Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

i właśnie temu się zastanawiam- bolały mnie żebra jak się ruszała i ruchy były coraz bardziej uciążliwe,a teraz są bardzo rzadkie i delikatne od jakiś 4 dni,myślałam,że może ma jakiś senny albo leniwy dzień ale nawet wieczorami jak się rusza to tak jakby już nie mogła i bardzo słabo...więc czyżby rzeczywiście miesiąc pomyłki? jak myślicie? bo teoria podaje takie uspokojenie się ruchów w około 32 tygodniu a ja moge mieć miesiąc różnicy,więc by się też zgadzało... chyba,że mała znowu się ożywi,ale wątpie bo już dość długo się nie rusza,a wcześniej ruszała się cały dzień,na światło,na dźwięki itd...teraz nawet jak jestem w bardzo głośnym otoczeniu-jej to nie rusza,wiec może naprawdę już nie ma miejsca się kręcić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

powiem Wam dziewczyny,że wczoraj się jakoś dziwnie czułam niespokojna-pojechałam tylko na chwilę do miasteczka niedaleko nas i byłam sama,a jak sobie szłam,to poczułam się tak strasznie ciężko i zabolała mnie miednica jak kiedyś (ostatnio bolała delikatnie,albo wcale) i zrobiłam się strasznie niespokojna...i to tak jakoś bez powodu.Czy któras z Was dziewczyny miała takie nagłe napływy niepokoju?
chwilkę temu Klaudia miała czkawkę-czułam delikatne poruszenia pod piersiami i mocniejsze bardzo niziutko w podbrzuszu,czyli jednak chyba jest ułożona już do porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JEju! od wczoraj próbuje sie wbić na forum i nic z tego, jakąś awarie miałam, mogłam czytać wasze posty ale nic nie mogłam napisać, a taka potrzebę ogromna miałam... bo pożarłam się wczoraj ze wstrętnym Marcinem i już też się wyprowadzałam prawie z domu ...i jeżeli dzisiaj mnie wkurwi j chociaż jedno jego niewłaściwe słowo to zrobię to!!!! PRZYSIĘGAM!!!
Malutka kochanie ty to masz jakieś przeczucie silne ze urodzisz wczesniej, nie przejmuj sie tak i nie myśl tyle o tym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anycool, dzięki 🙂 wiem, że o tym rozmawiałyście jakis czas temu, właśnie dlatego dorzucam swoje trzy grosze 🙂 ja akurat muszę ugryź ten temat z troszkę innej strony

dziś noc muzeów, chciałam się wybrać w pare miejsc, bo do tej pory nie korzystałam z tej nocnej atrakcji, ale pogoda troszkę odstrasza :/ a wy planujecie może nocne zwiedzanie? 🙂

malutka, może rzeczywiście będziesz lipcóweczką 🙂 przetrzesz szlaki dla nas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka: skąd ja to znam!! ja też jestem na etapie "jak mnie wkurwisz raz jeszcze to się wyprowadzę" ostatnio usłyszłam: " a nie wpadłaś na to że ja sie stresuje?" nie no nie wpadłam bo przecież ja jestem oazą spokoju i przecież to moje szesnaste dziecko i czuje pełny luz!!! gryyyy 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow, dziewczyny co za wyznania 😉 ja na szczęście nie mam problemów z moim, bo z nim się po prostu nie da kłócić 🙂 ale czasem ciężko mu wytłumaczyć co potrzebuję, a z tym by sam na to wpadł to już w ogóle mogę zapomnieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malutka idz ty do lekarza niech zrobi ci usg zmierzy małą i bedziesz wiedziała moze nie z dokładnoscia do 1 dnia ale 2 tyg to juz sporo

a tak na marginesie miałas robione w pierwszych tyg badanie krwi ??? tam musi być HCG i na 100% wiadomo ktorym tyg cizay robiłas to badanie... wiec sprawdz wyniki z poczatku ciazy

