Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a tak wogóle to 3 tygodnie temu postawiłam trochę kaski na to że Niemcy będą Mistrzami wtedy 6 razy dawali bukmacherzy za to jeszcze (teraz jest tylko 2 razy 🙂 ) Ciekawe czy wygram 😁 no i 3:1 dla Holandii 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ika: ostatnio Remek jak sobie chlapnął z kumplami to wygadał mi się że robi jakiś interes i jak mu wyjdzie to chce mi kupić domek w Hiszpanii - słyszałam to tylko ten jeden raz i po pijaku wiec nie wiem ile w tym prawdy ale jeżeli faktycznie szykuje taką niespodziankę to aż mi się płakać chce ze szczęścia bo tak bardzo kocham ten kraj i mogłabym tam być u siebie 🙂 też się uczę hiszpańskiego ale tak troszke po łebkach chociaż jest to mega przyjazny język do nauki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wcinam malinki i gotuję kukurydzę w kolbie 🙂
też obstawiam niemców na mistrzów, szczególnie po ich ostatnim meczu 🙂 a i jeszcze wam powiem, że mam balkon z widokiem na budujący się stadion na euro2012 🙂 wiec na bieżąco monitoruję postępy 🙂 i powoli sprzedaję miejscówki na balkonie hehehe ale stanowczo wolę kosza i siatkówkę, tyle że grać nie oglądać, bo oglądanie siatkówki trochę mnie nudzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to my tez sie zmywamy - juz mi plecy scierply z reszta dzis caly dzien jakos dziwnie bolały ale moze zle spalam - wiec zmykamy kompu kompu i do wyrka na przytulanko 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
whohoho, aleście się rozpisały, Hiszpanki jedne 😉 😁 😁 😁
ja też lubię bardzo Hiszpanię a mój mąż to wręcz uwielbia i co jakiś czas namawia mnie, byśmy się tam przeprowadzili. Byliśmy w Andaluzji na miesiącu poślubnym i było cudnie. Zwłaszcza, że mamy tam znajomego ze studiów, więc mogliśmy poznać prawdziwe hiszpańskie życie codzienne od kuchni, a nie z hotelowego pokoju 🙂 jeden wieeeeelki luzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczny, troche u mnie w nocy popadało i dzisiaj chłodno (na razie 😜)
zamieszczam zdjęcie z wczorajszej wizyty - bieganie z takim małym brzdzącem jest okropnie męczące 🙂 podziwiam dziewczyny co szybko decyduja sie na drugie dziecko
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-07/4cd25dc0/img_4953.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-07/4cd25dc0.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...