Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam dziewczyny 🙂 Laurana mi lekarz mowil ze w piatki mam pelny tydz a na brzuszku to zalezy kiedy sie zakladalo suwaczek 🙂Eluska bedzie dobrze moze poprostu niedorosnal do roli ojca ja tez tak mialam z bylym mezem zawsze koledzy byli najwazniejsi wiem ze dobrze mi sie mowi ale bedzie dobrze 🙂Moj dzidzius cos malo sie rusza zaczynam sie martwic 😞Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ważę się tylko u lekarza bo mi w domku tez inaczej pokazuje, więc zeby było jednolicie 🙂 od samego początku 3,5 kg (ale to ważyłam się jeszcze w maju, ateraz idę do lekarza 11 czerwca to zobaczymy :P )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosik 6 kg to wcale nie dużo, u mnie niby też jest nie duzo, ale to tylko na wadze a w rzeczywistości wyglądam jakby mi z 10 kg przybyło bo brzusio okazały już 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laurana niby jutro ma byc 24 i jeden dzien ale czasem na usg bo ja zawsze chodze w srody to pisze np.21i 6 dni nie wiem od czego to zalezy 🤔 grka mam taka nadzieje ze jest wszystko dobrze, a powiedzcie mi czy Was tez czasem pobolewa pod zebrami z lewej lub z prawej strony bo mnie dzis z prawej jak sie zginam albo siedze pogieta chyba maly sie prostuje albo cos ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wlasnie zauwazylam ze moje piersi robia sie jakies ochydne 🥴 nie dosc ze obwod sutka robi sie jakis wielki i czarny jak delicje normalnie 😁 to jeszcze straszne mi wyszly zyly tez tak macie ?
Pewnie piersi sie przygotowywuja do robienia pokarmu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OOO w żebra to ja dostaje codziennie ;-) I to wcale nie jest przyjemne. Ale kochane ;-) Wczoraj byłam u położnej i Seruszko mojego dzidzia bije jak Dzwon. Juz sie poniedziałku nie moge doczekać...bo zobacze swojego dzidziusia ;-) a co do wychodzenia z domu w upały, to ja za barzdo nie mam wyjscia..mam 5-latka w domu i nie moge z nim siedzieć zamknięta w 4 ścianach. ale wezme sobie kocyk..picie..coś do jedzenia i ide do parku poleżeć, tam jest plac zabaw. Więc wilk syty i owca cała ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia di fajnie sie masz ja musze sie modlic o pogode bo ostatnio leje non stop teraz slonko swieci ale na polko nie moge bo obiad trzeba ugotowac ehhh noga mi zdrentwiala aulaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to trzeba umiec tyle schudnac hehe ja tak nie umiem 🙂 chociaz po corce zaraz po porodzie ubylo mi 11kg a potem ciezko bylo ale co tam i tak pieknie wygladamy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo SIoperka widzisz wkoncu się dostałaś super ! 🙂
widze dziewczyny że o rozstępach mówiłyście, u mnie narazie nie widać gdzie żeby się robiły,
ale mam tak jak Loli też mi ściemniały brodawki i się powiększyły, a ogolnie na piersiach widać żyły 🥴 ale to minie dziewczyny 🙂 jak ja widze niektóre kobiety po ciąży to ja szczerze podziwiam jak one tak dosżły do formy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...