Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kornelia my to jeszcze trochę z tymi brzuszkami pochodzimy 🙂
Mufka tez myślę, że pomysł świetny i cena niewygórowana, ale my na razie chyba możemy tylko pasteryzowane 😞 nie wiem jak będziemy karmić
oj Malutka, ale szczerze to nawet cicho nie mogę się doczekać jak Twoja Klaudia będzie już na świecie, bo to będzie znaczyło, ze my wszystkie niedługo zobaczymy nasze maleństwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie też nic nie boli za bardzo, chyba, że kręgosłup - jak długo siedzę w jednej pozycji (najczęściej przed kompem... 😮...) i dziękuję niebiosom, że tak się dobrze trzymam, bo na pewno nie udałoby mi się z tą magisterką, gdybym była obolała, oby i w dzień obrony było ze mną wszystko dobrze 🙂
A Malutka uważaj tam na siebie!!!
Kornelia, też się wybieram do fryzjera i się nie mogę wybrać. Muszę podciąć końcówki, a szkoda mi, bo generalnie mam liche włośniki i wolno mi rosną, a jak już trochę podrosną, to muszę je podcinać, bo się rozdwajają i tak w koło macieju......
AAAAAA........ Bułka miała wrzucić swoje foty nowej fryzury i brzuszka z Frankiem!!!!!!! Czekamy, czekamy, Bułencjo, do dzieła!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi w ciąży chyba bardzo szybko włosy rosną, średnio 2 cm na miesiąc !!!akurat łatwo mi to obliczyć, bo miałam na karku podgalane na króciutko, a teraz mają nawet 3 cm, ostatnio fryzjerka stwierdziła, że chyba z pół roku nie podcinałam włosów, a byłam u niej ok 2 miesiące wcześniej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też-na początku ciaży obciełam do ramion i grzywkę cieniowałam,po weselu już zauważyłam,że są już dużo dłuższe no i teraz w kwietniu chyba to było jak znowu je obcięłam i już dużo mi urosły-najkrótszą grzywkę miałam chyba do połowy czoła,a teraz sięga już między nos i wargi,więc kolosalna różnica 🤪 🤪 🤪 i pazurki co chwilę obcinam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na festynie byłam totalnie skopana przez Klaudię i prawie caly czas kopała tylko nie jak się tańczyło...wyczytalam gdzieś kiedyś,że dziecko jak kopie na głośne dźwięki to prawdopodobnie czuje się wystraszone,ile prawdy w tym nie wiem,ale aż miałam wyrzuty sumienia na festynie,że dzidzia jest nerwowa...albo nerwowa,albo się jej podobało-kto to wie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh, to moja najgorsza cecha, zamiast coś od razu zrobić, to odkładam i odkładam, pamiętam o tym i coraz gorzej psychicznie się z tym czuję, ale jakoś do roboty nie mogę się zebrać 😞
jejku też bym się wybrała na tego typu koncert a tu zakazane 😞 uciekam pomoczyć tyłek w wannie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama mnie zaprasza do siebie jutro rano (bo wie,że nie przyjadę już do niej jak jej fagas będzie w domu,bo bym mu krzywdę zrobiła-jak to mój brat powiedział-on żeby zmądrzeć to by musiał do częstochowy iść na kolanach a ktoś za nim z kijem i bił go po plecach jakby chciał wstać,ale szkoda zachodu,bo pewnie i tak mu to nie pomoże-to zdanie mojego brata i wiele innych osób ma tak samo,tylko czemu tylko mama widzi w tym pijaku jakiś ideał???)

ale ja nie chce tam jechać-po tym jak mnie ostatnio potraktowali- mama po tygodniu zadzwoniła i wyjechala na mnie,bo jacuś to jacuś tamto a ja się nie umiem zachować-tak jak była pijana i nic nie pamięta to rzeczywiście wie,a zamiast posłuchać tych co byli trzeźwi-wierzy temu żulowi który po pijanemu się robi agresywny...szkoda słów.
i z czego mi się przykro zrobiło? słyszę w telefonie-przyjedź przyjedź,a wie,że po tym grillu znowu mi się szyjka skróciła,poza tym dodatkowy stres jak tam pojadę... i mówię,że raczej nie bo mam leżeć i skurcze mi wyszły na ktg a po południu miałam co 12 minut bolesne i jak wróca to pojade jutro na pogotowie...a ona co na to? - nie przesadzaj...
noż kurwica bierze-położna mi mówi,że jak co 20 minut skurcze będą to mam przyjechać,a lekarka mówi co 10 minut,a ja mam co 12 i słysze od kochanej mamusi że przesadzam??
nie pojadę do niej-ona do mnie nie przyjechała ani razu i powiedziała,że na chrzciny tez nie przyjdzie bo nie lubi mojej teściowej. to jak moje uczucia mają w dupie to po jaką cholerę ja pojadę do niej? żeby się z tym menelem użerać??? no powiedzcie same
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie podwójne Dziewczynki !!!
Troszkę mnie nie było a tu 140 stron do nadrobienia. Na szczęście mąż wraca z kursu i będę już od soboty mieć net na miejscu więc będę na bieżąco.
U Nas wszystko dobrze rośniemy z Jerzykiem i z każdym dniem bliżej Nam do rodzinnego porodu.
W sobotę zrobiliśmy zakupy: łóżeczko, komplet pościeli, wanienkę, wózek itp.
Zostały nam sprawy kosmetyczne typu: oliwki, pampersy, maści, wkładki itp.
Pozdrawiam Was serdecznie moje Słoneczka
Trzymajcie się i odpoczywajcie bo upały jak nic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😲 czy któraś z Was ma uczulenia jakieś. Ja mam na dłoniach-juz nie wiem na co...piję wapno ale niewiele pomaga. Podejrzewałam oliwkę Johnsona -przestałam stosowac ale nie znikło-wyglada brzydko..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Piłeczki moje kochane, byłam u lekarza. Wojtek waży 2 kilogramy, jest zdrowiutki, pokazał znowu sisiorka 😜, ale niestety obrócił się z powrotem nóżkami w dół... lekarz mówi cesarka, ale żeby jeszcze się nie martwić, przy następnej wizycie się okaże na pewno, także nie pozostaje mi nic tylko grzecznie czekać i namawiać Wojtka na porządnego fikołka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech,położyłam się na łóżku na chwilę i delikatne skurcze co kilka minut czułam,ale w porównaniu z tymi wczesniejszymi-te były słabe...więc wstałam i znowu przeszły...kurczę,oby mnie nie łapały tylko w pozycji leżącej,bo jakoś muszę spać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...