Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

heej brzuszki!!!
witamy po ciezkiej nocy , bardzo ciezkiej 😞 😠 mialam przeprawe z Jakubem i naryczałam sie jak bóbr( kiedys pisałam wam o jego kolezance o nią poszło)... jestem nieprzytomna a na dodatek strasznie mam napiety brzuszek, to pewnie przez nerwy nocne.. ciekawe jak bedzie jak wroci z uczelni...dzis nie robie nic nawet obiadu nie mam zamiaru robic spedze cały dzien w wyrku 😁

a wczoraj wieczorem wpałaszowałam ze złosci litr lodow ktore po 15 min zwymiotowałam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nasze maluchy juz tak wyglądają


[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/0ebdca63.jpg[/IMG][/URL]

do poczytania
http://polki.pl/ciaza_tydzien.html?page=rodzina_ciaza_rozwoj_artykul&cmn_id=10001069
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anycool: to niefajnie że miałaś taką przykrą noc 😞 niestety albo w nas hormony buzują ale Ci nasi faceci są jacyś niewydarzeni 😞 zdaje się że nasze oczekiwania w stosunku do naszych ukochanych się troszkę zmieniają i być może to jest źródełko 😞 a powiedz o co chodzi z tą koleżanką?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe fotki korzystne są 🙂 ale na prawdę sporo mam i tu i tam a udowodnić się wam nie da hehe:P
Anycool głowa do góry..pamiętaj najważniejszy maluszek.. 🙂 a z chłopami zawsze tak to już jest..oni są chyba z innej planety 🤔
Kornelia 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bułka napisałam szkoda gadać bo bym tu kilkustronnicowy elaborat pewnie napisała - zobaczymy jak wroci z uczelni 😎 jak bede miała doła lub jak mnie jeszcze wnerw jak wroci to masz jak w banku ze sie wam wyzale 😎
faceci to rzeczywiscie nie sa z innej planety tylko z innej galaktyki 😉
okka ale sliczny brzuszek widze 😁 zobacz sobie na moj jakie ma po bokach wielkie dodatki ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt wole sie nie denerwowac rozpisując sie

wyprawka - juz nie pamietam kto dał linka
http://www.e-kubraczek.pl/all/pliki/wyprawka_dla_dziecka-www.e-kubraczek.pl.pdf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki 🙂
Anycool, dzięki za ten link, od razu zapisałam sobie z zakładkach, lista wyprawki przyda sie bardzo.
Okaa wygrywasz konkurs na najzgrabniejsza figurę w ciąży. Tez bym chciała tak wyglądać!
A wszytskie brzuszki sa przesłodkie, i Twój pępek Malutka też! wcale nie jest obrzydliwy, co ty gadasz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w nocy myślałam,że mnie coś trafi,bo jak chciałam się przewrócić z boku na bok,albo przesunąć to miałam takie strasznie bolesne skurcze które mnie trzymały jakąś minutę bez przerwy. bolało w kroku ale z boku jak się krok z udami łączy,więc podejrzewam,że więzadła jakieś,bo mam cięzki brzuch i to mógł być za duży wysiłek 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wjojojka dziękuję za miłe słowa 🙂 ale te fotki trochę oszukują..NAPRAWDE 😁
A co do golenia to ja też na oko bo nic nie widać..staram się jak mogę ale co raz gorzej mi to wychodzi.. 😁 😁 😁
Ta wyprawka ciekawa.. 🙂 też ostatnio szukałam czegoś sensownego.. 🙂
Pochwalę się wam że w końcu pogoda(od jakichś 20minut)zrobiła się cieplutka..a niebo błękitne.. 🙂ani jednej chmurki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiojojka a masz te skurcze mniej więcej w tych samych miejscach co ja?mi się wydaje,że po prostu jak się leży i podniesie brzuch to jest to jednak wysiłek,więc temu takie skurcze,a że to tylko po bokach mnie bolało to wiem,że nie rodzę jeszcze bo to nie w tym miejscu skurcze chwytają 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...