Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mufcia: Buziaczka ledwo żyje tak jak my wszystkie - upały 😞

dziewczynki co sądzicie o oddaniu komórek macierzystych do banku
http://www.pbkm.pl/8/Oferta-PBKM-SA.html

my się chyba zdecydujemy, rozmawiałam z moja pania gin i mówi że zna osobiscie przypadek kiedy kobitka specjalnie zachodzila w kolejna ciąże bo 1 dziecko na białaczke zachorowalo 😞 kurcze nie jest to tania sprawa ale z drugiej strony jak może sie przydać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂
anochi czop może odejść nawet na kilka tygodni przed porodem. jeśli jest bez krwi to nie masz się raczej co przejmować,zwróć uwagę czy jeszcze więcej tego poleci czy nie,bo być może to zwykły śluz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka heh Ja sie nie zapisuje do was sierpniowecek poki co 😜 kurcze chyba zadna z nas nie chcialabym przenosic ciazy, ale wiadomo my chcemy jedno, a natura jeszcze co innego 🙂 takze jestem przygotowana i na taka ewentualnosc,ze urodze w sierpniu . . . . zreszt nie wazne kiedy byle bynasz szkrab byl zdrowy 🙂
i oczekujemy na syna Wojtusia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam nadzieje że coś się zmieni w naszym kraju jeżeli chodzi o te sparw dlatego wziełam udział w wyborach aby nie dopuścić do władzy oszołoma któremu przeszkadza taka forma ratowania życia 😉

niby można rozłożyć na raty, na 3 lub 6 miesięcy - pół roku męczarni finansowej ale kurcze potem jest jakby co, cóż pomyślimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sukces dziewczęta! zmobilizowałam sie i mam już posprzatane obie łazienki jeeeeeeeeeee! ale potu to chyba z litr wylałam - nigdy w życiu tak sie ze mnie nie lało 😁 teraz duży pokój,sypialnia i kuchnia a podłogi zostawiam Remkowi i uciekam z domu bo pewnie będzie awantura z odkurzaczem i mopem 😁 😁 😁 😁: 😁 😁: 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuszeczki

Właśnie jestem po KTG i....................mam rozwarcie na 3 cm 🙂 🙂 na razie wypuścili mnie ze szpitala bo wolę jeszcze być w domku ale mam przyjechać jak skurcze będą częstsze , lekarz mówi ze akcja może się rozkręcić w ciągu kliku godzin 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiu może spróbuj z seksem 🙂 ja wczoraj miałam z moim i potem dostałam mocniejszych skurczy i bóli ale przeszły ale się mu nie przyznawałam,bo nici z następnego by były 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wtedy z moim chcę jak mam przerwę w bólach i kłuciach.
jedna lipcóweczka masowała kilka godzin sutki bo wyczytała,że to może pomóc i po kilku godzinach było po wszystkim 🙂 może nie każdej,ale jednak może pomoże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby co to napisz a nie znikaj nagle 🙂
jakby Cię złapały mocne bóle to wystarczy jak napiszesz "jadę!!!" 😁 a my będziemy już wiedzieć o co chodzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...