Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej mamuski 😉
widze ze tu lekka cisza nastala 😉
No ja tak mialam, i wlasnie to cos z przegladarka jest nie tak jakies aktualizacje czy cos nie chodza jak trzeba, dobrze ze juz sie udalo 😉
Elus nie martw sie nie ejstes sama.. ja mam to samo 😘 i juz powoli mam gdzies to cale jego glupie zachowanie... jak bachor. pamietaj teraz Ty i dzicia jest najwazniejsze i tak jak czekoladka mowi wazne ze chociaz do pracy chodzi zebysmy my mogli sie wylegiwac 😜 hehe na cos sie przydaje...
Co do piersi ja na moje to juz nie patrze...zal...sutki mam tak wielkie ciemne na okolo...a jak zimno jest to sa tak twarde masakra i pelno zyl widac... juz na brzuchu mi leza gdyby nie stanik, a juz myslalam ze na troche sie uwolnilam od siary a tu rano wstaje i plamam na pizamie z dwuch cyckow...

Do zeber juz sie przyzwyczailam ze maly okopuje ale jak mnie boli kregoslup 😞 😞 😞 😞 jakas masakra ani chodzic nie moge bo po chwili zaczyna bolec siedziec nie bo koszmarnie boli jak by ktos nozem mi wiercil, lezec to samo i nie wiem co mam ze soba zrobic...i to tak na wysokosci piersiowym... jutro albo w niedziele na basen chyba sie przejde na natryski na te plecy bo teraz tak bola a gdzie dalej?? koszmar 😞
A tu daje foteczke.. hihih 😜
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/301/b1d12973afb036ab.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Czesc brzuszki 🙂 Ehh jestem wykonczona po całym dniu uuf 🙂 Dziękuje za miłe słowa i staram sie nie denerwowac naprawde 🙂 No ale kichac na niego 🙂 To tak dzisiaJ duzo kupiłąm to sie chwalić bede 🙂
to tak hmm.. smoczek, łańcuszek do smoczka, butelke plastikowa, butelke szklana, grzechotke, 2 bodziaki, aa jeszcze myjke i gruche 🙂 Pozniej hmm..aa no tak! kołderkę, podusie i od razu obleczki taki sliczniutkie 🙂 i chyba tyle ale naprawde sporo tego bylo i jak sobie przypomne to napisze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc brzuszki 🙂 Ehh jestem wykonczona po całym dniu uuf 🙂 Dziękuje za miłe słowa i staram sie nie denerwowac naprawde 🙂 No ale kichac na niego 🙂 To tak dzisiaJ duzo kupiłąm to sie chwalić bede 🙂
to tak hmm.. smoczek, łańcuszek do smoczka, butelke plastikowa, butelke szklana, grzechotke, 2 bodziaki, aa jeszcze myjke i gruche 🙂 Pozniej hmm..aa no tak! kołderkę, podusie i od razu obleczki taki sliczniutkie 🙂 i chyba tyle ale naprawde sporo tego bylo i jak sobie przypomne to napisze 🙂
I Ania sliczne zdjecia i masz piekny brzusio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania sliczny mas ten brzusio taki duzy juz jest.
No tez juz tak mam powoli ze nie moge znalesc dla siebie miejsca przy biurku ciezko mi siedziec znow jak leze to tak samo jedynie co pomaga to lezenie na boku nic wjecej.
A ten upal jeszcze mnie dobija non stop mam te wybuchy ciepla,zimna i slabo mi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu!!! Śliczny brzuszek!! Świetnie wygladasz 🙂
a co do plecow, to ja sobie tez nie moge znalez pozycji do czegokolwiek, żeby mnie nie bolaly, ani na siedzaca, ani na plasko, ani na boku, normalnie nic nie skutkuje, a tu jeszcze ponad 3 miesiace, ale nic, jakos damy rade 🙂
u nas pogoda super, slonko swiecilo, ale jakos goraco nie bylo 🙂 przed chwila wrocilam z sadu z czereśni 🙂 mniam 😁 😁
Miłego wieczorku Dwupaki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img594.imageshack.us/i/snapshotofme1i.png/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/5442/snapshotofme1i.png[/IMG][/URL]

[URL=http://img155.imageshack.us/i/snapshotofme2s.png/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/603/snapshotofme2s.png[/IMG][/URL]

