Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Loli tak jest to mozliwe lekarz mi mowil ze dzieciaki w sumie ciagle tam spia i maja niekontrolowane odruchy swoje pozniej jakos okolo 30 tyg maja swoj czas snu i zabawy bynajmniej tak mi powiedzial moj tez tak sie wierci czasem mysle ze wcale nie spi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Loli moj tez ma takie dni ze przez caly czas sie rusza a ciszy jest moze ze 2 godziny. nie wiem od czego to zalezy...
Ale wczoraj ahahha on na zadna babcie nie reaguje kopniakami... nic zero...one gadaja do brzucha glaskaja i nic...
wczoraj bylam u tesciowej, i czuje ze sie przewraca i kolanem mnie uwiera... biore tesciowej rekje przykladam a on przestaje, trzymala chyba reke i masowala brzuch moze z 15 min i nic... ona puscila a ten po chwili znowu swoje fikoly i kopy daje... to ona znowu przylozyla.. ahhaha a on znowu cisza... hahahaahha potem wstaje i juz wychodzimy a on znowu daje czadu..
nie wiem czemu czy ona ma taki glos ze nie reaguje na nia czy co, nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha, no tak tylko prezez to jej wczorajsze wierzganie czulam sie wlasnie okropnie bo wszystko mi latalo w srodku nie mowiac juz o zladku strasznie mnie boli i nie moge nic praktycznie zjesc, tylko potroszeczku bo wszystko staje mi w gardle jak wysoko mam ulozony ten zoladek 😞 i dlatego wczoraj sie zle czulam ahh no i zebra mnie strasznie bolaly nie wiem moze sie jeszcze rozciaga na boki?? no i najgorsze bylo to jak mala sie pchala ku dole.. bol niesamowiy nie wiem czy zaczyna sie ukladac powoli czy co? ale poprostu skora napieta na maxa razem z nia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Loli no musisz sie przyzwyczaic bo do porodu tak juz bedzie nawet czasem gorzej jak bedzie wiekszy dzidzius jak sie zacznie prostowac to zobaczysz nawet pietke od nozki slodko to wyglada a jak pogilasz to ucieknie z nia fajna zabawa bedzie 😉 no niestety musimy sie poswiecic dobra ja juz znikam bo maly mnie meczy o gre trzymajcie sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli ja tez tak miallam ... to tylko Nospe sobie wez... mamcica sie treraz rozciaga i dlatego boli, a mala swoja droga brzuch Ci sie napina tez, wez sparuj kremem na roztepy ja posmaruje to ta skora troche jak by byla inna juz mniej sie napina. a moj maly tez juz glowa w dol i uciska tam na dole...
ja tez lece bo tesciowa zaraz przyjdzie...musze ogarnac.... 🤨 ☺️ potem bede 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bryyyy 🙂
my wczoraj miałyśmy jakąś taką niemoc, że właściwie od 16tej leżałam cały czas przed tv do samej nocy. gdzie mój power??? 🙂
przed chwilą dzwoniła do mnie moja kochana babcia i przy składaniu życzeń mówi "przede wszystkim zdrówka WAM życzę DZIEWCZYNY" 🙂 🙂
Michał też mnie zadziwia, tak się cieszy że wie już co mam w brzuszku, że co mnie widzi to podchodzi i głaszcze brzuszek,całuje 🙂 nie zachowywał się tak wcześniej.... 🙂

Monia_di!!!!!!! Ciebie mi właśnie jeszcze brakowało 🙂 odzywaj się częściej, pisz co u Ciebie 🙂

o sudocreamie też słyszałam, kupiłam go nawet sobie na wysypkę po kotach...troche złagodził, ale ma miły zapach i dla dzieciaków podobno idealny 🙂

pamiętacie jak o chlebie w jajku rozmawiałyśmy? 😜 tak za mną chodził, że wczoraj zrobiłam... ale szczerze to mi nie smakował 🙂 teraz mam smaka na truskawki 😜 idę na miasto to kupię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laurana, a jak ma się nie zmieniać liczba tygodni? pewnie że tak 🙂 mi się termin zmieniał już trzykrotnie, najpierw na 14go, potem na 20go, teraz na 8go, a ostatnio znowu na 14go, więc już zostawiłam to w świetym spokoju, w sierpniu niech mi powie dokładnie jak to jest i kiedy mniej więcej urodzę 😁 bo się gubbie teraz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc brzuszki wszystkiego najlepszego dla Waszych skarbów!!!! Moj dzidzia hmm... od 4 rano tak wariuje ze było po spaniu.. no ale jakos przezylam 🙂 U mnie dzisiaj pogoda fatalna eh.. Więc mi sie oczywiście tyłka nie chce ruszac ale jeszcze pies, zakupy i takie tam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ponownie 🙂 eloite ta kołderka była w komplecie z podusią za 60 zł polecali w sklepie ,że dobra więc kupiliśmy dla małej 🙂Ania8888 jestem tak wcześnie na forum ,bo mój wychodzi do pracy ,a ja potem włączam sobie tv i oglądam program o maleństwach na TVN style o 6:10 😜 😜 więc zawszę tu zajrzę między czasie 🙂 no Monia di w końcu się odezwałaś oby tak dalej he he 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo to wyślij mi na maila ten program 🙃 😁

ech a tak przy okazji....czy któraś z Was też ma problem z krwawiącymi dziąsłami?? ja od paru dni straszny... 😞 boli, szczypie i nie wygląda najlepiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia ja nie chcę nic na głos mówić, ale stan moich zębów też się jak by pogorszył 😞 i nawet jeden zaczyna mnie boleć, co mnie martwi bo nie wyobrażam sobie iść do dentysty bez znieczulenia! nie chce nawet myśleć 😞
mówisz ze nic nie pomaga? cholera...a chciałam własnie po jakiś płyn jechać...czy ktoś ma jakąś radę na to?? a może sachol? można w ciąży w ogóle...? bo chce spróbować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
je, ja mam straszne problemy z zebami i dziaslami. Bierzcie sobie rutinacee lub rutinoscorbin i zobaczcie czy nie macie za malo zelaza, bo przez to tez pekaja. Ja stosuje taki wyciag z pyłku pszczelego i mi pomaga 🙂 no i miekka szczoteczka tez pomaga 😁 a dla pewnosci lepiej isc do dobrego dentsysty, bo jak sie wda stan zapalny to jest to zagrozenie dla dziecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do sacholu to podobno nie mozna, ale do 2 trymestru mozna stosowac, w trzecim jest to kategorycznie zabrobnione.. oo!! szałwia jeszcze pomaga. A jak pojdziesz do dentsty to da Ci znieczulenie odpowiednie dla kobiety w ciazy, ja juz chodze 2 miesiac, i juz mialam 3 znieczulenia przewodowe, 2 normalne a z Malenstwem wszytsko dobrze. mialam juz 1 kanallowke+3 zeby leczone normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...