Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Eluska...oni Ci powinni to dać za darmo, nawet jak chodzisz państwowo. następnym razem poproś.
ania87 jakież Ty masz piękne zdjęcia ślubne achhh 😉)))
Loli - hormony pamiętaj 🙂dobrze że jest na co zwalić 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
to z rączka i nuzką jest super.ja mam nużke odbitą mojego maleństwa,wprawdzie na papierze ale pamiątka jest super i mam je w ramce.i fajne wzory z tej pierwszej stronki 🙂ja to mam słabość do takich żeczy. a co do tego chwalenia sie na nk ścianami ☺️to ja też tak mam 😞bo maluje troche pościanach,takie tam bazgrołki nic szczególnego....zresztą jeśli macie ochote to zapraszam na nk.BOGUSIA RUTKOWSKA 26 LAT,CZARNOBIAŁE ZDJECIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź weź, bo to fajna pamiątka 🙂 chociaż ja też ostatnio nie dostałam...

iwwwa dawaj brzucha swojego 🙂 na pewno się zmieści 😜 zaraz Wam mój pokaże to sobie porównasz który większy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niby tak Agaa ale jednak jakies tam problemy kazdy ma w swoim zyciu no i poprostu jest jak jest 😞
Wiesz najgorzej jest jak sie nie ma nawet do kogos odezwac,pogadac ani nic takiego,caly dzien sama sedzisz w tym domu ,puzniej moj wraca zjemy obiad i on odpoczywa bo zmeczony jest i tyle nawet nie ma czasem o czym gadac 😞
Az coraz bardziej teskni mi sie za moja rodzinka z ktora zawsze moglam pogadac i jakos bylo inaczej ale coz takie zycie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli dokładnie, to też jest mój problem...mój też cały dzień w pracy, czasem w trakcie dnia wpadnie, zje i idzie znowu...i tak codziennie do 20tej, czy 21ej...dzisiaj na szczęście mam wychodne!!!!! od wieków nigdzie nie byłam z dziewczynami 🙂
czekoladka - mam Cię ( zjem Cię 😜 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecane fotki:
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-05/0d517c62/dsc01163.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-05/0d517c62.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-05/7c80fcce/dsc01167.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-05/7c80fcce.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OJ CO DO TEGO SIEDZENIA W DOMU TO JA TEŻ SIE DO WAS DOŁAŃCZAM 😞MÓJTEŻ PÓŻNO WRACA.A WCZORAJ MIALAM POLOWANIE NA MYSZ 🤨ŻUCIŁA SIE NA MNIE.ODSKOCZYŁAM I SPADŁA NA ZIEMIE I JĄ PRZYGNIOTŁAM ODRUCHOWO NOGĄ A TERAZ MAM WYŻUTY 😞BIEDNE MALEŃSTWO 😞ALE PRZEZ NIĄ MOJA NIUNIA SIE WYSTRASZYŁA I ZACZEŁA SIE WIERCIĆ W BRZUSZKU 😞A MÓJ MĄZ WYMYŚLIŁ ZE MOGŁAM JĄ DO DOMU PRZYNIEŚĆ I BYŚMY JĄ HODOWALI 😁 😁CO ZA POMYSŁ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehh no tak Agus ale sama widzisz masz mozliwosc jeszcze raz na jakis czas wyjscia gdzies z kolezankami ktore napewno dlugo znasz, ja wszytskie swoje kolezanki zostawilam w pl i tutaj sie nawet nie mam z kim spotkac,pogadac,poplotkowac itp i strasznie mi tego brakuje, a jak mowie to mojemu to on tego nie rozumie bo ma swoich kolegow i jeszcze czasem mi powie ( co to moja wina ze nie masz tutaj kolezanek) ehh...
Mam pare znajomych i wogule ale one non stop pracuja,jak to zagranica i odzywaja sie raz na ruski czas czasem po 3 miesiacach jedna wpada na godzine i tak wyglada wszystko,wjec o czym ja mam rozmawiac z taka osoba ktorej tak naprawde nie znam i nie wiem dokonca o czym i na jaki temat z nia moge pogadac i rozmowa zazwyczaj wyglada ( co u ciebie, a no wiesz u mnie duzo pracy, a u ciebie? napijesz sie kawy? nie dzieki lece zaraz na zakupy) i tyle..
Ehh no masakra dolujacy dzien mam wszystkiego dosyc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekoladka!! wskoczyła na Ciebie?? za nic bym tego nie chciała przeżyć...i nie wiem czy bym się odważyła ją nadepnąć...brrr 🙂 także gratulacje dla Ciebie i nie miej wyrzutów 🙂 jeszcze by Ci jakąś toxo...przyniosła! feee 🙂
ja w ogóle widze teraz jakiegoś futrzaka to omijam szerokim łukiem a w głowie sobie powtarzam 'fuuj toxo toxo, uciekaj!!" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki aga, Ty też bardzo ładnie wyglądasz, a zdjęcia ze ślubu ...no właśnie każda panna młoda ładnie wygląda. wracam do nauki 😞 a miedzy czasie obiadek trzeba ugotować.. dziś u mnie schaboszczaki 😁 z ziemniaczkami ktoś ma ochotę? zapraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a no znam bo ja miałam cywilny tylko i niemieliśmy wtedy za wiele kasy 😞włosy nakreciłam ale jeszcze przed dojechaniem do urzedu były proste jak druty(miałam wtedy włoski za dupe i to właśnie na nie męża złapałam 🙂)kreacja pożyczona a makijaż mało profesjonalny eh stare dzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mąż Ci uciekł sprzed urzędu? nie 🙂 czyli dla niego musiałaś najpiękniej na świecie wyglądać! 🙂 zresztą założę się, że nie było tak źle jak mówisz 🙂

iwwwa i co? większy mam czy mniejszy? on na zdjęciach i tak jakiś taki mały wygląda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LOLI to zapraszam domnie na kawe 🙂kierunek belgia.znam ten ból kiedy wszyscy w pracy a ty niemasz do kogo geby otworzyć. 😞i tak mi teskno za polską i za rodziną 😞 😞zapraszam 🙂 AGAA JA MAM W DOMU 5 KOTÓW 😞TEŻ SIE BOJE TEJ TOXOPLAZMOZY ALE NIEMAM ICH KOMU ODDAC A ICH PRZECIESZ NIEWYRZUCE 😞 😞BO BY MNIE SUMIENIE ZAGRYZŁO.ONE SĄ DOMOWE I NIGDZIE ICH NIEWYPUSZCZAM ŻEBY MI CZEGOŚ NIEPRZYWLOKŁY I JEŚLI MI LEKARZ POZWOLI NA PODRÓRZ TO NA POCZĄTKU CZERWCA CHCEMY ZAWIEŚC ZWIERZAKI DO POLSKI NA WIEŚ A ONE SĄ TAKIE SŁODKIE TERAZ WSZYSTKIE LEŻĄ NA KANAPIE OBOK;2 Z JEDNEJ STRONY I 3 Z DRUGIEJ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...