Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Anula88 napisał(a):
eheh z tym palcem dobre 😜 eheh
pewnie jeszcze jest ful czasu na ubranka i takie tam... 🙂
Agaa jeszcze troche bedziesz miala duzy brzuch to uwierzysz co?? 😜

pewnie tak, narazie nie przekroczył rozmiaru mojego największego do tej pory posiadanego brzucha 🙂 no i jak zaczne czuć dziecko, bo te łaskotanie jest przyjemne aczkolwiek nie przekonuje mnie nadal ze mam tam człowieczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć brzusie 🙂czy wy tez nielubicie jak was kłują?? 😞 😞 😞byłam dzisiaj na badaniach krwi i mało niepadłam jak zwykle zresztą.jak ja nielubie igieł 😞 😞na sam ich widok słabo mi sie robi i najchętniej bym zwiała. za każdym razem mam całe rece pokłute jakby mnie komary napadły 😞 😞 😞dzisiaj 3 razy mi sie wkłowała....koszmar i te sińce jak narkoman daję słowo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj widze przygotowania do swiat pelna para ze tu taka cisza... 🙂
dziewczyny wszytskiego dobrego na te swieta 😘 😘 😘 😘 😘

mnie czeka przeprowadzka wiec za szybko tu sie nie pojawie... 😘
pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dziś umieram... dopadło i mnie choróbsko!!!!! i to mnie tak wzielo szybko że dziś leżę w łóżku. mam 37stopni goraczki ale w ciazy chyba ogolnie jest podwyzszona temperwtura no nie? wiec to chyba nie straszne takie 37. gardło mam całe czerwone i spuchniete tak ze nie moge nic jesc a w nocy budzilam sie za kazdym azem jak polyklam sline. zaraz musze wyszukc co tu pisalyscie o specyfikach na gardło bo do lekarza nie chce iść, a mi jakieś świnstwo i tyle. Narazie płuczę gardło i leżę a taka ładna pogoda!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa zapomnialam napisac za bylam wczraj w gina. z dzidzia wszystko ok ale płci ie udało się dojrzeć niestety. za to dzidzia machała nam rączkami na przywitanie 🙂 mowilam lekarzowi ze boli mnie glowa czwesto on ze moge sobie pic kawe z mlekiem spokojnie juz na tym etapie ciazy albo brac apap czy cos na paracetamolu i ze nawet 3 tabletki dziennie. troche mnieto dziwi bo 3 to nie bralam nawet przed ciaza ale pewnie chodzi o te male zwykłe a ja jak juz brałam to forte, max itp. no w ciąży jeszcze nic ale jak mowi ze calkiem bezpieczne to zobacze, dizs mnie boli głowa ale nie moge sie przelamac zeby wziać tą tabletkę, jakoś mi się wydje ze mogę dzidzi zaszkodzic, no i lekarz swoje a ja swoje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam co my tu pisalysmy na gardlo, chyba holsy. Ale byl tu watek na forum bol gardla i dziewczyny tak pisaly i syropach jakis. na przeziebienie - katar kaszel itp w aptece mi poradzili oscilolococinum czy jakos tak. mi pomoglo.
A z cisnieniem chyba cos jest nie tak bo ja od rana chodze struta iglowa peka.

tez tak masz te bole migrenowe? masakra ...czasem az glowe rozrywa...

fajnie ze z dzicia wszystko oki 🙂


ej a laski mam pytanko czy wam tez juz znika pepek? bo ja cos czuje ze tydzien 2 i bede miala wypukly... 🤔to chyba dobrze nie?


WESOLYCH SWIAT WIELKANOCNYCH :***papa:* do keidys tam:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do choroby to moja wczoraj w nocy przeszła najgorsze stadium...calutką noc kasłałam!!!! nic nie spałam, bo też problem z gardłem 😞 najgorsza moja noc w zyciu! do tego jak tak sobie po raz setny zakasłałam to pare razy pociągnęło mi po jajnikach że aż zawyłam z bólu 😞 😞 teraz czekam na ruchy, łaskotki od dzidzi...narazie nic 😞 martwie się że coś narobiłam złego 😞 cholerny kaszel!! cały dół brzucha mnie boli...
ten cały syrop o którym pisałyśmy to Prenalen...mi nie pomógł wcale!! już niewiem co mam zrobić jak to się powtórzy 😞 Hallsów nie mam...a być może by pomogły...
do tego piszecie o fajnej pogodzie. Hmmm gdzie? 😜 u mnie padał dzisiaj snieg! 🙂 powaga! anomalia jakies 😉
no to dziewczynki ja z okazji Świąt życze Wam przede wszystkim zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia 🙂 buziaki dla Was 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula88 napisał(a):

ej a laski mam pytanko czy wam tez juz znika pepek? bo ja cos czuje ze tydzien 2 i bede miala wypukly... 🤔to chyba dobrze nie?

mojemu do tego bardzo daleko 🙂
powodzenia w przeprowadzce! uważaj na siebie i maleństwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula bóle migrenowe mam ale na szczesie nie dziś. dzis to jakies przeziebienie, mąż zaraz jedzie do apteki po tantum verde i paracetamol tylko nie wiem ile tego mozna, gdzies wyczytalam ze max 250mg ale nie wiem czy jednorazowo czy na dobe, moze wiecie?

ogoda ładna na podkarpaciu, aż przykro w łóżku leżeć, ludziom na zewnątrz cieplej niż mi pod kołdrą z tą gorączką, któr rośnie.. jak dojdzie do 38 to biore paracetamol. w dodatku świat mi siękręci i chce mi się wymiotować, kaszlu na szczescie jeszcze nie mam ale i tak sie czuje fatalnie. współczujęwszystkim chorym mamusiom 😞 trzymajmy się jakoś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe 😉 wesolcyh swiat no i oczywiscie mokrego smingusa dyngusa 😁 [color=blue][/color]

No aniu ja tez wlasnie czekam aby sie dowiedziec jaka plec dziecka a puzniej moze z czasem zaczne sie rozgladac za jakimis fajnymi ciuszkami, w pl to pewnie drogie takie zeczy jak ubranka.
Tutaj w angli jesli chodzi o cene to ona jest naprawde nie wielka jesli chodzi o orginalne zeczy to wiadomo ze za 20F mozna kupic jakis np. fajny dresik dla chlopczyka.

