Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
O MATKO JAKI CIEZKI DZIEN 🤪

WCZORAJ WIDZIAŁAM SĄSIADKE KTÓRA MIAŁA TERMIN NA KONIEC TEGO MIES.. JAK WSIADAŁA DO AUTA Z TORBĄ... WYGLĄDAŁA STRASZNIE - WIDAC BYŁO JAK JĄ BOLI.... PEWNIE JUZ TRZYMA W RAMIONACH SWOJE MALEŃSTWO. TAK SIE PATRZYŁAM I MYSLAŁAM O SOBIE ZE ZA NIEDLUGO I JA TAK BEDE JECHAC NA PORODÓWKE 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

W życiu nie robiłam sama pierogów, no pomijając pomoc mamie, kiedy miałam kilka latek, ale juz na swoim to nigdy. Zadowalam się kupnymi i u teściowej, bo robi baaaardzo smaczne 🙂 Tak więc chylę czoła Wiojojka 🙂 U mnie za to dziś lazania 🙂 ale takie sojowe kotleciki też bym wszamała, bo wieki nie jadłam, nawet nie pamiętam jak smakują- chyba kupię przy najbliższej okazji 🙂

Gorąco? To lekko powiedziane. My mamy całe mieszkanie od strony południowo-zachodniej. Umieram 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Wiojojka ja to byłam nastawiona na cesarke. Jak mój Mały był ustawiony pośladkowo to cieszyłam się i myśląłam tylko o tym, że ominie mnie tyle bólu, którego panicznie się boje. 😞 Nie wiem jak zniosę poród, z dnia na dzień boję się coraz bardziej. Przeraża mnie to wszystko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też podziwiam ręcznie robione pierogi 🙂
ja dopiero w połowie lipca dowiem się jak moja mała jest ustawiona, chociaż ostatnio główkę miała niżej, staram się nie myśleć o porodzie, a wczoraj z mężem śmialiśmy się, że najchętniej to byśmy sobie stanęli z boku sali i by ktoś inny za nas rodził i, że już chyba wiem czemu ktoś wymyślił instytucję surogatki 😜- oprócz niepłodności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na obiadek dzis spagetti 😁
kazdy porod ma swoje plusy i minusy a cesarka to nie zabieg kosmetyczny tylko spora operacja 🤔 wojojka twoj lekarz wie najlepiej co bedzie dla was najlepszym wyjsciem przygotuje cie na kazda ewentualnosc wiec sie nie martw na zapas 😎
a ja pufam i dmucham jak slonica z reszta tak sie czuje , jutro wizyta u gin i to w samo pludnie koszmar dobrze ze tesciowa ma czas i mi potowarzyszy 😜 bo sama nie dala bym rady 🥴
uwilbiam pierozki ale z jagodami - wojojka a ty z czym zrobilas ???? kurcze jak narobilas tyle to porozsylaj do nas a wszystkie sie zapchamy 😁 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się po południu..wylądowałam dzisiaj na niespodziewanej wizycie u mojego doktorka z powodu przenikliwego bólu w podbrzuszu, zadzwoniłam i kazał przyjechać bo mówi że po 30 stym tygodniu to nie bagatelizuje się takich bóli gdyż podobny wystepuje jak się odklei łozysko 🥴 ale po badaniu stwierdził że jest w porządku. Zrobił USG i stwierdził że to mały jest tak ułożony że jest niby powodem tego bólu. Jest już teoretycznie główką w dół ale jeszcze nie w pozycji porodowej tylko wygięty na moją lewą stronę brzucha i bardzo się wierci...Trochę mnie uspokoił ale dzisiaj już leżę i chyba jutro nie wybiorę się do swojego biura (firmy) bo bardzo mi się źle chodzi/porusza gdyż cały czas powtarza się przenikliwy ból jakby szpilą nagle ukłuł 🤨 Pozdrawiam ze słonecznego Poznania...na szczęście mam idealny układ mieszkania i zero slońca po południu tylko z rana troszkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo dziewczyny,
jejciu, cały dzionek w aucie spędziłam, prawie się ugotowałam...ale załatwiłam podpis pod magisterką, jutro ją tylko złożyć trzeba. teraz to bym tylko spała i spała.
Anycool i Buziaczka - przefajne macie zdjęcia brzuszków, ja też coś wrzucę, ale nie dziś bo sił nie mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...