Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a my po imprezce u oli (wczoraj) zmeczeni i padnieci... heheh hubi padl jako ostatni do samego konca sie bawil.... a na klatce schodowej tuz za drzwiami oli padl jak kawka heheheh torcik byl przepyszny solenizant przecudny.... max od kasi to rzeczywiscie kawal chlopa zajadal sobie kurczaczka, a maksiu od anycool nie ma juz swojej fryzurki wyglada cudownie i fajowsko raczkuje heheh. oli dawaj foty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
H U R A U D A Ł O S I Ę H U R A
Dziękuję Lucynce za ten kubeł zimnej wody 🙂 i Wasze poparcie moje Drogie 🙂

Cała sytuacja wyglądała tak :
W ciągu dnia podawałam Jerzykowi herbatkę uspokajającą w butli ze smoczkiem 🙂 ale to już pisałam 🙂 a potem wieczorem podałam mu z butli kaszkę ale wypił tylko 35 ml 😞 a potem dokończył cycem 🙂
Obudził się o 23-ej ale nieświadomy niczego mąż przyniósł Go do mnie i znowu musiałam podać cyca 😞 ale odłożyłam Go zaraz do łóżeczka i wtedy zaczął się PŁACZ 😞 😞 😞 i tak przez 30 minut ( domyślacie się co wtedy czułam )nagle nastąpiła cisza zaglądam do pokoiku a On śpi w drugim końcu łóżeczka 🙂 przykryłam Go i poszłam spać 🙂
Obudził się potem o 2:30 dostał cyca 🙂 i smacznie spał do 6:05 🙂 Wtedy wzięłam Go do siebie i spaliśmy jeszcze razem do 8:40 🙂
Tak więc wstawałam tylko 3 razy 🙂 🙂 🙂 uważam to za wielki sukces jak na pierwszą noc rewolucji 🙂 🙂 🙂 Jestem wypoczęta i szczęśliwa że tak łatwo poszło 🙂 mam nadzieję że dziś też będzie lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kochana GRATULACJE teraz bedzie tylko lepiej ok 2-3 ma prawo sie jeszcze budzic ale w tedy najlepiej podac herbatke lub wode po pewnym czasie stwierdzi ze na wode nie warto sie budzic ..... no kochan z 9 razy w sumie do 1 o 2:30 udalo sie zredukowac pieknie oklaska za to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego dla Jerzyka z okazji pierwszych urodzin! Zdrówka i uśmiechu oraz przespanych nocy 😉 (choć te ostatnie to bardziej życzenia dla mamy 🙂 )



ps. Jutro mnie pewnie nie będzie przy komputerze, więc składam już dziś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my dziękujemy za życzonka i jednocześnie życzymy wszystkim udanego długiego weekendu.

Anycool, przykro mi bardzo...

Wiojojka, fajny ten Twój Marcin 😉 Mój zwykle "gryzie" jak ktoś go w nocy obudzi a potem nawet tego nie pamięta :/

Rusałka, super, że się udało. Ja dzis w nocy tez walczyłam z młodym, bo tak sobie kiedyś postanowiłam, że do roczku sie w miarę cackamy, a potem zaczynamy "wychowywanie" 😉 no i dziś w nocy przetrzymałam młodego godzine bez mleka od 2 do 3, co chwile jęczał i płakał, nawet wstawał, wodę odpychał. w końcu dostał mleko i od razu spokój aż do 7 rano. Tyle że jestem mega niewyspana

pozdrawiam


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ika79 napisał(a):
Sto lat dla Marcelka!! Miłości i radości moc!



ps. a kiedy dokładnie on ma urodzinki?impreza była przedwczesna więc pewnie jakoś niedługo, a może już po? 🙂

jutro... 😉 😉a myślałam,że nikt nie zauważył tych zdjec nawet... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małżeństwo na wyjeździe w 5* hotelu rozpakowuje bagaże. Nagle do przedpokoju wbiega mysz, przerażona żona krzyczy do męża:
- Znasz angielski! dzwoń na recepcje i zgłoś, że w pokoju jest mysz!!!!!
Mąż łapie za słuchawkę i krzyczy:
- Reception?! Reception?!
- Yes
...- Yyyy... do you know Tom & Jerry?!?!?!
- Yes
- JERRY IS HERE!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiula2 napisał(a):
Małżeństwo na wyjeździe w 5* hotelu rozpakowuje bagaże. Nagle do przedpokoju wbiega mysz, przerażona żona krzyczy do męża:
- Znasz angielski! dzwoń na recepcje i zgłoś, że w pokoju jest mysz!!!!!
Mąż łapie za słuchawkę i krzyczy:
- Reception?! Reception?!
- Yes
...- Yyyy... do you know Tom & Jerry?!?!?!
- Yes
- JERRY IS HERE!!!!


się popłakałam ze śmiechu... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiula2 napisał(a):
ika79 napisał(a):
Sto lat dla Marcelka!! Miłości i radości moc!



ps. a kiedy dokładnie on ma urodzinki?impreza była przedwczesna więc pewnie jakoś niedługo, a może już po? 🙂

jutro... 😉 😉a myślałam,że nikt nie zauważył tych zdjec nawet... 😘


widziałam, widziałam... i zazdrościłam... przestrzeni, świeżego powietrza, słoneczka i wielkiego stołu 🙂 u nas było na wpół stojąco ze względu na metraż ech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a taki torcik (hmm właściwie wielki tort- ledwo zmieściłam do lodówki) miał Mateusz, zrobiony własnoręcznie przez mamusię, zakrapiany dużą dozą miłości 😉

[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-08/8ec00aff/zdjęcie0363.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-08/8ec00aff.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najlepsze życzonka zdrówka i słonka dla wszystkich solenizantów
[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-08/f8f6e7f0/torty_czekoladowy_b.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-08/f8f6e7f0.jpg[/IMG][/URL]


Ika Twój tort jest BOSKI 🙂 heheheheh musiałaś wyciągnąć na niego półkę z lodówki? taaaaki olbrzym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamy
my dzisiaj korzystając z pięknej pogody jedziemy nad jezioro pod namioty, Wojtucha do babci zawozimy na noc, więc dzisiaj piję, palę , rzygam, skaczę przez ognisko 😜
miłego dzionka kochane
http://www.youtube.com/watch?v=mFerLNdpwO4 uspokoić się nie mogę przy tym kawałku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...