Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

buziaczka jak lipcóweczka lusia zaczęła rodzić to było tak- wieczorem zrobiła sobie późno ziemniaki z jajkiem sadzonym,a o 4 w nocy weszła na brzuszek i pisała,że jej odeszły wody w nocy,spokojnie się przygotowała,dopakowała torbę i dopiero pojechała-nie spieszyła się choć pewnie też się bała i spokojnie zdążyła 🙂 więc nie ma co.
ja się póki co narazie nie boję,ale zobaczymy jak to będzie jak się zacznie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

bułka ja tak samo,bo jeśli jest już donoszona to może rzeczywiście rano wstanę o 5 i będę jechać na miotle,szmacie i wszystkim czym się da to może Klaudia też się zdecyduje dać mamusi wolne i wyjdzie 😠 bo już nie zwracam uwagi na to wszystko ale jednak męczące to jest i powoli nie daję rady.
wlaśnie wróciłam z wc-i znowu tam wracam bo znowu mi się siku chce-masakra.pot się po dupie leje i zaraz pójdę pod zimny prysznic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czytałam gdzieś,że przed porodem niektóre kobiety mogą odczuwać napływ energii i wszystko sprzątają-też bym chciała tak posprzątać,żeby było gotowe,ale przez te upały mi się tak nie chce,że podobnie jak Kasia wszystko olewam i zmuszam się do robienia czegokolwiek,żeby było-najchętniej to zimne picie i leżakowanie na łóżku,ale ile można 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie Kasi ja identycznie, jak dziewuszki tu piszą o jakiś podłogach, praniach, prasowania to czuje się jak jakaś huba ale ja naprawde nie mam siły, jak przybieram pozycję pionową to mam takie skurcze w pochwie że mi się odechciewa. Wczoraj Remkowi się dostało za brak wsparcia chociaż wspiera - ja sama siebie nie lubie teraz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulka ja mojego tez ciagle przestawiam, ze brak wsparcia ze mysli tylko o sobie ze mi nie pomaga ze wiecej go nie ma niz jest , i o pierdoly ze tu skarpetki ze tam kubek o jogurtu , talez od kanapek same pierdoly na ktore wczesniej nie zwrocila bym uwagi - no i do tego poźniej rycze bez sensu to wszystko ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buziaczka w nocy to chyba teraz najlepsze wyjście żeby cokolwiek zrobić,tyle że ja z moim tak nie zrobię,bo musi się biedak wyspać,a żeby rozłożyć łóżko to wieczorem trzeba zrobić przemeblowanie i nawet nie ma gdzie stanąć i wchodzi się prosto na łóżko,więc u mnie sprzątanie w nocy to tylko jak ma nocki i łóżko może być złożone,a nocki miał w zeszłym tygodniu i następne dopiero prawie z2,5 tyg. to nie wiem czy zdążę posprzątać czy już do tego czasu urodzę 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow, widzę, ze rozpisały się dziewczyny przedporodowe 🙂 na prawdę mogłybyście już urodzić a nie męczyć się w te upały 😞 biedaczki 😞
ja zaraz uciekam do lekarza, ponad miesiąc nie widziałam mojej małej 🙂 ciekawe co u niej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny przed porodem co ile macie teraz wizyty? co dwa tyg czy jak? bo mi kazała teraz w pon znowu przyjść żeby sprawdzić znowu moje skurcze i inne postępy,a Wy też macie tak często?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka
Palubulka ja też chce fotkę Twojego Rudego 😉
My dziś mamy wizytę mojego całego rodzeństwa ze swoimi połówkami, więc rano skoczyliśmy na rynek po warzywa i do teraz robiliśmy leczo i sałatkę, pot po dupie cieknie, ale daliśmy radę, teraz tylko zimny prysznic jakiś szybki makijaż i można witać gości. Będziemy mieć takie po południe oglądając prawie 3.000 tys zdjęć z z Naszego Ślubu. Będzie z czego się pośmiać, bo imprezka była odjazdowa 😁
Malutka ja wizytę mam co 2 tygodnie. Ale wiem, że niektórzy właśnie pod koniec mają co tydzień, więc i pewnie ja tak będę miała, choć w karcie ciąży mam miejsce na dwie wizyty, No chyba, że wcześniej urodzę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co za skwar 😞
wróciłam od lekarza, szyjka jescze długa, 1 cm rozwarcia, więc prawie nic, mała waży 2260 g, ale wokół twarzy ma bardzo dużo pępowiny, nie wiadomo tylko czy jest owinięta czy nie 😞 i zaczynam panikowac a wizyta dopiero za 3 tygodnie 😞eh 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anochi nie martw się kochana myślę ze gdyby było coś nie tak to zaleciliby wcześniejszą wizytę.

Sabcia puzzle mi przyszły w końcu dama z łasiczką 🤪 🤪 🤪 czad!

Jak tylko znajdę kabel to będzie i Rudzio - mój tata mu zrobił sesję na dachu jak poluje na ptaki - przepiękne zdjęcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...