Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kurczę a ja sobie czytam o tej klinice i dr który ma mi przeprowadzać prenatalne...i strasznie dużo złych opinii...masakra!
ale chyba mogę sobie iść gdzie chce na te prenatalne? i tak przecież nie potrzebuję skierowania...a to pewnie znajomy mojego gina dlatego mnie do niego skierował!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly już się pakuję i jedziemy z Wami 🙂 bo ja bym bardzo chciała gdzieś pojechać...
żadnych planów nie mamy...jedynie grill u teściów w sobotę...hyh
sioperka to jest chyba racja, ale pamiętasz jak kiedyś Wam napisałam że dziewczyny z sierpnia pisza że przytyły 7 a nawet 10 kg, a to tylko max 4 tyg rożnicy od nas...to co z nami jest 'nie tak'? 🙂
ale racja, potem to się dopiero zacznie...tylko kiedy potem? 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś bo z tyciem jest tak, że do 25 tc to co jemy trafia głównie do dziecka a później nam się zacznie odkładać...a jedząc słodycze nie jest trudno przytyć bo to cukry, których organizm nie przyswaja 🙂 więc tym samym każda jedząc co innego tyje inaczej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gofra!!!!!!!!!!!!! buuterfly ale mi smaka zrobiłaś 🙂 🙂 🙂 mniam!!
ani85 skąd wiesz o tym 25tc? przecież potem to dopiero dziecko nabiera masy...czyli jeszcze gdzies z 6 kg na pewno nam przybędzie, bo dziecko powiedzmy 4kg i reszta wody + łożysko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mmmmmmmm gofry no dziewczyny chyba kazdej zaleciala slinka 😁 oj oj oj
Moja gwiazdeczka sie obudzila i kopie nachalnie 🙂
Hmm co do tycia to ja widze coraz wjekszy brzuszek az mnie to przeraza jak jeszcze lato przyjdzie a my z takimi wilkimi bebochami bedziemy chodzic ehhh 😞
Im puzniej zaczniesz tyc tym lepiej mniej sie meczysz :P
A co do rozstepow ktoras z was juz moze jakies ma ?
Bo ja jeszcze nie..... JESZCZE :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz buuterfly kochana 😘 możesz się teraz nastawić na konkretny kolor 🙂 i pomyśl jak taki chłopczyk będzie wyglądał w małym urocznym garniturku!! nie mogę oderwać od takich dzieciaków oczu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...