Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wlasnie teraz mi sie tak paskudnie kreci w glowie, ostatnio przed zasnieciem tek sie czulam jak pijana taka karuzele mialam. Moze to z przemeczenia, chociaz moj twierdzi ze niby zamalo jem i dlatego.
A wlasnie co do wyprawki, z jakiej firmy macie kosmetyki dla dzieciaczkow? bo ja jak narazie mam sama oliwke 😁 ale w sobote jedziemy na zakupy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anycool - nadal leżę plackiem- upał mnie dobija...lekarz mówi że muszę jeszcze wytrzymać z 3 tygodnie, na Polnej nic nie płaciłam zarejestrowałam się na wizytę i czekałam 🙂 lekarz zlecił to badanie...jak chodziłam do Bamberskiego Dworu do przychodni to tam z marszu robią Ktg od 31 tygodnia, a jak chodziłam wcześniej na Mickiewicza to nawet urządzenia nie widziałam 🙂 Podbno na Lutyckiej koleżance robili bez problemu na ostrym dyżurze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziubaski!
ja już nie wiem jak mam siedzieć, żeby mi wygodnie było... 😞
skończyłam pracę,, ufff, jak pojade jutro do promotorki a ta mi powie, że cos jeszcze do poprawy to chyba ją palnę w łeb i kopnę w dupę!
Buziaczka ty jakaś opętana jesteś, 😁 😜 sny masz czaderskie 🤪
ide pod prysznic i do sklepu później coś do żarcia kupic, bo lodówka pusta, a głód nam doskwiera. dzisiaj ogórkowa, mąż przyjeżdza, zażyczył sobie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buziaczkaa sen mrożący krew 🙂 🙂

co do wyprawek to mi brakuje już tylko kila pierdułek typu gąbka do wanienki , kropelki do przemywania oczu i środek do odkażania pępuszka , na pewno dokupie te wkłady do pieluszek co to je Lucynka reklamuje , aaa no i koniecznie musze dokupić dwie butelki antykolkowe , kropelki już mam bo jak wiecie karmić będe butelkowo od razu , ............całą resztę już mam aaaaaa NO I BRAKUJE OCZYWIŚCIE MAXA 🙂 🙂

JA DO SZPITALA ZA TO JESTEM ZUPEŁNIE NA ZERO MAM TYLKO KLAPKI , jakos nie mogę zebrać się za całą resztę ............

WITAM NOWĄ MAMUSIE NA POKŁADZIE SIERPNIOWEGO WESOŁEGO AUTOBUSU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEZUSIE................te rączki .................wole sobie nie wyobrażać całej dziewczynki , dobrze ze to stan przejściowy


KARULINA ......................TRZYMAM KCIUKI A TY TRZYMAJ SIĘ KOCHANA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja i Marcin jako Marilyn Monroe i Elvis Presley w drugi dzien naszego wesela
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-06/c19c4568/elvis i marilyn.jpeg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-06/c19c4568.jpg[/IMG][/URL]

a tu cała ekipa naszych znajomych tego samego dnia
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-06/5df172fd/ekipa.jpeg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-06/5df172fd.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję za wsparcie kochane jesteście 🙂 najbardziej Wam zazdroszczę, ze tak możecie same wszystko załatwić=wyprawka, przeprowadzka, oddanie pracy 🙂

Anycool - to przychodnia bliżej Goplany ul. Św. Wawrzyńca 11, mój lekarz przyjmuje tu w pon i wt od 17.00 a w środy i piątki w poradni na Polnej od 10.00 ale rejestracja od 8.00 do 10.00; Myślę,że Twój lekarz zleciłby dodatkowe badania -KTG JEŚLI COŚ BY SIĘ DZIAŁO 🙂 u mnie tym sygnałem było rozwarcie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane, nie nadążam za wami dziś. mam full roboty w pracy, ale podczytuję was co jakiś czas 🙂

fotki super- jedne lepsze od drugich 🙂

mufka, egzamin poszedł pewnie średnio na jeża, zabrakło mi ok. 2 dni kucia 🙂 ale to tylko kurs, więc kto by się przejmował 🙂 moje zdrowie psychiczne teraz ważniejsze, ambicje wkładam na jakiś czas do kieszeni 😉

lenka, witam, mamy prawie ten sam termin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...