Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

witam brzuszki!!
pogoda jak wszedzie do kitu... tak jest senne ze w wstałam o 11:00 normalnie jak zobaczylam na zegarku doznałam szoku ... 😮
ale nic trzeba sie ubrac i na zakupy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

bułka - niby cud miod i malina ale 😞 😠 😞 😠 😞 😠 dlaczego faceci sa tak beznadziejni jak kłamia to niech roba to tak by sie nie wydało 🥴 😠 😞
ale mam wielki brzuchol w obwodzie ma ponad metr 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pepco sa ciuszki - body roznego rodzaju po 4.99 za sztuke , i spore promocje na dzieciece rzeczy nie tylko ubrania 🙂

a co myslicie o takim lozeczku zastanawiam sie wlasnie nad kupnem - u nas tylko turystyczne wchodzi w gre 😎 http://www.allegro.pl/item1029817546_lozeczko_turystyczne_arti_delux.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Chandry ciąg dalszy! 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

anycool: tiaaa niestety faceci tak mają nieudolne kłamstewka są najgorsze bo widzisz że ściemnia a Twoja wyobraźnia pracuje 😞

my jutro jedziemy zamówić meble yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka dziewczyny. Ale macie nastroje w tą pogodę. Ja dziś już się nalatałam. Kupiłam sobie spodnie ciążowe i musiałam do krawcowej dać do skrócenia, więc jutro będę miała superowe spodenki, do tej pory latam w dresach, ale ile można, więc zdecydowałam się na jeansy -drogie to cholerstwo:-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci na pocieszenie,że moja mała odkąd w nocy się odwróciła i dawała popalić-śpi sobie teraz grzecznie,ale znów jest w poprzek i znów czuję ten kłujący ból żeber aż czasem oddychać ciężko... ☺️
no tak to już chyba jest,że im dzidzie większe,tym bardziej dokuczają,ale warto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu mnie wkurzył 😞 😠 po 18:00 jedzie na uczelnie cos tam oddac - co mozna załatwic w zamknietym dziekanacie i od kiedy portierzy przekazują napisane prace studentow wykładowcą 😞 😠 kurde bez awantury chyba sie nie obejdzie 😞 😠 😠 😠 za długo było ok 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e bo faceci tak mają-wiedzą wszystko najlepiej-przynajmniej tak im się wydaje,że zawsze mają rację 😁
ale pamiętajcie dziewczyny,jakby co to i tak facet jest winny kłótni 😁 tym bardziej z ciężarną kobitką 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kornelia jeśli to coś z moczem,to może spróbuj położyć na brzuszku butelkę z ciepłą wodą,ale nie za gorącą,żeby nie zaszkodzić maluszkowi. może akurat troszke załagodzi ból...
oczywiście jeśli nie masz do tego przeciwwskazań
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę tak poza tym to kobiety w ciąży (tym bardziej z różnymi bólami brzucha) powinny być przyjmowane od razu bez kolejek 🥴
kornelia czemu masz dopiero na 18 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...