Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jeżeli chodzi o dziąsła to ja taki problem mam od ulalla... sporego czasu ale wkoncu znalazłam cos co pomogło. Po pierwsze: nici dentystyczne, na początku był koszmar teraz jest juz idealnie, i płyn do pułkania ale ja to miałam dla wrażliwych zębów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O widze ze poruszylyscie temat zabkow ehh ja tez zauwazylam cos niepokojacego, akurat zabki mnie nie bola ani nie krwawia mi dziasla ale zauwazylam ze jak sie np. lekko opre tylem glowy o lozko w jakis takich ruchomy ruch to w gornej szczece czuje jak by taki nerw na 2 zeby, jak sie ostatnio ze swoim wyglupialam i chwycil mnie lekko za glowe to ten nerw sie znow powtorzyl :/ nie wiem wlasnie co sie dzieje. Tez wlasnie nie widzi mi sie isc do dentysty i robic cokolwiek bezjakiegos znieczulenia, chodz powinnam isc porobic sobie wszystkie zabki bo tutaj akurat teraz przez cala ciaze i po urodzeniu pol roku mam dentyste zadarmo , wjec sie chyba bede musiala nad tym grubo zastanowic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperka ehh tez tak mialam kiedys jak ty jak bylam mala i mialam stan zapalny juz wiesz ropa itp. i babka mi wyrwala zeba na zywca 🤪 a przy okazji wyrwala jeszcze jednego i z tekstem do moich rodzicow ze ten tez mogl byc zarazony, jakas wariatka to czemu mi 3 na raz nie wyrwala no ale coz do dnia dzisiejszego przez nia mam stylu krzywe 2 zeby, i od tej pory panicznie balam sie dentysty juz jako male dziecko mnie urazila i nie chodzilam wogule kochana wogule sama sobie zeby wyrywalam nawet 5 mi sie udalo samej wyrwac 😁 hehe ale jakos nie nazekalam bo zabki mi sie nie psuly. No i pewnego dnia kilka dni przed wylotem do angli na wakacje do mojego zaczol mnie tak strasznie bolec zab, no i sobie pomyslalam ze przecierz nie przylece tutaj z bolacym zebem beznadziejnie bo bede sie musiala wrocic a bol sie nasilal do stopnia nie przespanej nocy :/ wjec musialam isc no i naszczecie wszystko pieknie mi pan dentysta zrobil i mu zaufalam tylko powiedzialam sobie ze do innego nigdy w zyciu nie pojde jak juz jednemu zaufasz i on ci nie zrobi krzywdy to jest dobrze 🙂 i wiecie co mialam chyba takie 3 przypadki ze przed wylotem do angli zawsze mi sie cos dzialo z zebami 😁 🤪 ale zawsze wtedy wiedzialam ze do niego polece 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli to nam jeszcze lepiej zrobili 😜 Zabrali nas w podstawówce autobusem do dentysty. Niby taka wycieczka itp itd Sprawdzanie ząbków i takie...Każdy cholrak bo przecież lakowanie było i było tak fajnie. A tu sruu...Mi wystawał kawałek z korzonka jeszcze po mleczaku i mi wyrwała bladź jedna 😠 Koledze też...I to bez mamy, bez znieczulenia nic. Ale była o to afera 🤪 Ja tam dentysty się nie boję, ale inne dzieci później miały uraz.
Dosik to zarypisty lekarz 😁 Aż mi się śmiać zachciało jak to napisałam. Wyobraziłam sobie jak kitlem zakrywa moniotor i mówi MAM ,ALE NIE DAM-150 ZETA DAWAJ! 😁 Mój na szczęście ma tyle kasy, że takie jedno USG w tą czy w tą nie robi mu różnicy. I wiedział, że Krystian jest chyba ostatni raz bo jedzie za granicę to zrobił nam taki prezent. Ale cóż...To jest prawdziwy lekarz z powołania. Od niego zawsze się wychodzi z bananem na gębie 😜
Eloite a gdzie dokładnie robisz ten staż? Ja pracowałam w takim salonie z odzieżą, ale ja musiałam iść na L4 po dwóch dniach kiedy się dowiedziałam, że jestem w ciąży. I jak ktoś mi powie , że bycie stylistą-sprzedawcą w takim butiku to pestka to nie wytrzymam 😮 Stoi się 8 godzin na nogach...I to w sumie nawet stać nie wolno. U nas był taki rygor i wymogi, że czasami było to aż paradoksalne....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laurana tak tez mam ten sam termin co Ty 🙂 co do dziasel to kochane dziewczynki jest brak lub mala ilosc zelaza w organizmie ja mam od poczatku anemie i wlasnie ten problem kupcie sobie ASCOFER mi to okurat nie pomoglo i mam jakies zelazo na recepte ja juz tyle lekow mam ze nie wiem kiedy mam je lykac masakra.Buuterfyl kochany masz brzusio 🤪 Eluska jak truskawy przejda to rob zdjatko i pochwal sie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci ze ja sie nie balam nie wiem dlaczego myslalam tylko o tym zeby zobaczyc dziecko bo nie wiedzialam co bedzie kiedys nie bylo takiego sprzetu jak teraz i nie ma sie czego bac poboli i przestanie zobaczysz jakie to fajne uczucie zaraz po porodzie miec dzieciatko na swojej piersi cos niezapomnianego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perelka juz tak nam nie slodz bo ja to sie normalnie nie moge doczekac, az ja zobacze wiadomo ze nie powiem ze sie nie boje ( bo sie boje strasznie) ale strasznie rowniez jestem ciekawa jak ona wyglada czy bedzie podoba do mnie czy do tatusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juz dodaje 😁
[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a2b478f38d03cc2a.html][IMG]http://images37.fotosik.pl/295/a2b478f38d03cc2am.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f99f0b6c1d8d66e9.html][IMG]http://images46.fotosik.pl/299/f99f0b6c1d8d66e9m.jpg[/IMG][/URL]

A jeżeli chodzi o poród to ja sie boje, że sobie nie poradze... Bo tak miała moja koleżanka i po 21 godzinach zrobil jej CC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...