nadal doskwierają nam nie ile skurcze,a do tego nastój coraz gorszy...za tydzień mamy wizytę mam nadzieje ze będzie oki 🙂

ps.Mój brzusio ciągle mały ale synuś dokazuje...więc jak nie będzie duży to na pewno ruchliwy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufka nie jestem specem,ale wydaje mi się ,ze maści można chyba bo wydaje mi się,że one nie trafiają do krwi ale nie wiem....mnie bolą plecy w okolicach nerek i łopatek jak siedzę przed kompem albo leżę z poduszką wysoko jak np.oglądam tv... ale mi przechodzi zazwyczaj ból pleców jak się przejdę kawałek bo zmiana pozycji w siedzeniu nic nie daje 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rusałka ja mam coś innego-myślałam,że się rozciągam a podczas badania wyszło że mam przedwczesne skurcze i że jak nie będę odpoczywać to mogę urodzić teraz no i mam tabletki na podtrzymanie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...