Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kobitki,

spokojnie tu, aż dziwne... jakaś taka senna pogoda, może dlatego...

Muszę sobie zrobić badanie na cukrzycę, to co się pije glukozę. Nie wiecie, czy to można zrobić w każdym laboratorium analitycznym, czy też tylko w specjalnych placówkach..? Ja to muszę zrobić prywatnie zaznaczam.

a Ika, ale pięknie - Chorwacja, pozazdrościć....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufka ja nawet jeszcze nie dostałam skierowania na te badania...
i prawdopodobnie zrobią je w Bielsku bo wydaje mi się,że tam w tym laboratorium w wojewódzkim jest taka możliwość,a co do prywatnych placówek to nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tu nasze dzisiejsze zdjęcie 😉 mam wrażenie, że ten brzuch jest nisko, a żebrami mi wystają 😜 i w okolicach mam taką jakby dziurę, śmiesznie to wygląda 🙂

[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-05/148e275d/25tydz.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-05/148e275d.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufka przede wszystkim skierowanie na krzywą cukrową musi Ci wystawić lekarz prowadzący nie zależnie czy prywatny czy nie 🙂 ze skierowaniem idziesz do laboratorium i tam pielęgniarka będzie wiedziała jak Cie potraktować 🙂 poza tym spytaj lekarza na wizycie czy będziesz musiała zapłacić za badanie ......nie wiem z jakiego powodu uważasz ze bedziesz musiała załatwić badanie prywatnie skoro każda kobieta w ciąży nie zależnie od płaconego zus-u i zatrudnienia ma opiekę zagwarantowaną bezpłatnie , a że wybrałaś prywatnego lekarza prowadzącego ni jak sie nie ma do badań wykonywanych przez laboratorium 🙂

ja też chodzę do lekarza prywatnie a wszelkie badania robię za darmo 🙂 chyba ,że są to badania specjalistyczne wymagające dodatkowej opłaty 🙂 ale krzywa cukrowa jest podstawowym badaniem w ciąży tak jak morfologia itp.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi ja jak siedzę to też mam jakby dziurę pod żebrami 😁
są żebra,dziura a potem niżej balonik 😁 i śmiesznie to wygląda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi, pozwolę się wtrącić 🙂 bo też chodze na gimnastykę. Teoretycznie jest potrzebne zaświadczenie od lekarza, że nie ma przeciwskazań, ale przynajmniej u mnie nikt tego nie sprawdza. Najwidoczniej wychodzą z założenia, że każda ciężarna dba o siebie, i jakby nie mogła to by nie chodziła. Ja wolałam zapytać swojego gin.
Pisałam już o tym, ale wspomnę raz jeszcze, bo zrobiło to na mnie wrażenie 🙂 że ostatnio ćwiczyła z nami laseczka, która była tydzień przed teminem porodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-05/64ec36e3/sdc11667.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-05/64ec36e3.jpg[/IMG][/URL]

to mój brzusio 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mi Klaudia daje popalić i chciałabym większy,żeby aż tak nie dokuczała bo jak była mniejsza i miała więcej miejsca to sielanka była a teraz to aż podskakuje czasem 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez muszę te badanie glukozowe zrobić i też nie umiem się zebrać, choć szpital, w którym robię wszystkie badania, łącznie z tym mam pięć minut drogi od domu...
Anochi, coś ty taka wychudła, że żebra ci wyłażą? 😜 😜 😉 brzuszek słodki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie anoch widac ci zeberka trzeba cie podtuczyc troche - 😁 wojojka- odezwala sie ta co ma ogromna wage 😁 nie gadaj tyle tylko pokazuj swoj brzuszek 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sama nie wiem co taka chuda, bo przed ciążą to ciągle chciałam zrzucić parę kilo 🙂 a tu ostatnio nawet o dziwo schudłam, a jem jak smok 🙂
Malutka pępek wysuwa się na pierwszy plan 🙂 ja nadal mam jeszcze prawie wklęsły, ale ciągle mam obawę, że jednak mi wyjdzie na wierzch 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nono, piekne brzuchy 🙂 Póki co u mnie pępek wciąż schowany i żadnej krechy nie widać 🙂 Ale nie mam pojęcia o jakich dziurach wy mówicie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...