Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

z mojej perspektywy wygląda na jeszcze większy 🙂
bardzo bym chciała 🙂 ale nie dla siebie, bo mam alergię...ale dla mamy 🙂 a gdzie do PL przyjedziecie? w jakie rejony?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

🤪Matkoo!! kiebiety zwolnijcie 😁 😁 😁
Wy normalnie tyle od rana sie naprodukowalyscie ze nie wiem 😁
hehe

NK... zaprosilam od Agi ale nie wiem czy dobrze wyslalam zaproszenia jak co to Ania Szponik to jo 😜 😎
Naklejki swietne i ramka tez... a teraz jak te naklejki widzialam pomyslalam ze tw tych sklepach za 5zl ipt sa takie przeciez.... 🙂
Do tej samotnosci to ja sie tez przylacze 🙂
Brzuszki super 😉

Ja kupilam cos na ta komunie ale mi sie nie podoba... ☺️ taka bombke na biala bluzke czy cos... fajne to jest ale chcialam cos innego co moglabym nosci czesciej ale oczywiscie jak zawsze musi byc na tesciowki....troche drogie to bylo karol bedzie wyzywal.... eh jewszcze rachunki musialam zaplacic prawie 800 zl... i pol wyplaty nie ma.... 😞 dobrze ze karol moze brac zaliczki bo bysmy nie dali rady.. ehh
Kupilam podklad do lozeczka cieply pod przescieradelko i recznik z kapturkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie on nie jest az taki duzy... ehhe tylko taki szpiczasty mocno i dlatego sie tak wydaje 😜 a tez rano jest taki sobie o widac go itd a po poludniu czy na wieczor jest wielgachny szpic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi mala od samego rana non stop kopie
Anulka88 powiedz mi czy twoj kopie cie po zebrach?
Bo ja jeszcze ani radu nie dostalam w takie miejsce moja mala jest ulozona wszez mojego brzucha i strasznie nisko bo nie raz kopniaki dostaje kolo jajnikow, ale jak bylam ostatnio na usg bo polozna mi sprawdzila czy dziecko przypadkiem nie przeszlo juz w to miejsce na porod ale wszystko bylo ok.
A ciekawe jak tam Sioperka ona wczoraj miala chyba usg i miala poznac plec, i nadal sie nic nie odzywa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski szalejecie jak nic od rana tylee napisać 😉
Eluska i Agaa ładniutkie zdjęcia brzuszków 😉
Eluska fakt masz malutki brzusio ale spokojnie i Tobie wybije mocnoo tez dość dł miałam taki mało widoczny 🙂
Ja wróciłam właśnie z wykładów jestem koszmarnie głodna
mój skarbek dzis kopał i kopał 🙂 🙂
Musze coś szybko ugotowac i na zakupy lece moze cos kupie znów mojemu maleństwu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli Aguś moja 🙂 normalnie bym Cie przytuliła za ten Twój podły humorek dzisiaj...pieprzone hormony!
ja Ci zazdroszcze że miałaś szansę dostać tyle ciuszków od kogoś...ja jeśli dobrze pójdzie ( dziewczynka czyli 😁 ) też pare tam dostane...ale pewnie i tak większość będę musiała kupić...a zasiłku jak nie było tak nie ma...co mnie troche martwi, bo od trzech tygodni nic...
dostała któraś z Was już cokolwiek od ZUSu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihih widzę ze polowanie na naszej-klasie rozpoczęte 😁
Anula Twój brzuszek jest praktycznie taki sam jak mój 😁
A ja się dziś spisałam że HOHO 🙂 tej mojej pracy aż mi tyłek zdrętwiał idę się rozchodzić (tylko troszkę) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuterfly, napisałaś 'wypłatę' dlatego nie zareagowałam...i w jednej kwocie to dostałaś??
to to jest jakieś dziwne... 😞 bo ja tylko 1/3 tego co powinnam...bezsensu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa dostalam pare zeczy ale to wszystko praktycznie na lato i wszystko takie duze od 3 miesiaca:/ ehh wjec jak zrobilam liste czego mi jeszcze brakuje np. czapeczek,skarpetek,pieluszek,kurteczek itp wjec to co dostalam nie ma wsumie zadnego wplywu na to..
Agus kochana jestes ale to nie chormony tylko niestety zeczywistosc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny nie odzywałam się od wczoraj ,bo laptop mi wariuję i trzeba nowego Windowsa wgrać ,więc pewnie jakiś czas na forum będę tylko przy okazji odwiedzin u kogoś kto ma internet....teraz akurat jestem u taty ,bo ma urodziny i u siostry weszłam na neta 🙂
byłam na usg dopiero co emocje mi opadły he he dziecko jest zdrowe,wszystko dobrze rozwinięte tak jak powinno być ma piękne okrąglutkie baczki i jest słodkie ma 566g 🤪 i w ogóle piękne i ogłaszam ,że na 100% jest to [size=dziewczynka]
można uzupełnić nasz ranking i o ile pamiętam to teraz będzie przewaga dziewczynek! 😁 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😘 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 sioperka gratuluje dziewczynki!!!!!!!!!!!!! 😜

Loli mnie nie tyle co kopie ale strasznie uiciska jak dlugo siedze albo cos.. i to mi promieniuje az do plecow... taki tepy bol 🤨
Moj roznie raz czuje ze w poprzek (wg kopniakow 😜) i tez wlasnie nizej.. albo okolice pepka tzn obok albo nad....
a dupcie czy glowke wlasnie czuje czesto mniej wiecej na wysokosci pepka po prawej str 😜
i wiekszosc kopniakow tez 😉

Ale kurde... cos mi sie taki mocno twardy ten brzuch zrobil.. nie wiem czy to dobrze czy jak?? ☺️

Loli ja tam na wielkie zakupy nie chodze.. tylko wszytsko w lumpkach gdzie za kilka spiochow czy innych rzeczy place o duzo duzo mniej niz bym zaplacila w sklepie.. a rzeczy wiadomo takie wyprawkowe tzn butelki czy inne takie tam rzeczy to w hurtowniach... i to tez raczej z tych dobrych ale tanich albo wychaczam okazje.

A macie juz jakies kosmetyki??? bo ja wlasnie sie zastanawiam jakiej firmy beda najlepsze Jonson odpada.... niby uczulaja dzieci itp nie wiem albo i moj karol tego nie tolerowal i zadne dziecko w rodzinie... wiec nawet nie biore tego pod uwage.... Mysle nad Hipp albo Nivea albo jeszcze Bambino.... o Hipp nic nie wiem tylko tyle ze podobno sa dobre... a Wy o tym juz myslalyscie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...