Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

za porodem w wodzie jak najbardziej polecam macica sie rozciaga i nie czuc tak skurczy a co do znieczulenia to nie jestem za po czlowiek jest jakby sparalizowany od pasa w dol a naprawde fajne uczucie jak dzidzia wychodzi i bol w sekundzie znika cos pieknego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no dziewczyny dziś jestem już po raz drugi przez was rozwalona,najpierw buuterfly a teraz wy co za temat normalnie posikana jestem z tych rombów!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁hahahahahahahahahahahahahah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!co do tego to ja mało co widzę i jadę na czuja nie lubię buszu he he 😜 😜 😜 😜 😉 😉 😉 😉 😉 😉jak idę do lekarza to też obowiązkowo depilacja ,a co do wzorków to również jestem rozwalona he he popieram króliczka playboya he... 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tez wlasnie mysle o tym w wodzie poniewaz mam to tutaj za darmo i wydaje mi sie ze warto skorzystac 🙂
A po drugie wydaje mi sie ze nawet ta higiena ze to wszystko do tej wody lec i nie jestes cala z krwi , i wydaje mi sie ze woda tez w jakis sposob daje lekkiego nawilzenia zeby dzidzia wyszla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli tak masz racje lepiej to idzie ja mialam rodzic corke w wodzie ale mialam komplikacje i nici z tego byly ale chodzilam pod prysznic i wielka ulga byla a co dopiero w wannie mmmmmsyna nie zdazylam bo raz dwa przyszedl na swiat 🙂w ciagu trzech godz od odejscia wod plodowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
perełka słodziutki brzusio ,ale faktycznie malusi ja mam 3 razy taki jak Twój.....,a gdzie tu 9 miesiąc he he 😉 co o kwestii porodu na razie wolę się nad tym nie zastanawiać.....będzie co ma być bliżej terminu może zacznę się zastanawiać póki co daruję sobie stres i rozmyślanie.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania mi głownie z prawej piersi no przez cały dzień z lekka, a jak ''nacisnę''to też wycieka i mnie to wkurza z drugiej tez,ale o wiele mniej....i przez to jakoś głupio mi nawet mężowi je''dać'',bo się boję ,że wyleci..........masakra!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Loli to wlasnie jest najlepsze 🙂 z tego wszystkiego a co do siary to nie chce was martwic ale bedzie jej wiecej przykro mi a meza przyzwyczajac do tego bo jak piers sie zapcha to meza polozna kaze zaprzadz do pracy hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto ze czasem kobieta karmiacym zapychaja sie kanaliki mleczne i dochodzi do zapalenia piersi i boli jak cholera i mozna dostac goraczki do tego ja tak mialam w tedy polozna mi mowila ze najlepszym sposobem jest facet kiedy cisgnie piers jak dziecko bo ma wiecej sily i dlatego pisze zeby przyzwyczaic 😉 sa na to rozne sposoby ja to mialam przy obydwoch dzieciach i teraz napewno tez bedzie az sie tego boje lezalam z 40 stopniami goraczki i wylam z bolu nie chce straszyc nie jest powiedziane ze wy tez tak bedziecie miec najlepiej to juz teraz kupowac nie zaciasne biustonosze i dobrze podtrzymujace piersi i bedzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu nie przerazaj sie laktator tak nie pomoze jedynie masaze pod prysznicem reka lub oklady cieple lub z kapustki swiezej to sciaga stan zapalny ale odciagnac musisz mleczko a laktator nie da rady takiego zastoju sciagnac bedzie dobrze nie martw sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uciekam do ogrodu mamy super grzeje zycze milego popoludnia i wieczoru i nie przejmujcie sie tym co pisze ja tylko pisze to co ja przeszlam uwazajcie na siebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wariatki 😁 😁 😁ale dajecie czadu z tematami 😁 😁 😁chyba za duzo słońca u was i tak na was podziałało 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁niemoge 😁 😁 😁 😁 😁co do depilacji to ja tez luz ledwie daje rade,jeszcze troche i męza zatrudnie 😁zresztą sam wyskoczył z tym pomysłem wiec wykorzystam 😁eh umnie to straszny futrzak rośnie....zeby to na głowie mi tak szybko rosły i takie gęste 😁 😁 😁przed wizytą zawsze sie gole żeby niestraszyć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze zawsze myślałam że jak bede rodzić to ze znieczuleniem ale po wypowiedzi perełki to już sama niewiem 🤔może i faktycznie wolałabym czuć co sie zemna dzieje ,nawet jeśli ból jest ogromny...ale pewnie jak juz sie zacznie to zmienie zdanie i bede o nie błagała 😁 😁 😁mam pytanko laski czy wy tez czasami macie takie bóle brzucha jak na okres?bo mi ostatnio bardzo dokuczaja 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czekoladka ja Ciebie nie chce straszyć ale czytałam, że te bóle jak na okres to nic dobrego, więc może się skonsultuj z lekarzem...
co do znieczulenia to słyszałam różne opinie jedne są zachwycone inne są załamane...
ja się tylko boję cesarki bo moja mama dostała po zapaści...
a co do schylania i golenia ja nie mam żadnych problemów, może dlatego że brzuch mam malutki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...