Skocz do zawartości

kiedy dzidzus jest za duży | Forum o ciąży


brygith

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
witajcie!moj brat jak sie urodził wazył 4900g(mama urodziła go naturalnie), zas moj partner 4500 wiec boje sie ze czeka mnie ciezki porod...moje malenstwo wg USG jak na swoj wiek jest o 2 tyg do przodu...zwlaszcza z waga 🙂cos czuje ze ponad 4 kg bedzie mial napewno 🙂 ja z kolei wazylam 3500 ale waidomo dziewczynki zazwyczaj sie mniejsze i chudsze 🙂mam niecale 160 wzrostu i waska miednice dlatego tak bardzo boli mnie krocze,nie moge czasami sie poruszyc...ahhh a nie zaczelam jeszcze 7 miesiaca 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KIciula
Ja w pierwszej ciąży też jadłam za trzech przez całą ciążę przytyłam 26 kg a mój synek ważył właśnie 2700 i mierzył 50 cm.I wszystko było z nim w jak najlepszym porządku. Lekarz powiedział,że wszystko szło w moją wagę a dzidziuś pobierał sobie to co potrzebował.Ja natomiast jak się urodziłam ważyłam 3600,a mój mąż 2150. Pozdrówka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • Mamusia
Moja córka jak sie urodziła, ważyła 4300. Rok póżniej rodziłam syna i ważył 3860. Oba porody były siłami naturu. Po porodzie położna powiedziała, że córka była taka duża, bo brałam za dużo witamin. Tak sie składa, że przez całą ciąże miałam anemie i łykałam witaminy i żelazo non stop.
Niewiem, czy faktycznie dużo zależy od tych witamin. Wiem, że ani ja ani mój mąż nie jesteśmy wysocy, a moja córka mając niecałe 7 lat, wygląda na 9. Jest wysoka. Tak w sumie, to w rodzinie mojego taty są tacy wysocy.
Ciekawe jakadużą będzie moja Kropeczka 🙂







    • Mamusia
    A co zrobić jak dzidzia jest za mala??? 🙂
    Nie można porównywać dzieci do siebie bo każdy dorosly tez jest inny,jeden ma dwa metry ,inny ledwo metr pięćdziesiąt:P i co ,ma się załamać.Ja wciąż słyszę ,żę dziecko mam malutkie a sama jastem wielka (178cm)więc to wcale nie jest zależne.Najwazniejsze ,żeby bylo zdrowiutkie a malutkie też urośnie.Pozdrawiam. 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Mi też na USG wyszło że maluch jest większy i 2 tygodnie do przodu, lekarz stwierdził że będzie ważył ok.4kg. To możliwe, bo mój mąż będąc pierwszym dzieckiem ważył 4,5kg urodzony naturalnie, ja też blisko 4kg, chociaż moja córcia ważyła 3,2kg jak się urodziła, teraz może być inaczej, ale co będzie to będzie :-)
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...