Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie polecam tej bejcy...Ciężko się nią maluje. Polecam iść do sklepu i poprosić o radę 🙂 Powiesz do czego to ma być to może coś mniej szkodliwego itp ci dadzą...Ja w porodzie boję się tego, jacy ludzie będą się mną zajmować. Że np będą tak nie mili, że będę chciała uciec,no ale jak 😜 Albo tego, że będę musiała leżeć długo w szpitalu. Oooo i jedzenia też się boję 😜 Jak w tamtym roku w sierpniu koleżanka urodziła i przynieśli jej obiad to myślałam, że rzygne 🤢 Bleee...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej, to w takim razie zdam się na pana ze sklepu. a to powiedz jaką Ty masz, żeby mi tej samej nie wcisnął 😁
Elu co do jedzenia, to nie musisz przecież jeść tego co Ci przyniosą. Mi pewnie będzie mama czy mąż coś przynosić, bo nie zjem tam żadnego mięsa...brr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja właśnie też już mamie i Krystianowi o tym mówiłam, że będą musieli mnie dokarmiać 🙂 A mama znowu, że będę tak wygłodzona , że zjem wszystko co mi piguły dadzą. Ja mam lakierobejcę z Duluxa, ciemny mahoń półpołysk. Kosztuje to coś ok.50zł za taką małą puszke 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutaj zazwyczaj jest tak ze sie nie lezy w szpitalu jak sie zacznie to dopiero sie jedzie 🙂 no chyba ze ktos jest po terminie no to wtedy sie lezy i oni obseruja czy wywolywac czy cesarka itp.
A jak po urodzeniu wszystko ok to jeszcze tego samego dnia do domq
Anula88 czytalam gdzies czy nawet slyszalalm ze jak sie zaczna skorcze czy cos to nejlepiej isc sie jeszcze na spokojnie wykapac i powoli sie zbierac do szpitala bo to wiadomo ze te pierwsze skorcze sie ma w odleglych minutach 🙂 wjec zdazysz jeszcze pare zeczy zrobic.
Tutaj jest najgorsze to ze nie robia ci zadnych badan penetralnych jak jest wszystko ok, a puzniej nagle przy porodzie trzeba sie rozkroczyc 🤪 dla mnie to bedzie lekko krepujacy i najgorsze bedzie jak beda robic jakas wstretna lewatywe blee 😲
Ide dziewczyny przygotowac jakis obiad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Loli...To tylko jeden taki dzień. A oni nie raz widzieli i robili te wstrętne rzeczy. Zamkniemy oczy, zaciśniemy zęby i jak najszybciej po w nogi do domku stroić i tulić i całować nasze laleczki 😘 Ja się zaczynam pakować bo jutro ok 15 jadę do mamy. Nie wiem czy będę miała u nich internet 😞 No i zaraz idę z Luncią i będę czekała na gości z mebelkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli tez się o to obawiałam 🤔 ale poczytałam trochę i podobno nie jest tak źle, lewatywa nie zawsze jest konieczna bo organizm sam się oczyszcza w pierwszej fazie porodu lekką biegunką i lewatywy juz nie robią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem ze mozna sobie kupic jednorazowa lewatywe w aptece i na szybkiego sobie samemu zrobic w domu przed pojechaniem do szpitala, tez wsumie dobre rozwiazanie 🙂

Elu no jakos to bedzie dobrze ze polozne odbieraja porody a nie jacys lekarze , troche mniej krepujaca jest wtedy sytuacja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lewatywe podobno nie trzeba się zgadzać...tylko jak bym miała potem żałować że jej nie zrobiłam i się pokupciać przy porodzie to dziękuję 🙂 a poza tym to myślę że my tak przeżywamy tą lewatywę, a to taki pikuś przy całym porodzie i bólach z nim związanymi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Ja kupiłam sobie w aptece lewatywe (ok. 8 zł), położna mówiła w Szkole Rodzenia, że w gdańskich szpitalach nie robią jej wogóle i najlepiej samemu ją sobie zrobić w I fazie porodu. Jestem tylko ciekawa, czy jak już zacznie się to będzie na to czas.

Pozdrawiam serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, ja się musze opanować, bo zapominam, że inni też mogą czytać nasze forum 😜
a ja tu o kupie piszę.... 🙂))))))))

taak właśnie, wykonanie takiej lewatywy i oczekiwanie na hmm...efekt, też chyba trwa no nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie ma co się krępować, a jak się nie zdąży zrobić to mówi się trudno i ma się na porodówce innych gdzieś, nie pierwszy raz i nie ostatni pewnie widzą takie obrazki 😉 Niedosyć że poród, to jeszcze musimy uważać, żeby przypadkiem się niezabrudzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek. hmm no bardziej po poludnie. widze ze dyskusja o lewatywie 🙂 ja przeczytałam dzisiaj w jakiejś gazecie ze zamiast lewatywy mozna jakis olejek zastosowac w minimalnej dawce bo mi w sumie taka lewatywa to sie nie uśmiecha za bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny nie rodzi się codziennie 😜 A jak raz na rok zasramy im sale to co? Chcieli takiego zawodu to niech sprzatają 😁 Tylko Krystian pewnie by się ze mnie śmiał hehehe 🤪 My to pewnie nawet byśmy nie poczuły...Tzn fizycznie bo zapachowo to napewno 😁 Większość z nas poczuła by smrodek tylko Agaa kwiatki hehehehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahha no tak ale ja bym wolała jednak uniknąc takiej ,,niespodzianki" 😁 mozna podobno tez jakies czopki czy cos ale to nie jest pewne na 100 % czy będą działać ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe taaa 🙂 fiołki alpejskie 😁 a na słowo "zesramy" wybuchnełam głośnym śmiechem 🙂 🙂 nie wiem czemu? hormony? 🤪 🤪
Eluska ten olejek to o ile się nie myle to....rycynowy? jakoś tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwilka zaraz sprawdze bo gdzies ta gazetke mam. uff znalazłam tak to olejek rycynowy ale jest napisane ze moze wywołac lub nasilić skurcze porodowe. jest tez napisane o czopkach glicerynowych, które sa całkowicie bezpieczne jednak mogą nie zadziałac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...