Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie tak ale nie teraz. Jak zwalimy sobie wszystko na raz na głowe dzidzia mieszkanie i jeszcze ślub to moze byc kiepsko ale przypuszczam ze jak to sie troche wszystko poukłada to ślub weźmiemy i tak planowalismy za kilka lat wziąć ślub nawet przed tym jak sie dowiedzieliśmy ze bedziemy miec dzidziusia 🙂 w sumie juz troszke razem jestesmy i sie dobrze układa wszystko chociaż oczywiście czasami spięcia są jakieś 🙂 no wlasnie zauważyłam że dzisiaj wyjątkowo pusto na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Pewnie po co się spieszyć, najważniejsze byście dobrze żyli ze sobą a kłótnie wiadome są i zawsze będą 😉
No mamuśki tu wcześnie się kłada, a ja Ci powiem mimo dość wczesnego wstawania jeszcze nie padam.
Zawsze pomija mnie tutaj całe ranne pisanie tutaj bo jestem na wykładach a jak wracam to juz cieżko nadążyć nad wszystkim 😉
i jak wieczorem mam dużo czasu to zaczyna się milczenie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja od nie dawna w sumie tu przebywam ale zazwyczaj to jak ja juz wstaje to kilka stron jest zapisanych, poźniej mam mase roboty w domu potem jade do mamy wracam obiad czy cos i tak mija dzien a jak wieczorem siadam to staram sie nadrabiać troszke chyba ze zrobie sobie chwile przerwy po poludniu to wtedy siąde :0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz cio ja będe powoli lecieć bo chce jeszcze przejżeć notatki i się położe
bo jutro znów rano wstać trzeba i na wykłady 😞
Dobranoc wyśpijcie się z maleństwem :* 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde dziewczyny 11 stron do nadrobienia normalnie szok. Hmm ja wsumie nie nazekam bo tutaj wogule nie nacinaja krocza ,tylko wtedy kiedy to jest naprawde potrzebne w wyjatkowej sytuacji. Jesli chodzi o znieczulenia sa one darmowe takie tak (gas,zastrzyk w udo,oraz zastrzyk w kregoslup)ja na poczatku sie zastanawialam oczywiscie czeby by nie wziasc wlasnie znieczulenia w kregoslup jesli jest darmowe,ale postanowilam sobie sprobowac silami naturalny
i oczywiscie powiem im ze wrazie czego jak juz nie bede mogla wytrzymac to zeby mi podali. Nastepna sprawa jest porod nad ktorym sie zastanawiam aby byl on w wodzie (tez jest darmowy) i wydaje mi sie ze lepszy komfort i wogule. A jesli chodzi o krk to wiadomo ze jest tam fajnie sama mam doniego 40 min , ale zawsze jest lepiej gdzie nie mieszkamy a jak juz zamieszkamy np w krk to dla nas to wielka normalka i nic ciekawego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!ale wy tu się przez te dwa dni co mnie nie było rozpisałyście heh i to jakie różnorodne tematy ....mam co nadrabiać 😁wczoraj wkońcu mój Łukasz wgrał nowego Windowsa więc laptop znowu działa 😁 ☺️
aha dzięki za gratulację!!już wczoraj kupiłam kilka ciuszków typowo dla dziewczynki he he...na szczęście moja lista zakupów już maleje,a mąż mimo że spodziewał się synka to bardzo ucieszył się z córeczki i codziennie z nią rozmawia 🤪jakoś w rodzinie nie było zaskoczenia ,ze dziewczynka kazdy to podejrzewał....teściowa bardzo się ucieszyła ,bo nie miała nigdy córeczki!ale dla mnie najważniejsze jest to że moja córunia jest zdrowiutka!pozdrowiania 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki...Chora jestem. Bolą mnie nogi i ręce i ma okropny kaszel. Do tego głodna jestem bo idę na wyniki i nic nie mogę jeść...Znowu mi zrobią wielką dziurę i później nawet Luny na smycz nie wezme. Dobrze, że jadę do rodziców dzisiaj to będą mi pomagali...Oni mają wielki dom i mnóstwo terenu dookoła to Lunka nawet tam na smyczy nie chodzi bo nikogo w promilu 3km wokół nie ma. Tylko my. Idę się ubierać i niosę siuśki do laboratorium. Jak zwykle będzie tam kolejka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
morfologię powinna mieć w normie, ew. zmiany w moczu na tle bakteryjnym. po prostu trzeba poinformować ginekologa o przebytej infekcji.

