Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej laski 😉)
ehhe tort byl nawet nawet 😜 ale dj jak tort wjechal puscil reklame alpen gold.... 😮 byl pijany jak ta lala... i kazdy teraz smiechawa kto byl na weselu i wie.. 😜
A panna mloda kazda wyglada pieknie 😉

Ja dzis maiala ciezka noc... prawie nic nie spalam;( katar mam masakryczny, w gardle cos drapie ciagle ze ledwo moge oddychac 😞i dzis narobilam sobie jedzonka na caly dzien zebym nie musiala wstawac i leze plackiem w lozku... ehh

loli nie martw sie przejdzie mu i bedzie ok albo ugotuj mu cos dobrego co lubi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co wy nagle tak wszystkie sie rozchorowalyscie?
Anula88 jesli to byla by jakas moja wina za co miala bym go przeprosic to moze i bym sie zastanowila nad tym ale tak to nie ma sie co starac, zje podziekuje i tyle bede miala z tego stania przy garach....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki 😁 co tam u Was? My już po śniadanku, zaraz zabieramy się do pisania pracy, moja dzidzia coś leniwa wczoraj i dziś tez jeszcze śpi, czułam jak z rana tylko przewróciła się na drugi boczek 😉 pogoda u mnie do dupy, co mi i tak różnicy nie robi bo prawie cały czas w domku.
Mam nadzieję ze u Was lepiej 😜
ps. Anula ślicznie Ci w tych krótkich podkręconych włoskach 🤪 pozdrawiam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrka, znam Twój ból bo ja właśnie też zasiadam do papierów, dziś nie praca, ją planuję koło piątku pisać, ale za to nauka! już się rozłożyłam jeszcze tylko kawke zrobie bo coś mnie głowa zaczyna boleć i ognia! musze dziś troche podgonić, ale jak mam laptop wlaczony to nie moge sie skupic bo co chwile wchodze to na forum to gdzies tam, wiec jeszcze pol godzinki i chyba wylacze 😞 ale wrócę w przerwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy z tym pisaniem prac macie przekichane....ehh
Loli no to inna sytuacja... to chyba lepiej przeczekac az samo mu przejdzie...
Albo tak jak ja zrob... jak karol wali fochy mimo ze to on zawinil to kiedy lezymy wieczorem i on sie nie odzywa to rycze, jak nie skutkuje to coraz glosniej i tak dlugo i glosno az nie przytuli nie przeprosi i nie uspokoi... to jest czasem mocno wymuszone ale dziala przewaznie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula 😁 😁 😁 Jak czytam te Twoje wypowiedzi to zastanawiam się czy czasem wspólnego ojca nie mamy 😁 Ja robię tak samo...Siorbie i szlocham i czekam. A przy tym rzucam się jak bym na kolcach spała. Oczywiście uderzając go co chwilę, żeby nie spał. Albo chodzę do łazienki i smarkam tak głośno hehe 😜 Ale najbardziej lubię szczere rozmowy z nim...Nie umiała bym się tak nie odzywać po kilka dni. Zaraz sobie myślę jak krótkie i ulotne jest życie. Że jutro może nas już nie być a my rozstaniemy się pokłóceni. Dlatego zawsze proszę go o rozmowę i mówię: Kochanie...To co zrobiłeś, powiedziałeś bardzo mnie zraniło. I zawsze staram się tak kota ogonem odwrócić, żeby wcielić go w moją sytuację i pokazać mu co on by czuł na moim miejscu. Kiedyś np z imprezy zakładowej naszym autem miała wrócić z nim taka Ewka-kurewka. Puste to dziewcze. Powiedziałam mu, że nie i już bo mu walizki z czwartego piętra wypieprza bez gadania. On oczywiście na to, że o co mi chodzi, że to tylko koleżanka...To mu powiedziałam tak. Ufasz mi? Ufasz. A ufał byś mojemu pijanemu ,łatwemu koledze? Nie. Więc sprawa prosta. Nagadałam mu, że czuł by się tak samo niepewnie gdybym to ja miała z kolegami pijana do domu wracać. Zawsze działa...Jak kocha to dotrze to do niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dlatego Loli rozmowa w cztery oczy jedynie Cię uratuje 😜 Nie warto marnować tylu dni na nerwy.
Ach skończyłam łóżeczko 😉 I trochę ogarnęłam tamten pokój. Później zrobię zdjęcia i wstawię może. A jak nie to za miesiąc jak już pościel kupię i moskitierke 😜 Tzn szmatę na kiju hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤪 haha ejj a moze jednak mamy tego samego?? 😁 hahah
bo rozmowa oczywiscie u mnie jest ... ale po akcji z plakaniem... 😜 eheh bo wtedy zmieka juz sie nie denerwuje i moge mu wszystko powiedziec.. wtedy dociera wszystko do niego 😉 A tez nie lubie sie z nim klucic bo nie ma sensu, ostatnio tylko sie sprzeczamy i najdluzej nie gadalismy 2 dni...wieczorem oczywiscie metoda na ryk i zgoda 😉
a jak ja walne focha to on to co mi kiedys obiecal nagle mu sie przypomina dzwoni 5 razy na godzine, zadaje do tego 50 pytan zagaduje mowi ze zalatwil to to i to itp i juz mi tez przechodzi bo zapominam o co byla sprzeczka 😜
Albo robi mine zbitego pieska, tuli sie jak glupi, udaje ze ryczy i tez juz mi mieknie serce i jest oki...
Loli sprobowac zawsze mozesz naszej metody... jak zadziala to super... a jak nie to wymyslimy inny patent...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No swietne sa te kompleciki... ja wczoraj tez szukalam jakies fajnej poscielki.. 😉 i kilka wzorow znalazlam ale kurde nie wiem.... nie moge sie zdecydowac 😜
Oczywiscie z ochraniaczen komplet a co do tego baldachimu to nie wiem ....bo odradzaja mi to ze niby dzieciom jest pod tym duszno... i nie wiem czy to brac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula88 ja tam wole przeczekac i nic sie nie odzywac, co ma byc to bedzie ktos wkoncu bedzie sie musial przelamac ja juz wczoraj mialam ochote ale sobie powiedzialam NIE...bo zawsze ja wyciagam pierwsza reke jak jest cos nie tak i nawet nie z mojej winy 🙂
Dzis juz wsumie troche lepiej z samopoczuciem ale tez nie zarewelacyjnie
A jesli chodzi o ta posciel to jest przepiekna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha maly chce wyjsc przez pepek.. a zobacz to :p ehhe
http://www.youtube.com/watch?v=Q0lIuOS423U&feature=related

Patrzcie jakie tanie nalepki znalazlam... chyba takie kupie i przykleje na komode i lozeczko 😜
http://www.allegro.pl/item1021053071_naklejki_dla_dzieci_na_sciane_dziecinne_20cm.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite ledwo Cię na tych zdjęciach rozpoznałam 🙂 tutaj na forum zupełnie inaczej wyglądasz 🙂 hmm chyba że to nie Ty? 😁
powiem Wam, że mi te wiaderko do kąpieli się kompletnie nie podoba! jakieś nieporozumienie...brrr

Anula powiedz mi, z której strony Cię boli pod żebrem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...