A na allegro wlasnie widzialam kiedys dziewczyny naprawde duze wyprawki robia za takie ceny i tez wlasnie duzo widzialam ubranek z angli gdzie dziewczyny kupuja, szkoda ze ja wam jakos nie moge ulatwic tego i pokupywac ubranek jakich byscie chcialy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka, dzisiaj bylismy na USG, dzidziunia zdrowiutka, mamy az 8 zdjec 🙂 dzidzia ma 10,5cm i po innych wymiarach wyglada jakby byla w 17 tygodniu.. 16tydz.5dzien 🙂
no i zapowiada sie, ze chlopczyk!!! zawsze marzylam o chlopcu, mam nadzieje ze Bedzie
Gabriel Zbigniew 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diano fajnie że dzidzia się odsłoniła raczej w sumie odsłonił 🙂 a co do wymiarów hhhhyyy to według usg moja dzidzia jest młodsza niż lekarz liczył jednak wyszło na moje 🙂 i mam 15tc a i już nie wiem w którym tygodniu jestem 🙂
ja już wszystko zrobione jutro tylko święconko 🙂

a piwko muszę raz na jakiś czas łyka zrobić bo taką mam ochotę a lekarz powiedział że kiedyś w ten sposób ciąże podtrzymywano (piszę dopiero teraz bo kurcze net mi siadł i nie miałam)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.zyczeniawielkanocne.yoyo.pl/zyczenia.swf

 Moc prezentów od zajączka
  co kwiatuszka trzyma
     w rączkach
  Wielu wrażeń,mokrej głowy
  w poniedziałek dyngusowy.
   Życzę jaja święconego
  i wszystkiego najlepszego!
    

. . . . . . . . . . . .... ... ___
. . . . . . . . . .... . .-.'. . .. . .-.
. . . . . . . . .....-(. . . \. . /. . . )-.
. . . . . . . .... /. . . '..oOOo..'. . .. \
. ,. . . . . . ....\.--.oOOOOOOo.--. '/
.......... . .... (. ..:oOOOOOOo:. . )
............ .... /''---'oOOOOOOo'---'\
..................\. . . .''oOOo''.. . .. ./
................ ' .-..(. . . /.. \. . . )-'
...._.........,-"--,_....//'
.../..\....../...____\.//. . . .. . /|
...||.\\..../.../`......'((. .. . |\/./_
...||..\\._ |...'.``'-....\\. .| \;. . . - '
...|.\_.\\.`.......6 \....\\| \: . . ' ` --.
....\_........6...._..`\..\\,. . ' . . --'
..... |.._......... \.)... |..))' ._ ,-'`
......\/.....= \......;_ '/.//- '
......|...........`--´__ ;//
.......`.,____....-'´......`|
........._/........... .._-.__/
... ..,-´..............,-´| ||
...,-/................/....| \\
(´..|.............../_..../.\|
..`-\.................`\--;`.
.....` -.................|....|
........).............../.._/.
......./...........__. '...'--,.
......(.......... )...(........)
......`---------´
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka a ja odliczam dni wlasnie jeszcze pozostalo 23 😉 to kolejnego usg brzuszek hmm nie powiem bo robi sie juz coraz wjekszy raczej swoje dzinsy musze powoli odkladac a kat bo zaczynaja mnie cisnac w brzuszek i az boli ;( wjec juz ukradlam mojemu dresiki , dzidzia juz codziennie daje o sobie znaki 😉 najczesciej jak zjem czekoladke albo jak jestem glodna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
_____§§____________§§
____s§$$§__________§$$§
___§§$$$$§_________§$$$§
__§$$$_$$$§_______§$$$$§
_§$$$$_$$$$§_____§$$$$§
_§$$$§_§$$$$§___§$$$$§
__§§§___§$$$§§_§§$$$§
___$$____§$$$$_$$$$§___§§_§§
________§$_________$s_§§§♥§§§
_______§____@___@___§_§d§§§
_______§______()______§__$§§
_______§______///___§___§
________§____§§§____§____§
_______§§§§§_____§§§§§_§
_§§§__§_____§§§§§_____§__§§§
§$§$§_____§_______§__§__§$§$§
§$$$$§_____§_____§__§__§$$$$§
_§$$$$§____§_____§_§__§$$$$§
__§$$$$§§_§_______§§_§$$$$§
___§$$$$§___________§$$$$§
____§$$$$§_§§$$$§§_§$$$$§
______s§§§$$§§§§§$$$§§§s
♥¸.•*´*•.¸♥•.¸♥¸.•*´*.¸♥♥

Niech czas wielkanocny
utrzyma nasze marzenia w mocy
a wszystkie nasze życzenia
aby okazały się do spełnienia ...
aby nie zabrakło nam
wzajemnej życzliwości ...
abyśmy przez życie kroczyli
w ludzkiej godności
a niech symbol Boskiego Odrodzenia bedzie dla nas - celem do spełnienia.

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
Życzą Mamusie Listopadowe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...