Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Karulina i buziaczka śliczne brzuszki 🙂
ja wyszłam sobie właśnie z wanny-oj ciężko było,ale jak fajnie 🙂
przydałoby się coś zjeść znowu,ale mnie przeraża wizja wizyt w łazience 🥴 chociaż czopek mi pomógł dzisiaj i obyło się bez większych problemów-no oprócz bólu bo mi wczoraj skóra popękała 🥴 ale cieszę się,że mam ratunek w tej sprawie 🙂
miłego wieczoru 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny gdyby doszło kiedyś do naszego spotkania, obiecuję ulepić na tą okazję wielką misę pierogów ruskich 🙂 😁
Mufka to jak juz praca napisana i złozona to teraz troszkę stresu i będzie po wszystkim, trzymamy z Wojcieszkiem kciuki 🙂
Anochi obyś załatwiła jutro wszystko, niech się zlituje babsko!
dzisiaj z koleżankami oglądałyśmy stare zdjęcia i wspominałysmy sobie , Boziu jaka ja szczupła byłam, a teraz taka wielorybica hahahha, na tych zdjęciach miałam 20 kilo mniej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anochi, trzymamy kciuki, by Ci się wszystko udało w Krakowie.

Co do wagi łazienkowej, to mam taką z gramami... no nie wiem, nie będę się tym przejmować na razie...przytyłam więcej niż powinnam w piątym i szóstym miesiącu, to może się to teraz jakoś wyrównuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim 🙂
idę zaraz przewietrzyć brzuszek na słońce i wyciągnąc mojego kociaka na podwórko bo od dwóch dni lata i denerwuje psa przy budzie-podchodzi do niego,tamten go wącha a mały się puszy i wczoraj pies dostał od kici z pazurka 😁 pies mu nic nie zrobi bo sam jest ogłupiały,że takie coś małego chodzi i miauczy bo to młody pies i też jest w szoku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek !!! w kolejny słoneczny i upalny dzień!!! o 10:00 bylo juz 28stopni 😠
mufka i anochi trzymamy kciuki z Maksiem 😜
my dzis idziemy do lekarza zobaczyć sie z Maksiem ciekawe co tam u niego słychać ....
milego dzinka inkubatorki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczyny,
no to mnie uspokoiłyście, że macie tak samo jak ja z tą wagą...
Za chwilę lecę łapać jednego promotora i trzech recenzentów, by mi podpisy złożyli na karcie dyplomowej, bo inaczej mnie nie przyjmą do obrony na ten termin lipcowy.... heh, powiem Wam, że mam już powyżej uszu tych przygotowań do tej cholernej obrony i generalnie cholernej biurokracji i najchętniej rzuciłabym tym w kąt, no i przepraszam, ze Was tym zamęczam, ale muszę się wygadać... ok., milknę i udaję się niniejszym w cholerę łapać te podpisy 😉 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buziaczka moja waga stanęła w miejscu przez ostatni czas i nagle jakby z dnia na dzień-2kg do przodu-na wizycie w pon mi tak wyszło... więc może jeszcze przybierzesz 🙂
czyli teraz mam 62,5 kg-14,5 kg do przodu a oprócz szerszych bioder i brzuszka- nie przybyło mi w żadnym innym miejscu na ciele (no oprócz biustu) 😁 😁 z tym,że nie miałam wogóle rozstępów,a ostatnio jak brzuszek mi zaczął się obniżać-zrobiło mi się takie "słoneczko" z rozstępów dookoła pępka-nie są ciemne,ale widoczne i świecą jakby były wazeliną posmarowane 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć , wpadłam tylko na chwilkę zobaczyć co u Was 🙂 Mam takiego lenia od rana , że nawet kompa nie chciało mi się włączać. No, ale chociaż pościel dla Dominika wyprałam 🙂
Jutro szkoła rodzenia, a po zajęciach koleżanki wyciągają mnie na jakieś spotkanie, ech średnio mi się chce iść 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
melduję się zmęczona i wymięta jak pościel w maglu 😜 ale za to szczęśliwa, bo po 3 godzinach oczekiwania i stania (bo paniusie studentki zajęły ławkę i ani myślą ustąpić, w końcu na plecaku sobie siadłam) i po chwilowej rozmowie dostałam zaliczenie !!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 😁 😁 uffffffff a myślałam, że już kobieta mnie nie przyjmie albo jeszcze coś znajdzie, teraz została mi tylko magisterka, ale nie zdążę jej obronić teraz, więc już maleństwem przy piersi 😁
w sumie wyprawa zajęła mi 8 godzin w upale w aucie, o matko, Mufka doskonale Cię rozumiem i trzymam kciuki byś wszystko pozałatwiała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...