Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Chyba tylko Bułka, ja juz zapisuję sie drugi tydzień i coś zapisac się nie umiem, 😠 , ciągle zwlekam, zapominam, Bułka sobie bardzo chwali, więc chyba warto. U mnie zajęcia kosztują 200 zł za całość raz w tygodniu po 1,5 godziny przez 6 tygodni, więc fajnie. A myslę że taka szkola jest bardzo przydatna, szczególnie mamusiom niedoświadzconym, ja najbardziej chcę nauczyć się oddychac odpowiednio podczas porodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

i nie żebym była jakaś staromodna,ale wydaje mi się,że dorosły chłopak który ma takie "kontakty" z mamą to jest po prostu nie normalne bo ja jako dziewczynka odkąd tylko mogłam się sama kąpać to nie wpuszczałam do łazienki mamy (kobiety!!) a co dopiero,że MÓJ MĄŻ załatwia się przy swojej mamusi i to chyba jest chore...
gdybym ja wcześniej wiedziała jaki on jest to nigdy by się nie dowiedział o tym,że ma dziecko...bo to teściowie się uparli razem z moim mężem na slub,wzięli kredyty,kupili wódkę i wszystko pozałatwiali i potem z pretensjami i uwagami typu-że już jest za późno bo wszystko załatwione...no i w końcu się ugięłam bo mąż obiecał,że się przeprowadzi do mnie...dostał ode mnie na to tydzień-jego mieszkanie u mnie to było przyjeżdżanie na noc,rano już go nie było,potem moja mama dzień po ślubie mnie wyrzuciła i nie miałam wyboru...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja właśnie dzisiaj dzwoniłam się dowiadywać, 250 zł, za 11 spotkań, dwa razy w tygodniu po dwie godzinki, tlyko jak zwykle problem z czasem mojego męża 😞
a zakupy na razie nadal wirtualne, chociaż coraz powazniej rozglądam się za wózkiem i łóżeczkiem, choc nie wiem czy to jeszcze nei za wcześnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic kobietki ide w kimonko bo zaraz mi plecy wysiadą bola mnie strasznie wiec pod prysznic i pod kołderke ... kolorowych i kudłatych snow kochane brzuszki do juterka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuszki .................naczytałam się tego wszystkiego i ............nie będę komentować ...żal mi Malutka ciebie bardzo ale każdy jest kowalem własnego losu , ty tylko marudzisz a nic nie robisz , męża masz jakiego masz , teściowej też się nie wybiera , ale poza tym nie umiesz być Panią samej siebie , ja już kiedyś mówiłam ze awanturami nic nie wskórasz , znajdz koleżankę do której choćby na tydzień ale sie wyprowadź , pokaż ze potrafisz bez nich , przestań biadolić na teściowa tylko zbierz sie na konkretną rozmowę wywal co ci lezy na sercu , powiedz jak ci źle , jaka jesteś nieszczęśliwa ze czujesz się odepchnięta na margines nie potrzebna powiedz wszystko to co mówisz nam ...............my ci nie pomożemy inaczej , jeśli nie zaczniesz działać tylko będziesz ciągle jęczeć...............a chłopa weź konkretnie za ryj bo inaczej długiego małżeństwa wam nie wróżę .....wiem ,że jestem obcesowa ale tylko prawda prosto w oczy oczyszcza atmosferę.........jak czytam to co tu piszesz to widzę moje pierwsze małżeństwo ...........i jesteś krok od jego rozpadu na własne WASZE życzenie........oboje jesteście młodzi fakt ale nie GŁUPI.............macie chyba swój rozum i zacznijcie go obje używać.Bierz teściową na rozmowę a męża za mordę inaczej popłyniesz.........

ale mi epos wyszedł ..............PRZEPRASZAM DZIEWCZYNY ALE PO PROSTU SIE WŚCIEKŁAM....

miłej soboty wszystkim a Malutkiej POWODZENIA I DO BOJU DZIEWCZYNO !!!!

