Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja niedawno kupowałam starszej córci nowe łóżko i tak mi się spodobało,że jak będzie czas na zmiane łóżka dla Marcelka to małemu kupię takie samo....
ale u mnie jeszcze ten czas nie nastał...z
łóżko córci ma wymiary 90/200 kupiłam już zapasem na dłuzszy czas.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiu wlasnie patrzylam na takie, tylko ze u nas w pokoju nie ma miejsca na takie lozko dlugie, wiec chyba wezmiemy 70x160 mysle ze tez troche posluzy a przeciez i tak kiedys jej sie znudzi i bedzie chciala inne, narazie uparla sie nad tym rozowym, powiedziala ze w innym nie bedzie spac, a i tak niechetnie chce schowac swoje lozeczko. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie sa bradzo ladne ale wykonane z plyty, dlatego chyba zostaniemy przy pierwszej opcji z drewna sosnowego 🙂 w sumie nieco tansze od tamtych i bedziemy mogli dokupic lepszy materac do lozka. Majka taka rozrabiaka? 🙃
A Ty jak sie czujesz?
Dzisiaj ladna pogoda u nas, sloneczko swieci, posprzatamy i uciekamy w teren pospacerowac 🙂
Milego dnia,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! My planujemy radykalne zmiany związane ze spaniem we własnym łóżku jeszcze tej jesieni 🙂 u nas połączone z separacją od mamy i cyca będą raczej. Będzie ciężko !
My z Kamilkiem preferujemy coś takiego do spania... 🙂 pod stadionem (na razie nie wpuścili nas na murawę 😞 by pograć ha ha) 🙂
Codziennie nowe słówka i nauka kolorów się zaczęła, szczególnie na światłach gdzie Kamile woła "zielone" 😁

Poza tym też zaczęliśmy przygodę z Klubem Malucha. Kamilkowi się bardzo podoba 🙂
Pozdrawiamy cieplutko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oooo to ostatnie łóżko jest superowe!!!!bierzcie je,nie zastanawiaabym się...i ma fajną pojedyńczą szufladę pod spodem,bo moje wyrko ma dwie szuflady,a wolałabym jedną pakowniejszą,,Materac poecam gruby 20cm taki z jednej strony wersja na lato,a z drugiej wersja na zimę...nie kuście się na żadną piankę..odkształca się gdy się na niej leży ,nie jest dobra da kręgosłupa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KAsiu wlasnie sie namyslilismy i juz ustalone ze bierzemy je. Nie ma lozka bez materacu ale pospi miesiac i wymienimy na nowy lepszy.
My tez nadal na smoczku, niema wieczora zeby nie braga go do usypiania, ostatnio chcialam jej wyrzucic bo przegryzla to taka histeria sie zrobila o smoka ze dalam spokoj. Jak chce to niech jeszcze sobie doi. Czasami jak marudna to sobie sama wezmie i chociaz nie mialczy tylko dziuba zamknie 😜
PS jak piszecie posta mozecie 'wkleic' np link ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wrócę do tematu 🙂 Nam się podoba takie łóżeczko 😉
http://allegro.pl/lozko-disney-pixar-cars-auta-z-baldachimem-nowe-i2607836859.html]
(nie wiem dlaczego nie można wklejać linków teraz ...:angry 🙂
😜 zapytałam sprzedającego o jego wytrzymałość to odpowiedź była że "nie jest do skakania" więc się zastanawiam...choć byłoby zachęcające dla naszego Kamilka 🙂 choć obawiam się że i tak temat z osobnym spaniem będzie baaaardzo trudny...przed nim musimy pożegnać się jeszcze z cycem najpierw 🙂 🤢
Dzisiaj moja córcia wyjeżdża na wycieczkę klasową do Paryża na tydzień. mam stracha... może przywyknę bo za rok jada do Belgii więc bedziemy mieli wprawę 🙂 w sumie jadą nowym autokarem więc bezpieczeństwo powinno byc tym bardziej pewne a jednak... 🥴
Pozdrawiam z pochmurnego Poznania
Kasiula UŚCISKI dla Ciebie!! Jak samopoczucie? Wycałuj Marcelka i Maję!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też nadal na pampersach mimo że miał tydzień wołania na sedes 😞 😞 😞
Ja oklaska nie dostałam 😞 😞 😞
Jerzyk wędruje codziennie do przedszkola jest zadowolony miał małą infekcję ale bez antybiotyku 🙂 i już zdrowy 🙂 panie nie mogą się nadziwić że on taki pogodny i samodzielny 🙂 🙂 🙂 a ja pękam z dumy bo bałam się bardzo że nie będzie sobie radził 🙂
Jestem dumną mamą i szczęśliwą 🙂 🙂 🙂
POZDRAWIAMY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to łóżko oli jest plastikowe???
łoj chyba bym nie kupiła...
ja jestem już po dwytygodniowej pierwszej rechabiitacji i bardzo mi podpasowały masaże,a reszta to tylko ćwiczenia,rozciąganie....nie wiem czy jest mi lepiej,musze dużo ćwiczyć,wymachiwac tą ręką...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KAsiu link nie dziala :|
My czekamy na wiadomosc ze juz gotowe i jedziemy po nie, jjutro do nich przedzwonie bo juz czekam 6 dzien a mialo byc od 2 do 5dni.
Wczesniejsze zdjecie widzialam autko, fajne autko ale nie dla dziewczynki, my w salonie meblowym znalezlismy taka fajna karoce 😁 cena tez ladna bo bez materaca 1300zl 😁 ale nawet nie mielibysmy go gdzie wstawic.
http://imageshack.us/photo/my-images/29/132na.jpg/

Rusalka fajnie ze Jerzyk sie zaklimatyzowal, w przedszkolu nikt nie bedzie z osobna pytal dziecka czy chce siku, wiec pewnie dlatego siusia w pieluche.
Kasiu bardzo fajnie ze ci podasowaly masaze, napewno z czasem po rehabilitacjach bedzie coraz lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ups ale napisalam 🙂 Nie Kasiu a Madziu, widze lozko, tez sie nad takim zastanawialismy ale znowu jak dla nas zakrotkie bo niebawem znow musielibysmy wymieniac,
Maja tam takie tez z baldachimem rozowe w ksiezniczki a Julia zafascynowana tymi Ksiezniczkami (kupilam jej sukienke w ksiezniczki i chodzi w niej juz 2 tydzien 🤨 chyba niepotrzebnie jej kupowalam bo nie chce jej zdejmowac, nawet na spacery ja zabiera albo do woreczka albo do torebki mojej wsadza).
Fajne lozko ale wlasnie ciekawe czy wytrzymale jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...