Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mała zawsze będzie dla mnie mała 🙂 dzięki dziewczyny za pocieszenie, lekarka powiedziała by po prostu uważac na ruchy i jakby co to do szpitala jechać, ale ja taka panikara jestem 😉 i do tego moje kochane hormony - jestem pewna, że wieczorem się rozryczę 😜 też pocieszam się tym, ze gdyby cos nie tak to szybciej byłaby wizyta
Anycool przyślij troche deszczu do mnie, bo na razie to ja pływam ale w skwarze 🙂
też czekam na zdjęcie myśliwego Rudego 🙂
ej ja jescze nie mam puzzli a zamawiałam wtedy co Wy 😞 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Kobitki puzzlowe,
Kasia, dzięki za wyjaśnienie co do tych butelek antykolkowych.
Wyłączyli mi dzisiaj kompletnie prąd przed drugą, więc wzięłam się za porządki w szafie, wyselekcjonowałam dwa wory ciuchów, w których na pewno przez następne parę miesięcy nie będę chodzić... ale tak się zmachałam.... teraz jestem po obiadku u rodziców
uuu.... mój Tato własnie zrobił pyszny zimniutki koktajl truskawkowy, więc idę jeść, haha!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no plusy tych wielorazówek są takie, że na dłuższą metę to taniej wychodzi niż jednorazowe - czyli pampersy, nie przegrzewają i nie odparzają pupci, no i nie produkuje się ton śmieci jak przy pampersach. Minusy to trzeba je prać, ale ponoć szybko się suszą, no i nie trzeba prasować jak przy tetrze... no w sumie kusząco brzmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po tej ostatniej biegunce i wymiotach przez tydzień nic-cisza z tym. a od wczoraj wieczorem już 3 razy byłam i znowu mi się powoli chce,więc ja się cieszę,że mnie moje zaparcia na razie opuściły...
póki co to teraz mnie straszne skurcze trzymają już z 10 minut takie uczucie dłubania igłą w dole brzucha z promieniowaniem na plecy aż mnie przy nasileniach zwija na fotelu,ale daje radę-jeszcze nie teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anycool wiesz coś może na temat takich bóli jak chwilę temu napisałam? nie boję sie ani nie panikuję,ale jednak chciałabym wiedzieć co mogą oznaczać albo jak im zaradzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malutka jak mnie tak boli to wstaje troche chodze i zaczynam rozluzniac miednice , troche krążen dupką, troche na boki, troche rozciagniec i przechodzi 😎 choc nie zawsze 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...