Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

LAski znalazlam swietny film.... o ciazy itd z firmy huggies... odcinkowy serial... ze znanymi aktorami 🙂 fajne 2 odcinki juz sa.... bede ogladac na bank... ehhe jestem ciekawa co bedzie dalej:d
http://niezlamama.tivi.pl/ogladaj_735,medium,odc_1_kobiety_ciezarnej_nie_powinno_sie_.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde no laski piszecie i piszecie az nadazyc sie za wami nie da, ja dopiero teraz zjadlam sniadnko i cos mnie brzusio rozbola 😞 ehh ale czytalam ze wlasnie moze nas bolec zoladek bo coraz mniej miejsca jest dla niego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha dobra piosenka... a moj maly kurde zaraz przez brzuch mi przejdzie... jak to Ela wczoraj nazwala "TASMANSKIE TANCE UPRAWIA" ahahha
a czyms mnie gila yyy tam gdzie mialam kiedys zoladek 😁 ahhah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe arka....brrr 🙂
pewnie podobnie ile z nas zostanie mamami sierpniowymi 😁 szczerze to Wam powiem, że chciałabym żeby bobo urodziło się w sierpniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo 🙂
A wiecie czego sie boje.... ze bede musiala lezec przed porodem w szpitalu wszystcy na wakacjach a ja do lozka przykuta jak tir wielka....
Ale najbardziej tego bolu przy porodzie.... czy bede wiedziala ze to juz to... itd tej paniki ze nie bede wiedziala co sie dzieje wkolo mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli to jest absolutnie nie powiedziane 🙂 niby tak, ale widziałam wątek majówek i w połowie kwietnia był tam wpis, że MAJÓWKA JAKAŚtam URODZIŁA! 🙂 i wszystkie chodzą jeszcze z brzuchami a ona dawno po 🙂 także się okaże 🙂 już się nie mogę na te dni doczekać 🙂 jak będziemy siedzieć tu na forum, długo się jakaś nie będzie odzywać to będziemy przypuszczać że już urodzila 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też tego właśnie że będę tam leżeć i czekać na poród...że będzie trwał ponad 20godzin...samego porodu się nie boję 🙂 ale tego czekania...masakra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tego ze bede dlugo sie meczyc...\
Ale ze nie rozpoznam ze to juz to... to mnie przeraza...
A najgorsze to jest to ze zacznie sie w dzien... kazdy w pracy nad jeziorem czy cos karola nie bedzie i co ja sama biedna zrobie?? ok tyaksowka czy karetka ale oni nie pomoga zabrac mi rzeczy umyc sie szybko czy cokolwiek... nie ogarna mojej paniki....
Albo karol bedzie musiaal tydzien w przod i tydzien w tyl urlop zabrac albo poprosic szefa zeby byl na miejscu nie jezdzil nigdzie albo ta moja Ana bedzie u mnie ciagle czy siostra.... bo w nocy to tam ciul.... zawsze bedzie karol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też bym w sierpniu chciala 😎 ale wątpię, słyszalam ze pierwsza ciaza to raczej po terminie niz przed sie rodzi... ja mialam w planach na sierpien celowac, ale mialam zapalenie zęba i musielismy prace nad dzidzią przełożyć bo brałam antybiotyki i miałam przeswietlenia zeba miec robione
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tymi terminami to różnie bywa 🙂 moja starsza siostra tez miała termin z synkiem na 4 września (hihi nieźle się co) i urodziła w sierpniu 28, tez bym chciała na wrzesień 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to skoro każda chce na sierpień to czemu mamy na wrzesień terminy? 😜 trzeba się było wcześniej 'starać' 🙂 🙂 moja mama ma urodziny 6 września, może trafie w jej termin ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja mam urodziny 5 września, a termin na 4 - może też się wstrzelę, mąż by tak chciał , mówi ze będziemy 1 prezent dostawać - JA MU DAM 1 PREZENT 😠 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...