Loli, a planujecie powrót do Krakowa? Jeśli tak to kiedy? 🙂

Moje słoneczko wczoraj późnym wieczorem dostało takiej czkawki, że łooo 🤪
Nie myślałam, że to takie zabawne uczucie 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kij ze mną...Żeby tylko synek był zdrowy. Czytałam co można brać na kaszel. I powiem , że nie mogę się zmusić do pójścia do apteki i łykania jakiegoś syropu...Nie ważne, że to nie szkodzi ani nic. No nie mogę i już...Dlatego kupiłam sobie rabarbar i miodek. Pan doradził wielokwiatowy. Do tego cytrynka i do każdej potrawy sporo czosnku. Powinno przejść.A co do bólu nóg i rąk to raczej uroki ciąży ...Na grypkę to inaczej rwie...A teraz to jak bym zakwasy miała a nic nie robiłam ciężkiego. Mam już śliczne mebelki. Bardzo mi się podobają...Troszkę zniszczone, ale zaraz idę powrzucać tam pościel i poustawiać swoje gadżety. I kupiłam proszek żeby wyprać ubranka mojego małego mężczyzny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie też się zastanawiałam czy już prać i układać ''na gotowo''ciuszki córeczki i nie wiem czy to nie za szybko?chciałabym je już poukładać w komodzie maleństwa i mieć to z głowy ,ale do września pewnie jeszcze przeglądane nie raz będą....hmmm nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laseczki.... Ela nie ejstes sama ja tez chora 😞 myslalam ze troche po wczoraj pusci ale dupa jeszcze bardziej katar i kaszel i chyba goraczka w nocy... 😞
ehh...
Ale laski zescie napisaly przez ten wieczor no noo 😜 eheh
Ta burza to chyba ode mnie przyszla bo mialal noc wczesniej 😉
Dzis znowu tyle zalatwiania i latania to do gin troche zakupy to do apteki do tesciowej... a ja normalnie nie chce mi sie na maksa 🤨

Wczoraj wieczorem bawilam sie z malutkim.... najpierw pukalismy sobie raz on mi raz ja jemu a potem, jak w tej internetowej szkole rodzenia robilam... swiecilam mu( oni tam robili latarka) a ja ekranikiem od komorki 😜 a on w tych mijescach kopal ehhe 😁 smiesznie to wygladalo jak ten telefon tak podskakiwal 😜 potem puszczalam mu muzyke z telefonu i na miektore utwory normalnie tak sie ruszal myslalam ze mnie rozerwie....

ehh milego dzionka dziewczyny 😉 odezwe sie po lekarzu 😘
\
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperka ja mam sporo rzeczy używanych. Ze strychu...I chce wyprać i zobaczyć na razie czy poschodzą niektóre plamy itp. A na gotowo to pod koniec wakacji będę robić. Wtedy już tylko je przepłucze w tym proszku. A widziałyście może jakieś płyny zmiękczające dla dzieci? Bo ja nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja widziałam tylko płyn Jelpa....z tych ''lepszych'',bo Lovela ponoć uczula i każdy mi go odradza.....też mam trochę używanych ciuszków....,ale bez plam więc się wstrzymam jeszcze z praniem.
Anula88 a ty się biedna też tam kuruj.......ale was dziewczyny rozłożyło 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie otworzyc ta str z wozkiem ...
No wlasnie ja tez mysle czy juz na gotowo prac i prasowac te ciuszki... a te nowe przeczy tez bedziecie prac??? tzn np posciel itp??bo niby sie powinno ale ja wiem...
JELP chyba ma DZIDZIUS- ale on chyba tylko od 3 lat bo jest perfumowany jedynie proszek do niemowlat maja i nie wiem czy moze LOVELA nie ma plynu... ja kupilam do tych ciuszkow Silan Sensitiv ten bialy ma bardzo delikatny zapach kumpela w nim prala tez i wszytsko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do wózka to ładny tylko ,że nie ma spacerówki i oddzielnie trzeba by kupić...ale tak w ogóle to BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARDZO TANI ja wczoraj oglądałam wózek firmy Quatro o kolorze takim jak nr 13 z tej stronki co podałaś i chyba go kupimy po 1088zł był jest bardzo lekki i łatwo go się składa i ma wiele funkcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a puki jeszcze jestem... yy wasze sutki tez sa takie wieeeeeelkie prawie jak ciastko delicje??? moje sa takie ogromne ze az brzydko to wyglada ☺️ oczywiscie kurcza sie potem itd ale rano jak wstaje to juz wole na nie nie patrzec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...