Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
JA NARAZIE CHCE KUPIC TYLKO DO SZPITALA BO TAK NIE MA CO BO MAMA I CIOCIA CO CHWILE COS KUPUJĄ A JA CHCE ODKUPIC OD SĄSIADKI SIOSTRY ONA MA DZIEWCZYNKE Z LIPCA ZESZŁEGO ROKU I MA PEŁNO CIUSZKÓW TYLKO CZEKAM JESZCE TYDZIEN ZA USG ZEBY PO RAZ TRZECI POTWIERDZIŁ ZE TO DZIEWCZYNKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka Ty tam dbaj o siebie, nie zastanawiaj sie tylko wypoczywaj, bo lekarka napewno wie lepiej od Ciebie. Żebysmy nie musiały martwić się o Ciebie kochana 😘
bleeee zjadłam naczosy i niedobrze mi 🤢 siedzi mi w żołądku ta chemia.. 🤢
a właśnie, bo ja nigdy nie miałam robionej lewatywy, jak myślicie, lepiej kupic jednorazowy zestaw do lewatywy i zrobic ją sobie jeszcze w domu, czy poddac sie lewatywie szpitalnej? czy tylko słowo lewatywa tak groźnie brzmi, a w rzeczywistosci nie jest taka straszna???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiojojka dzięki 🙂
ja raczej poddam się szpitalnej bo sama chyba nie jestem w stanie sobie takiego czegoś zrobić,bo jestem zbyt wrażliwa i wolę żeby mi to zrobili w szpitalu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spanie mnie nachodzi,bo nocy nie przesypiam prawie wogóle,a rano jechałam do lekarza więc nie odespałam a potem już mi się nie chciało spać,ale kupiłam sobie te truskawki upragnione i powiedziałam mężowi,że do rana je zjem bo mi nie wierzył a zostało mi z jakieś 1,5kg jeszcze bo jeszcze kolacja mi doszła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pochwalę się Wam co dzisiaj zmalowałam ☺️
moi wujkowie obchodzą jutro okrągłą rocznicę ślubu, a mają na nazwisko Śliwa.. no i im namalowałam akwarelkę ze śliwkami 😁 😁 😁
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-06/667210b8/skanuj0044.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-06/667210b8.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka, ale z Ciebie talencior 🙂pięknie malujesz 🙂 Łucji będziesz malowała piękne księżniczki, a ona je będzie kolorowała 😆
jest 5:00 🤢 od 4:00 nie śpię,,, bo Wojtuś był głodny 😮 tak mi w brzuchu burczało, do tego Dzidzius sie wiercił, musiałam wstac i zrobic sobie baaardzo wczesne śniadanie. Ugotowałam sobie mleko, jajko na miękko i zjadłam. to się juz chyba zaczyna poranne wstawanie. Po południu bez drzemki pewnie się nie obejdzie. No nic poszperam coś w internecie bo co tu robic o tej porze... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,
Wiojojka dzięki za komplement, szkoda, że mam tak mało czasu na malowanie, bo bardzo to lubię... ale Łusi chcę coś wesołego i kolorowego na ścianie malnąć 🙂

ja jestem też głodnaaaaa, ale lecę na badania krwi, więc na razie nie mogę nic wrzucić na ruszt.
No nic, mocz do ręki i idę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Kobity 🙂
Sabcia nie możesz się tak przejmować..Czasem dziecko jest główką w dół ale np. pępowiną jest obwiązane albo poród trwa naturalnie a podczas niego coś wynika gdzie decydują się na cesarkę..także co ma być to będzie..Pamiętaj że to nie koniec świata..a ważne że mała będzie z tobą.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć 🙂
ja dzisiaj się wybieram do żywca 🙂 mąż da mi autko i nie muszę jechać autobusem 🙂 załatwiłam to z nim jak jeszcze był rozespany po nocce i chyba sam nie wiedział,że na coś się zgodził 😁 😁 😁 a potem się mu przypomniało,że mogę rodzić i kazal mi zostać w łóżku,ale powiedzialam,że już się zgodził,wszystko jest umówione i tak czy inaczej pojadę nawet autobusem,ale autem będzie szybciej,bez przesiadek itd. no i jadę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, byłam dziś na swojej uczelni i dowiedziałam się, że mam termin obrony 24 lipca 🤪 🤪 🤪 śmiesznie będzie, jak zacznę rodzić podczas obrony 😁 ale mam nadzieję, że wytrzymam...

Anochi ja też dziś obolała jestem, cały czas mnie ten kark boli. To chyba jakiś lekki postrzał. ale generalnie się czuję, jakbym miała kondycję 90-letniej babci 😮 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...