i jeszcze Malutka naucz się z przeciwnika uczynić sojusznika ( mam na mysli teściową) wina nigdy nie leży po jednej stronie ona pewnie też ma do ciebie żal o coś ....pogadaj z nią jak z matką nie jak z teściową może ją własnie boli to że w jej domu traktujesz ją jak wroga......czasem dobrze jest spojrzeć dalej niż czubek własnego nosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA PIERDOLE MALUTKA...!!! WEŻE TY SIE NIE DAJ I WALCZ.
PODSTAWA TO ROZMOWA Z TESCIOWA JAK KASIA CI NAPISAŁA... A TWOJEMU TO WPIERDOL SIE NALEZY JAK NIC. PŁACZEM ANI SMUTKIEM NIC NIE WSKURASZ. WEZE IDZ DO LUSTERKA POPATRZ NA SIBIE I POWIEDZ ZE DASZ RADE...PRZEŁAM SIE I IDZ DO TEJ MATKI JEGO I POGADAJ..NIE BÓJ SIE NICZEGO. INACZEJ SAMA ZGINIESZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buziaczka, Ty to jesteś już niezła gościówa, wyprawka cała skompletowana... ja to parę ciuszków na krzyż na razie mam... szukam fajnego szlafroka dla siebie, ale nie mogę znaleźć... i ciężko też zdobyć jakąś fajną piżamkę, coby była do karmienia dobra.

Ufff.. ja właśnie z Tomkiem moim posadziłam kwiatki na balkonie, ale się kolorowo zrobiło 🙂 a słychać już grzmoty, więc za chwilę burza, to nie muszę podlewać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki 🙂

Postanowiliśmy wrócić wcześniej bo nad morzem jeszcze zima, średnia temperatura 6-8 stopnii i deszcze i wichry - jakaś masakra drogie Panie 🙂 Jak będzie cieplej to i ja zapraszam do naszego mieszkanka w Kołobrzegu, Mufka a do Ciebie w góry na bank się wybiorę 😁

Troszkę poczytałam waszych postów, i tyle co wyczytałam to tak: Szkoła rodzenia według mnie jest mistrzostwem świata, u mnie każde zajęcia prowadzi inna położna i jedna jest lepsza od drugiej - a to panie z mojego szpitala wiec fajnie je poznać przed porodem 🙂 my z Remkiem jesteśmy zachwyceni i naprawdę czujemy się troszkę spokojniejsi 🙂

Co do Malutkiej - Ciocia Kasia ma milion procent racji - weź dziewczyno sprawy w swoje ręce bo niestety gadaniem nic nie zdziałasz - wóz albo przewóz.

Buziaczka - mordo Ty moja pozazdrościć że masz juz tak wiele rzeczy ja na razie sie wstrzymuje przed przeprowadzka aaaa bo okazało sie ze jednak będziemy sie przeprowadzać a nie robić remont.... ech....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze tam nie zaglądałam ale wiem że na mnie czeka ;* w poniedziałek odbiorę z poczty 🙂

Zobaczcie te ciuszki i nie tylko https://endo.pl/ strasznie fajne ciuszki - znam tą firmę od lat i jakość materiałów jest rewelacyjna a jak się okazuje ceny w sklepie są bardzo atrakcyjne - właśnie dokonałam zakupów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.. 🙂
Co u Was?? My dziś odbyliśmy 2 spacerki i troszkę zmęczeni jesteśmy.. 🙂
Mam do Was kobiety pytanie..Czy też leci wam siara z piersi..Mnie dzisiaj się to przytrafiło i to w sporej ilości..czy nie za wcześnie..?? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mordeczki.... 😁 witamy dopiero teraz 😎 bylismy dzis na zakupach masakra ceny zwalily mnie z nog.. ale coz...
buziaczka to dalas po calosci z zakupami ja tez jak wiekszosc tylko ciuszki i to kilka sztuk .... a tu taka lista jeszcze czeka moze od poniedzialku sie zabiore za zakupy dla siebie 😎
bulka a ty gdzie sie przeprowadzasz co ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...