Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja jestem w wirze pieczenia, choć mnie nóżki bolą i jest mega gorąco. Piekę chleb i rogaliki nadziewane. Jutro jedziemy do Krakowa na urodziny szwagierki, udało mi się dla niej kupić świetny kosz piknikowy z talerzami, kubkami i sztućcami i do środka powrzucam jakieś winko itp. no i moje wypieki 🙂 oby wyszły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spróbuje pochwalić się moim synusiem...zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂

[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-06/30e0ce49/bez tytułu.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-06/30e0ce49.jpg[/IMG][/URL]

to jego przecudne(moim zdaniem 🙂) małe stópki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam karulina zdjęcie stópki z 21 tyg ciąży,pamiętam,że to był dokładnie ta wizyta,na której dowiedziałam się,że córeczka 🙂 i dla mnie to zdjęcie też jest przesliczne 🙂

a ja głupia miałam nadzieję,że jak tak sukienka moja ukochana jest luźną bombką to mi wejdzie brzuszek...taa,ale z sukienki się teraz zrobiła krótka bluzeczka 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

se ubiore spodenki bo są takie niby na chudą ale z takiego materiału,że się zapne bo są elastyczne 🙂 i na to taką tuniko-sukienkę bez ramiączek...sam sex 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂

Baaaardzo dziękuje za życzenia 😉 ja w ferworze walki - oj chciałabym poodpoczywać 🙂
Dziś mam dzięń agd bo kupiliśmy pralkę, lodówkę czajnik no i od rodziców dostałam krajalnice wiec mamy już chyba wszystko 😁 uf.

Przestarszyłam sie informacją o Lucynce - pisałam do niej, pisze że leży i odpoczywa.

Miły dzień, rodzice jedni i drudzy byli u nas, dużo kwiatów, prezentów tylko przyjaciele zawiedli - w sobote niefortunnie wypadły moje urodziny wiec nikt nie zrezygnował z działek, grili, imprez na koszt spędzenia czasu z ciężarną niepijącą - kurde jakie to przykre 😞 a i nie daj boże jeszcze bym o pomoc poprosiła przy przeprowadzce i co? 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂

Palibulka wszytskiego naj w dniu Twojego świeta 🙂

Ja dzis ledwo zyje pogoda mnie wykancza 😞 mam sil dostownie... walczylam z komoda w koncu tak jej nie zlozyłam 😞 moze jutro bedzie wiecej sił 🙂
Anycool wracaj do Nas szybciutko 🙂 cala i zdrowa ze swym synusiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

Bułka, wszystkiego naj, naj, naj... 🙂
Anycool, trzymaj się i nie daj się! Będzie dobrze, dużo zdrówka! 🙂
Sara, mam nadzieję, że samopoczucie już lepsze dziś 🙂 Niestety szpitale zazwyczaj nie nastrajają optymistycznie :/ Ale głowa do góry!
Oli, piękna fotka, i jaka wyraźna 🙂
Mufka, ja też chcę taki kosz- obowiązkowo z rogalikami własnej roboty! 🙂

A resztę pozdrawiam serdecznie! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 przez dwa dni moja strona Brzuszka szwankowała, nie mogłam jej otworzyć 😠
PALIBULKO KOCHANA SPENIENIA MARZEŃ, DUŻO ZDRÓWKA DLA CIEBIE I FRANOLKA!
Pisałam do Anycool , napewno wszystko będzie dobrze 🙂
Ja mam dzisiaj z Marcinem rocznicę ślubu, ale jestem obrażona na niego, bo wczoraj się schlał i zostawił mnie samą, a mnie tak wieczorem brzuch bolał, miała jakies skurcze, musiałam wziąć nospę i jak juz sie połozyłam nie umiałam sie podnieść,,, 😞zadzwoniłam do niego zeby przyszedł do domu bo nie chcę byc sama, to przylazł po godzinie... 🤢 , nie zapytał o nic i poszedl spać,,, niech sie wali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faceci, ech... jak piją to mózg im paruje 😉 i zazwyczaj są bardzo nieszczęśliwi że muszą wracać do domu. Wiojojka, mimo wszystko a może tym bardziej 🙂 życzę Wam samych pogodnych dni, pełnych miłości i uniesień, bez kłótni i cichych dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki.. 🙂
Wjojojka wszystkiego dobrego na ta rocznicę i oby ich było więcej i oby były coraz lepsze..
Trochę się martwię.. 🤔 obudził mnie dziś o 6rano dziwny ból brzucha jak przy miesiączce..z tym że był naprawdę silny..(nospy nie posiadam więc nie wzięłam) pokręciłam się w łóżku i zasnęłam..ale sytuacja powtórzyła się o 8..nie mam pojęcia czemu tak bolało..i czym to jest spowodowane..(do tej pory pojawiały się takie bóle ale lekkie w porównaniu do dzisiejszych 🤔 😞)
Słonecznej lecz nie za upalnej niedzieli wam życzę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W profilu fotka z Chorwacji, czyli koniec 6 miesiąca 🙂 Patrzyłam wtedy z zazdrością na brzuchy niektórych z Was i czasami miewałam wątpliwości, czy aby napewno jestem w ciąży 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na świecie jest facet-baba co urodził dziecko i podobno jest już w trzeciej ciąży, ale to sie nie liczy, bo zmiana płci to nie typowy facet 🙂
Wiojojka wszystkiego dobrego i zyczę Ci dzisiaj wytrwałości i cierpliwości do swojego faceta i byś zbytnio się nie denerwowała, bo Wojtuś ważniejszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...