Lece do sklepu buzka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli piekny brzuszek.... taki okraglutki.. ale bardziej to te twoje wlosy.... 🤪 jakie piekne i dlugieeee 🤪 🤪 🤪 😲 🙃 mmmm.... Kocham takie dlugie wlosy.... (napalony 🤪 🤪 ) hihih
kiedys tez takie mialalm....ale jak to z glupkami bywa scielam na bombke i mam takie nie wiadomo co teraz...ale co tam odrosna 😜
Ja lece polezakowac troszke... 😉
Elus ale sie obkupilas.... 😉))

milego weekendu dziewczyny ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
loli takiego brzusia to pozazdrościć,jak urodzisz to pewnie nic ci do zrzucenia niezostanie 🙂pieknie i te włosy,eh były czasy jak i ja nosiłam takie długaśne,miałam za dupę i to właśnie na nie męza poderwałam ale nieczarujmy sie takim włosom troche czasu trzeba poświecić 🙂i nadszed czas kiedy powiedziałam dość już mam was i mąż mnie okroił tak do ramion,naszczeście obyło sie bez poprawek fryzjera 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a pozatym umnie straszny upał był dzisiaj 😞myślałam że zejde...przy najmniejszym wysiłku oddech cieszko złapać i te skoki ciśnienia.teraz przynajmniej moge sobie wyobrazić jak bede sie czuła bedąc staruszką 😁 😁 😁jakaś tragedia 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlosy sa fajnie nie nazekam bo nie mam zadnego kolorku ani nic, wjec naturalne mam ale kurde kupa roboty z nimi i tez wlasnie mam w planie chyba po urodzeniu je obciac bo puzniej to ja nie wiem czy bede miala czas dla nich 🙂 teraz mi sie czasem nie chce z nimi robic a co dopiero puzniej.
Kusza mnie tez wlasnie takie krotkie wloski ale nie wiem jak bym wygladala.
Czekoladka no wsumie jak na poczatek 7 miesiaca to ten moj brzusio lekko marny i mam nadzieje ze wlasnie po urodzeniu szybko gdzies to zgubie 🙂
A teraz bede sie obrzerala bananami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śliczne macie te brzuszki 🙂 u mnie powoli powoli cos sie zaczyna przebijac spod ubrania 🙂 a moj Mąż wie że jestem wyczulona, bo dlugo nic nie bylo widac, i jak sie ostananio pytalam, jak wygladam(chodzilo mi czy bluzka pasuje) to od razu mowi: no widac, widać brzuszek 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh tak odreagowałam zdecydowanie 🙂 Loli mogłabyś mnie dopisac do tableki? 25 tyd i 88 cm 🙂 No my juz zmykamy sapc bo tej nocy wogole nie przespałam. Tak mnie bolała kręgosłup ze sie ruszyc nie mogłam i normalnie umierałam z bólu ehh mam nadzieje ze dzisiaj bedzie lepiej 🙂 Milej nocki brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dwupaki 🙂 my juz nie śpimy z niunią chwilę, jakąś bezsenną noć miałyśmy znowu, także już na nogach - właśnie opracowałyśmy miseczczke truskawek 😜 a mamusia nadrobiła zaległości z dnia wczorajszego. Iiii dziewczynki!! piękne te Wasze brzusie 😁 .... Sioperka cieszę się ze przez explorera poszło 🙂
a i Loli przesyłam swoje dane do tabelki: 27 tygodni i 97 cm (w obwodzie bez zmian) 🤔 dziwneee bo wydaje mi sie ze z dnia na dzien jestem coraz większa 😁
zdjęcie obiecuję tez wkleić może mi sie uda dziś, ale zapodziałam kabel i muszę pozyczyć czytnik kart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ciezarowki 😉 😜 hihi
Co tam od rana u Was slychac??
u mnie znowu zapowiada sie piekna pogoda...ale co z tego jak karol w pracy i bez sensu ani nigdzie wyjechac ani nic... 🤢 a jeszcze zakupy trzeba zrobic i oczywiscie sama .. ehh
Loli nie scinaj.. bedziesz plakac za nimi 😜 mi jak doczepila sztuczne na wesele to nie chcialalm jej oddac..sciecie wlosow w moim przypadku to najwieksza katastrofa...
😘 dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie to masz rację ☺️ a co do włosków to zgadzam się z Anią nie ścinaj, ja miałam mniej więcej takie same ale mnie coś opętało i sciełam jakieś 3 miesiące temu, ale - odrosną 🙂 achhhh 🤪 u mnie dziś tak cieplutko 🤪 nareszcie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrka też mi się wydawało, że jestem wielka jak balon, a tu dużej zmiany nie ma ☺️
Loli bierz pod uwagę, że po porodzie podobno włosy wyłażą... a ścięcie, cóż jak się będziesz źle czuła to zapuścisz znów i będą takie piękne...a te możesz sprzedać jeśli są niefarbowane to podobno jeszcze lepiej cenią 😉 wiem, bo współlokatorka ma pierdzielca na punkcie przedłużania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...