Tydzień ciąży
Poziom hCG

do 3 (7 dni po owulacji)
< 5 mIU/ml
3tydz 5 – 50 mIU/ml
4tydz4 – 426 mIU/ml
5tydz 19 - 7,340 mIU/ml
6 tydz 1,080 - 56,500 mIU/ml
7-8 tydz 7,650 - 229,000 mIU/ml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się z moim docieram 🙂 to znaczy uczę go co ma robić,żeby mnie nie wkurzyć 😁 😁 😁
a tak poza tym jak wczoraj kupiliśmy wózek,wieczorem się upił i płakał,że tam będzie leżeć jego dziecko i że on będzie jeździł i bujał wózeczek,że on już chce dzidzie i,że mnie tak strasznie kocha itd... no polewka niezła ale nie śmiałam się z tego,żeby go nie urazić bo aż taki strasznie pijany nie był żeby tego nie pamiętać dzisiaj 😁 a jak mnie po brzuchu całował 😁 😁
wieczór by się zajebiście skończył,gdyby nie to,że padł w końcu na łóżko i pożytku z niego nie było 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anycool tu jest ból,że ja na początku ciąży paliłam fajki jeszcze jak nie wiedziałam o dzidzi i tak naprawdę rzuciłam pod koniec trzeciego miesiąca no i pytałam lekarza,czy przez to moje dziecko może być mniejsze bo fajki mają wpływ na wzrost i powiedział,że niestety tak...dlatego na usg to nie jest takie pewne bo ono podaje według teoretycznych wymiarów do tygodnia...a jeśli fajki zrobiły na początku swoje to może być mniejsza niż powinna czego usg nie wykaże...pytałam na prenatalnych o to i powiedzial mi,że jest taka możliwość...i lekarz już sprawdzał na różne sposoby i wszystko wskazuje na to,że jestem wyżej,ale wymiary dzidzi pokazują,że teraz 29tydz. i powiedział też,żebym się w razie czego przygotowała wcześniej,bo w moim wypadku żaden lekarz mi nie potwierdzi dokładnie tygodnia,bo to zbyt skomplikowane z tym,że nie miałam okresu regularnie... co jest śmieszne?? ostatni jaki miałam był w połowie września,więc gdybym miała "punktualną" owulacje-to potwierdzi się,że jestem wyżej. ale nie jestem w stanie powiedzieć kiedy miałam owulację...
więc dlatego obserwuje wszystko i staram się mniej więcej dojść do tego,w ktorym mogę być na podstawie tego co się ze mną ciekawego dzieje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malutka zwrocilas uwage na suwaczki mamy taki sam termin porodu ale moj wskazuje 2miesiace 2 tyg a twoj 2 miesiace 3 tyg podobnie ja bulki a ma termin na 5 sierpnia 🤨 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie temu,ze zwykłe usg mi ustaliło na 6 sierpnia,a prenatalne na 3 sierpnia i zmieniłam z szóstego na trzeciego ale tylko na profilu,a suwaczek mam dalej na 6 sierpnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam w tym elbisie,ale powiem Ci,że tam głównie mają wózki,foteliki i zabawki i to wydaje mi się,że w cenach takich jak wszędzie...
my kupiliśmy wózek za 700zł.
http://www.tako-poland.eu/polska.htm taki,tylko granatowo-niebieski
jesteśmy z niego zadowoleni,bo wczoraj już go przestudiowaliśmy z góry na dół 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e zamiast konkretnego linka to się wkleił tylko do strony głównej.
wchodzisz na ofertę-dajesz "classic"-wózki głęboko-spacerowe-model "kiddy"
polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wozkizaak.pl/index.php?dzial=kontakt
tu jest strona tego sklepu,w którym kupiliśmy ten wózek
jest tam bardzo dużo rzeczy-od łóżeczek i wózków,pościeli,po pieluchy,kosmetyki,smoczki,ubranka i zabawki,obok tego sklepu jest sklep z bielizną,w którym można kupić rzeczy do szpitala (ja kupiłam rozpinane na piersiach koszule),wydaje mi sie,że można za jednym razem kupić tam całą wyprawkę i to w dość normalnych cenach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć moje brzuszki wpadłam tylko sie przywitac po dłuższej nieobecności 🙂

byłam u teściów kilka dni bez neta 😞 a dziś ja mam wizytacje teściowej 🙂 przywiozła nam troszke rzeczy dla małego 🙂 musze więc stać przy garach , trzeba było tez przygotowac dom na wizytację 🙂 🙂 🙂 zaglądne do was moje brzuszki jutro jak już będę miała luzik

miłego wypoczywania wam życzę i buziaczki posyłam od Maxia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Ja w końcu w domku po zajęciach. Przeziębienie nadal mnie trzyma i czuje się fatalnie, na dodatek babka na zajęciach nie chciała mnie wcześniej zwolnić, chociaż mówiłam Jej , że mam gorączke i fatalnie się czuje. I siedziałam na tych beznadziejnych zajęciach bez potrzeby 😠
Na dodatek ta kolezanka z mojej grupy , która tak przeżywała swoją ciąże , poroniła 😞 przykro....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...