Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anochi później ma sraczkeeee 🙃

Pewnie ze jej kupiłam 🙂 lampeczke i pare pierdół. W realu jeszcze byłam 😆

Bułcia oddac sie nie da tego materaca tylko wymienic z dopłatą 🤢 Cóż...trzeba wymienic bo na takim miekkim spac sie nie da 😠 dopłaty wyjdzie 200zł...to jeszcze nawet w miare.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczór mamusie, ja dzisiejszy upał spędziłam goszcząc siostrę od mojego męża z 2 letnią córeczką, byłyśmy na spacerze itd.. więc jestem nieźle zmachana.. Przywiozła mi mnóstwo ślicznych ubranek po swojej córeczce, więc będzie teraz co prać i prasować, hehe... a i tak, jeszcze mam mnóstwo niewyprasowanych ciuszków w komodzie zachomikowanych...no i jeszcze dostaliśmy taki super leżaczek z Fisher price, mówiła, że bardzo przydatna rzecz.

Anycool - szok, że ten czop Ci już odszedł, no i gratulacje, akcja się rozwija 🙂

Oglądacie mecz??? E viva España!!!! 😜 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buziaczku no trudno trza wymienić bo dupa wyspana musi być 😉

Mufcia ja też słyszałam że taki leżaczek jest mega przydatny i u mnie już stoi niebieściutki czeka na księcia 😉

Ogladamy mecz ale ja w tym meczu kibicuje mężowi czyli Holandii 😉 hehehehehehhe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
racja, upał nieziemski 😞 jak to znieść??????????????? zazdroszczę tym co mają ogródki i ewentualnie jakiś basenik wstawiony, bo w mieszkaniu żyć się nie da 😞
ciekawe co u dziewczyn, Anycool, Malutkiej i Karuliny, bo chyba one najbliżej porodu, a tu taka ciężka pogoda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem 🙂 Mnie dziś mdli od rana i zielone kupsko strzeliłam (sorry za temat, ale się przestraszyłam, później wyczytałam, ze to zazwyczaj nic groźnego, a w srode mam wizyte u gin, to się upewnie)
A na pocieszenie wam powiem, że ja przez całą ciążę od rana do wieczora biegam w pończochach przeciw żylakowych. Tylko ten kto miał choć raz na sobie to cholerstwo wie co to znaczy. Są tak obcisłe, że jedną wkładam 5 min i jestem spocona jak mops a zadyszke mam jak po 15 minutowym joggingu, więc nie narzekać mi tu na upały :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MELDUJEMY SIE NADAL 2W1!!
od 5:00 nie spie nie da sie oddychac!!! od rana meczyly mnie skorcze co 15 min ale przeszlo 😎 teraz sobie lezakuje przed tv, okna zamkniete zeby cieplo nie wchodzilo do domu - i wiecie co jest chlodniej 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry wszystkim..
Trochę nas tu nie było..
Ten upał to chyba przeszkadza już każdej z nas..cała Europa słoneczna i upalna..a noce najgorsze bo spać nie można..nogi puchną..ciągłe uczucie kaca..i do tego dochodzi biegunka..można dostać do głowy..
Anycool już na dniach będziesz tulić w ramionach swojego Maxa.. 🙂 życzę powodzenia i wszystkiego dobrego.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My nadal 2W1!!
Ja nie mogłam zasnąć do 1 walczyłam z sobą potem nie było lepiej 😞 nie da sie oddychac!!! całą noc do rana okna pootwierane ale cyrkulacji powietrza brak 😠od 7.00 okna zamknięte żeby ciepło nie wchodziło do domu -u mnie to nie działa-właśnie zaczyna się atak słonka, który potrwa aż do wieczora 🤪

Czy macie cos takeigo jak drętwienie brzuszka -ja mam z lewej strony tuż pod żebrem i "rozlewa się" trochę niżej - mała przyjemne uczucie 🤨

plus bycia nadal 2w1 - maleństwo nie będzie się męczyło w takim upale...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
ja po wizycie 🙂 na ktg wyszły mi takie skurcze,że położna się za głowę prawie chwyciła 🤪 no i lekarka powiedziała,że jak do niedzieli nie urodzę to w poniedziałek znowu na ktg,ale mam duże szanse,że samo się wszystko rozkręci w ciągu tego tygodnia 🤪 🤪 ciekawe czy donosimy czy nie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojego brzuszka jak położna dotknęła to też powiedziała,że taki twardy jak przed samym porodem i aż bała się go dotykać 🤪 no jak tak mi mówią,to może i urodzę całkiem niedługo ale może moja Klaudia jest tak uparta jak Max od Kasi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...