Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

KASIU ja też nie umiem piec ciast ☺️
to znaczy bardziej chyba nie mam do tego cierpliwości,bo jak się robi zgodnie z przepisem to powinno wychodzić już się o tym przekonałam,ale dalej jakoś nie lubię tego robić 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dziś też mam mega ciśnienie na słodkie 🤪 🤪 🤪 🤪

Buziaczka ja to już tam siedze u Ciebie i zajadam się ciachem i popijam kawunie od Kasi 🙂 oooojjjj ale jest miło 🙂

Kasi mówiłaś że masz problem ze zgagą no wiec usłyszałam ostatnio że imbir pomaga a mianowicie kupujesz korzeń imbiru ciachasz go na cieniutkie plasterki i zalewasz gorącą wodą - jak troszkę ostygnie to popijasz - podobno bardzo pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia mi daje dzisiaj o sobie znać w sposób bolesny i to bardzo bolesny 😞
jest główką w dół więc silnymi nóżkami kopie po żebrach 🥴
zastanawiam się gdzie tam ta główka,bo czuje jej delikatne ruchy na samym dole w kroczu,ale jak tam dotykam to nie mogę wyczuć główki,a wiem,że tam jest 😁
ciekawa jestem jak wogóle mi się mała w moim małym brzuszku mieści???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak tam maumusie przygotowane już 🙂
przeczytałam o pierniku i aż ślinka mi pociekła, a ja jeszcze tak nie popuszczam sobie z dita przy karmieniu piersią
kwietniówki na zgagę polecały różową orbitkę, tylko trzeba było w odpowiednim momencie zapodać, mnie niestety zgaga męczyła przeokropnie od siódmego miesiąca, a może stety bo od siódmego nic nie przytyłam 🙂 a czuprynka urodziła się czarna 🙂
życzę powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sztunia śliczny bobasek 🙂
mnie już przeraża ta dieta na karmienie bo jestem strasznym łakomczuchem 😁 😁
u mnie przygotowania raczej można uznać za zakończone i teraz tylko czekać,czekać i czekać 🙂
pozdrawiamy z Klaudusią z brzuszka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a może ja tez jutro upiekę jakieś ciasteczko, mężuch przywiózł dwa kilo truskawek, tak zrobię 🙂 pyszne ciacho truskawkowe 😁 ja uwielbiam piec ciasta, niestety mój piekarnik jest już na wykończeniu, staruszek taki, nie domyka się nawet, trzeba mu pomóc kawałkiem deseczki żeby się zamknął i piec już nie chce 😞 to go nie męczę zbyt czesto i nie mogę w nim sobie zdolności moich rozwijać, a szkoda, kiedyś doczekam sie piekarnika z prawdziwego zdarzenia, to co sobotę będzie pachniało u mnie ciachem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 ja porządki robiłam wczoraj,a na dzisiaj zostawiłam sobie prasowanie,ale dzisiaj zadecydowałam,że prasowanie przeciągnie się na jutro i pewnie jeszcze troszkę odświeżę pokój jutro 🙂 kurczę mamy festyn,a mąż jutro idzie na nockę i nie pójdziemy 😞 a nie wiadomo,czy przed porodem jeszcze jakiś festyn we wsiach obok sie nadarzy żeby posiedzieć 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry kobietki, aleście mi smaka narobiły tymi ciastami, więc chyba i ja coś upiekę, bo truskawek mamy od groma. Muszę tylko znaleźć jakiś fajny przepis, bo ostatnio to ciągle robiłam takie proste ucierane z owocami i się już trochę przejadło. Macie jakiegoś fajnego przepisa????? 🙂

Sabcia, my ja też wczoraj zakupiłam mnóstwo pierdół do pielęgnacji dzidziusia, z kosmetyków to takie mydełko do ciała z Nivei z pompką, puder też nivei, a oliwkę kupiłam bambino, bo tak fajnie pachnie 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam złego humoru tylko mi się też jakos nic nie chce,a mąż idzie na nockę,a reszta na wesele,a u nas jest tak,że jak wiatr zawieje,to zawsze się coś trzaska i wtedy nie że się boje,ale taki niepokój jakiś czuje,więc nie jestem zbyt szczęśliwa z wizji dzisiejszego wieczora 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...