Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ale ostatnio mam pecha na taka jedną lekarkę-taka powolna i oschła i jakaś dziwna kobita z niej,więc jakoś nie chce mi się jej wierzyć,ale z drugiej strony-ona twierdzi to samo co inni lekarze,a chyba jest nowa w szpitalu,to może te wyniki są gdzies tylko nie potrafi ich znaleźć-a już 3 ostatnie wizyty na jakich byłam-prowadziła ona i posiew tez zleciła mi ona i pobrała materiał,więc skoro takie badanie nie jest takie powszechne a ona je zleciła-to pewnie dobry lekarz. mam nadzieję,że na następnej wizycie trafię na kogoś innego i się znajdą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja miałam robiony wymaz z szyjki ponad miesiąc temu, bo ciągle na dole bolał mnie brzuch, i te bakterie wykryto pojedyncze, lekarz powiedział, ze w II trymestrze jeszcze nic nie grozi, gorzej właśnie jakby były przed porodem, na następnej wizycie spytam jej czy jeszcze będę powtarzać wymaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie boli koło pachwiny z prawej strony taka jakby kolka co chwilę,może w pachwinie też mam skurcze 🤪 ale coś tak chyba musi być po prawej stronie skoro zalecane jest leżenie na lewym boku (nie pamiętam co to tam jest) i może to mnie kłuje 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety !!!!
a co do wymazow - cytologi to w ciazy musi byc robiona w kazdym trymestrze wiec conajmniej 3 razy - u mnie niestety wyszla cytologia nienajfajniejsza i musialam brac antybiotyki - globulki dopochwowe ale nie minelo wiec czeka mnie 2 seria wiec musze Jakuba wyslac dzis do apteki - w kazdym badz razie nieprzyjemne dziadostwo ale na szczescie poczytalam troche i u malego ewentualnie moga pojawic sie plesniawki 😠 mam nadzieje ze do porodu cale dziadostwo wyparuje 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj maly po wczorajszym fochu na mamusie dzis znow dokazuje i wpycha sie dupka pod zebra wiec jestem spokojniejsza 😎 😜

malutka po prawej stronie jest tetnice ktore tworzą tetnice pepkowe, ktore sa w łózysku i pepowinie wiec by jej dzidzia nie blokowala kaza lezec na lewym boku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuszki moje kochane wpadłam podpisać listę i złożyć meldunek 🙂

leżę i pachnę 🙂 niestety skurcze są cały czas i no-spa w ruchu , w ciągłym kontakcie z lekarzem jestem , staram sie nie męczyć nie forsować Mufka łódka czeka 🙂 niestety na razie muszę odpuścić 😞

DZIEKUJE DZIEWCZYNKI ZA PAMIĘĆ O MNIE 🙂 🙂 ŚCISKAM WAS WSZYSTKIE SERDECZNIE

Max szaleje na całego chyba próbuje wyjść za wszelką cenę ale ja jestem nieugięta , biorę leki i nie pozwalam smarkowi rządzić mamusią 🙂 🙂 🙂

dobrze ,że choć lekarz pozwolił mi brać Ranigast to przynajmniej zgagę mam z głowy , pomaga na 24 godziny jedna tabletka jaka to ulga móc spokojnie zjeść bez uczucia kwasu pod same gardło

jestem w każdym razie zwarta i gotowa , torby do szpitala spakowane dom cały przygotowany na przybycie Maxa więc"spokojnie" czekam 🙂 dobrze ,że Paweł jest facetem który w razie czego wszystko zrobi , więc odciąża mnie jak może , Michał poszedł do pracy na wakacje więc sie w domu nie udziela za bardzo , ale za to też nie przeszkadza 🙂 🙂 🙂

ale mi wyszła tyrada ..............miłego dzionka ciężąróweczki moje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja smażę tego pstrąga teraz 🙂
jakbyście widziały moje miny przy panierowaniu ich 😁 😁 😁
pierwszy raz w życiu ryba w ręce,ohyda taka śliska 😁
no ale jak już się postanowiłam poświęcić to trzeba było to zrobić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wybrałam 3 🙂 [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-07/83c558eb/11-1.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-07/83c558eb.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-07/51b4b842/34-1.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-07/51b4b842.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-07/c71926c7/30-1.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-07/c71926c7.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobiety.. 🙂
Widzę wszędzie upał..nie do zniesienia..Ja to cały dzień przed wiatraczkiem a i tak mało co pomaga..a nogi i ręce mam wrażenie jakby puchły bo takie dziwne uczucie pieczenia jakby..
A tu jeszcze tyle czasu..
Muszę się wam pożalić że mój mężczyzna dziś wyjechał na cały miesiąc 🤪 jak ja to przeżyję...No ale żebym nie siedziała sama dziś lub jutro się zjawi mój braciszek..i przywiezie mi wózek i inne akcesoria dla maluszka 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka, przecudne zdjęcia, ale świetną pamiątkę będziecie mieli... a Twój mężczyzna - jaki dumny Tata 🙂
ojoj i ja też bym chciała taką sesję, tylko wszyscy moi znajomi fotografowie (znajomi ze studiów) wyjechali już stąd....a szkoda.

A ja muszę się Wam pochwalić, że uzyskałam dziś ostatni wpis na karcie dyplomowej i jutro mogę wreszcie złożyć te wszystkie papiery i spokojnie już czekać na obronę. Uffffffffffffffffff.............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojojka fakt zajebiste fotki 😜 wojojka sorki ze tak w prost ale duzo zaplaciliscie za taka sesje??? jak nie chcesz nie pisz zrozumiem..
malutka gratulacje z ta rybka 😜
mufeczka no nareszcie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięku Anycool, wreszcie mogę się wyluzować 🙂 bo tak to cały czas w stresie łaziłam, co nie jest zbyt dobre dla Dzidzi. A w ogóle to jakoś od wczoraj leniwie mi się porusza mała, od czasu do czasu tylko smyrnie mnie delikatnie, trochę mnie to niepokoi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anycool dzięki 😘
mufka super,że masz z głowy.
ruchami się nie martw-jeśli daje Ci co jakiś czas o sobie znać-to wszystko ok,pod koniec dzidzie coraz rzadziej się ruszają,bo mają coraz mniej miejsca-moje kochane 3 kilowe dzidzi np.dziś ruszyło się tylko kilka razy,a za to wczoraj wieczorem dawała czadu,a Twoja może dostała dzisiaj lenia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...