Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a jam WAm tyyyyyle do powiedzenia 🙂

byłam wczoraj na ktg i nic - cisza ale obok leżała laska która już 41 tydzień - taaaaaaka biedna, brzuch jak jeden wielki balon cały fioletowy bo dzidzia tam rośnie ta skóra już nie daje rady - mówie Wam jaka bidulka.

Skurcze w nocy - jejuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu laski myślałam że padne - ja nawet nie chce wiedzieć jaki to ból jest w konkretnych skurczach 😮 🙃 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Malutka; to są farby dulux ( w ogóle nie smierdzą - super) fiolet to śliwka węgierka a to drugie jasne to magnolia - tak sie nazywają - wygladają przepięknie na pradwe super się komponują - jedna ściana jest fioletowa o 3 magnolia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pisałam Wam kiedys, że mam już wybrany wózek, byłam po niego w sobote i guzik, tak mi sprzedawczyni namąciła w głowie, tymi róznym modelami i ich "super funkcjami" 😁 że w końcu wróciłam do domu z pustymi rękami. Dzisiaj jadę jeszcze raz do tego sklepu , tym razem z moim Jarkiem, bo mam taki mętlik w głowie, że już nie wiem jak model wybrać, jedyne co to chociaż mam kolor wymarzony i tyle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sara miałam robione ktg,u nas w tym szpitalu do którego chodzę na wizyty od około 30tyg robione są obowiązkowo,a ktg znajduje się w pokoju obok gabinetu,więc pod ręką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a jak się czują Wasi partnerzy przed ta wielką chwilą? 🙂 Stresują się bardziej od was czy luz totalny?

Wiojojka, śliczna sypialenka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułka dzięki,tak myślałam,że magnolia 🙂
mi położna dzisiaj powiedziała,że mam dość spory brzuch jak na swoją figurę i mój też powolutku robi się fioletowy 🤪
a ostatnio zauważyłam,że mała mi się rzadziej rusza i w tym czasie na pewno jeszcze urosła a dzisiaj jak się zaczęła więcej ruszać to dosłownie CAŁE jej ciałko czuję pod skórą 😁 😁 😁 i nawet to przyjemne w porównaniu z wypychaniem nóżek 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sara mi od kilku wizyt wychodzą skurcze na ktg,ale gdyby coś tam wyszło niepokojącego to lekarz na pewno by coś zalecił,wiec jak nic nie mówił,to wszystko jest ok 🙂
okaa mnie jak bolało krocze to miałam wrażenie jakby to był ból kości i lekarz mi na to powiedzial,że to przygotowanie do porodu...nawet czasem do dzisiaj to czuję...u mnie to bylo uczucie podobne do stłuczenia...
a mój się coraz bardziej zaczyna stresować i jak siedzę i się rozprostuję a on zapyta co mi jest a ja mu, że skurcz to on już chce mnie zawieźć na porodówkę,więc śmiesznie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sarcia z tą budką chodzi o gondole 😁 kurde ja to też pięknie pisze 🙃 🙃 🙃 to znaczy jak będziesz kupować to sprawdz czy w gondoli budka się cicho opuszcza - podobno jak dzidzia uśnie to może budzić - tak słyszałam od mam, u mnie w jednym modelu np hamulec był tak cieżki do podniesienia ze chyba bym pzanokcie pozdzierała - a w drugim leciutko chodził, pobujaj czy nie piszczy - właśnie - jak jet lekki to super, chociaż prze skrętnych kołach i tak już nie trzeba go tak bardzo dzwigac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wózek kiddy by tako i nie mam w nim skrętnych kółek,ale za to na "wiejskie" drogi te kólka są idealne,a mój mąż to taka złota rączka do wszystkiego,wiec jak coś będzie w nim piszczało lub cieżko chodziło to na pewno coś z tym zrobi 🙂 zresztą on go już zna na pamięć 😁 😁 wózek jest idealny jak dla mnie tylko jedna wada- ciężki jak cholera i nie wiem czy po porodzie sama sobie z nim dam radę jak pojadę i trzeba go będzie włożyć do bagażnika,ale mam nadzieję,że odzyskam troszkę sił 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierwszych skurczy jakie wyszły na ktg to jeszcze po sobie nie czułam,a jak wyszłam z gabinetu to się zastanawiałam jak to możliwe,że tam je wykryje a ja nic nie czuję,potem zaczęły sie delikatne i coraz mocniejsze,więc teraz jak idę na ktg to dla mnie dziwne by było gdyby mi tam skurcze nie wyszły 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jacie, ale u mnie się ciemno za oknem zrobiło, aż musiałam sobie lampkę koło kompa zaświecić.
Nasz wózek też nie ma skrętnych kół niestety, ale wczoraj go prowadziliśmy z Tomkiem dookoła teatru na próbę (ludzie patrzyli się jak na wariatów, że sobie spacerujemy z pustym wózkiem haha, a kij ich tam) no i było całkiem spoko, jakoś nie odczuwałam tego źle, że nie ma skrętnych kół...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mufka pewnie to kwestia przyzwyczajenia jak do wszystkiego innego...ja też bym wolała skrętne,ale strasznie mi się ten nasz wózek podobał i stwierdziłam,że do takich kółek się przyzwyczaję tym bardziej na polne drogi te są fajne,bo solidne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też się wahałam przy jumperze 🙂 ale mąż pomógł mi zdecydować,że terenowe kółka i koniec 😁
i już sobie też siedzial wpatrzony w ten wózek,bujał go i mówił,że tylko dzidziusia w nim brakuje 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😞 a ja jeszcze nie mam wanienki i wózka wlaśnie - ciągle odkladamy z dnia na dzień ostateczny zakup-brak czasu w ciągu dnia a wieczorami sił 🤔 ale się zarzekam że w tym tygodniu musimy wybrać się na te zakupy 😁 😁 mam nadzieję że się uda..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oli ja też nie mam wanienki no i przewijaka, czekam aż Klaudia się urodzi i wtedy mi tata to przywiezie,bo stoi u nich i czeka 🙂
radziłabym jak najszybciej się zaopatrzyć,bo gdybym wcześniej nie miała tego kupionego to w ostatnich tygodniach już bym pewnie posłała kogoś po to bo tak to pochodzę chwilkę i zadyszka i ciężko,a tak to niby stoi wszystko,ale wiem,że jest i spokoj już mam,że jakby co to mała ma wszystko czego będzie potrzebować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okaa dokładnie,z tego co mama jeździła do pracy do Niemiec to pamiętam że zimy tam są łagodniejsze niż w Polsce,wiec w Holandii pewnie jest podobnie,więc taki wózek jest fajny...gdybym mieszkała w mieście tak jak anochi to pewnie też bym kupiła jumpera,bo z tego co pamiętam to anochi go chyba też ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...