Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ania naprawde masz ciekawa teściową ale szczezrze troszke sie smiałam jak to czytałam bo tyle złości że łuu huu... 😁 DObrze ze moje omc teściowa jest spoko 🙂 Niech i będzie Marcel jak jej sie nie podoba to trudno to wasze dziecko nie jej 🙂 A jezeli chodzi o upał to zdecyodwanie daje w kosc mnie tak glowa boli ze dramat a w kolejce po lody stałam pół godziny ale u nas w krk sa w jednym miejscu tak niesamowicie dobre ze warto 🙂 A ja jutro planuje ciacho zrobic z truskawkami bo juz od dawna mam ochote 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 ja wkoncu tak jak ci napisalam wczoraj bylam tylko w sklepie wjec nie opalalm sie ani nic :/
Jesli chodzi o powrot do polski to nie za bardzo 😞 a szkoda...
No ja juz w polsce nie bylam ponad rok i moze dlatego juz mi poprostu tutaj odbija 😞
Tak szczerze to jakos mialam sie teraz wybrac ale poprostu sie boje, ze jak tam polece to nie bedzie mi sie chcialo zbytnio tutaj wracac 😞
I od tego siedzenia w domu taka sie robie 😞 nic mnie nie cieszy...
A co do tesciowej no to masz naprawde nieziemskiego farta :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska to ja kawalek poprosze 😜 hihi
Agus na tesknote lekarstwa nie wymyslili a szkoda... dasz rade 😘
Ale wracac sensu za duzego nie ma... tu z praca tak ciezko..ehh
w takich sytuacjach jest ciezko jak cholera, gdybys tylko kogos tam miala to byloby ci na bank latwiej..
a tam srac ta moja tesciowke... 😜 a zlosci troche bylo tzn przez wyrazonka ale to tak sie mowi niech sobie gada ale tak to sluchac to jest eeehhh masakra jak wulkan 😜 a i tak dobrze to znioslam bo znajac moja pyskata buzie to bym jej chetnie powiedziaal troche ale w duchu sobie mowie ciagle ze nie warto, to jest tesciowa niech sobie gada a ja wiem swoje.. 😜

moj brzuch tak chodzi.. haha jak fale na morzu... caly dzien cisza to teraz malenstwo nadrabia 😜 eheh
lece pod prysznic i do lezenia... ')
kolorowych snow mamuski i brzuchole... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hEJ 🙂widze ze ja dzis pierwsza 😁 weekend spedzilam w Katowicac na uczelni, pchajac do przodu egzaminy i tym sposobem zostal sie jeden, najgorszy, ale to dopiero w przyszlym tyg wiec zaraz siadam sie uczyć. wieczorem bylismy u znajomych, ja na chwile wyszlam na slonko, żeby chociaż połapać troche wit D, ale zaraz mnie zaczął brzuch boleć więc grzecznie poszłam w cień 🤢 Mały wczoraj po raz pierwszy zasadził takiego kopa, że zabolało... śmieszne uczucie, choc bolesne 😲
ale nic 🙂 chcialabym zeby byl juz wrzesien, żeby Mały był już z nami 🙂 a tu jeszcze całe wakacje, na dodatek zapowiadajace sie na gorace... no nic,jakos damy rade 😁
milego dnia brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski.... 😉
moj synus sobie cwicznie cala noc ze mnie zrobil.... i laura tez ze dwa razy tak zabolalo.... 😲 a podobno teraz bedzie coraz gorzej bo dzieciatka nie beda mialy duzo miejsca to tak beda sie przepychac... mmm ehhe z jednej str fajnie ale z drugiej... alc 😜 hihi
U mnie pogoda sie zepsola...
nic ja biore sie za testy bo jak jutro nie zdam egzaminu to bedzie siara jak nie wiem ...;p
ale bede zaglaDAC 😉
MILEGO DZIONKA KOBITKI 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadrobilam zaleglosci w czytaniu wreszcie 😉 o grilach piszecie a mi na samą mysl sięniedobrze robi, 2 dni grilowałam i się tak ożarłąm żę dziś od rana jeszcze nic nie jadłam i zamierzam dopiero kolację, a co najlepsze to jade dzis do lekarza i jak mnie tam zważą po tych grilach to nie wiem czy ta szklana waga nie strzeli 🙃
ania88 nie przejmuj sie tesciowa, ja mam podobie ale co zrobic. tez mnie korci zeby jej czasem cos odpowiedziec ale to nie ma sensu bo zaraz od nowa to samo bedzie, jak jej kiedys odpowiedzialam to oooohoooho było dużo gorzej, wojna sie rozpentała, a w dodatku każdemu się gorzej żyło, bo to w jednym domu i tak glupio, ale 2 tyg sie słowem do niej nie odezwałam, aż mnie wreszcie przeprosiła (tzn mozna to tak nazwac bo to słowo jej przez gardło nie przeszło) a teraz olewam wszystko, ona gada a ja drugim uchem wypuszczam i robie swoje. to chyba najlepszy sposób na takie prukwy. a jak sie dowiedziala ze w ciazy jestem to powiedziała po przemysleniu ze to juz od września trzeba będzie palić w centralnym i dużo opału pójdzie 😮 także też widzisz jak się cieszy, wkurzyłam się nieźle ale co zrobić!!!!! w dodatku najpierw powiedziała mojemu to i on jej cos tam odpowiedzial a i tak pozniej mi musiala to samo powiedziec. nie rozumiem jej. takze ania nie przejmujmu sie tymi babsztylami! co do tescia to niby lepszy ale cieszyl poki nie wiedzial ze dziewczynka bedzie, bo on by wnuka wolał, chociaż już 2 ma, ale kij niech sie nie cieszą, my z mezem sie za to cieszymy podwójnie i to wystarczy, moi rodzice też cieszą 😁 a tesciowa to najlepsza na 102 no nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mmm..
widze ze z tesciowa to fajnie tylko na zdjeciu.. 😜
ania ja to samo slyszalam o tym paleniu... ale mam to w d bo ona z nami nie mieszka i ona palic nie bedzie...a moj tesciu na poczatku to tylko gadal co my zesmy dobrego zrobili ze teraz beda klopoty itd ale teraz juz ok 😉 czasem tez ma wloty ale on to tam sie nie przejmuje i nie wtraca 😉

Ja jestem tez zdania ze teraz my mamy swoja rodzine i bedziemy robic tak jak my uwazamy za dobre, i nikt nam sie wpierdzielac nie bedzie ani nami rzadzic... wiem ze karol sobie tak nie da a ja tymbardziej 😉

Anka to tylko jedna noga stan na tej wadze 😜 hihi ale do wieczora nic nie jesc..mmmm zakladamy sie ze nie wytrzymasz?? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewuszki 😁 a widzę se smacznie Wam weekend minął 😜 u mnie podobnie. Aniu8888 teściową się nie przejmuj, bo na prawdę nie warto się denerwować, chociaż wiem jak to jest, przynajmniej po części, bo ja ze swoja teściowa miałam perypetie ale to przed ślubem, teraz jest dużo, dużo lepiej, chyba się już dotarło między nami, ale czasem jak usadzi jakieś hasło to mnie zbija z nóg zwłaszcza o porodach i ciąży 🙃 bo ona jest pielęgniarką i WSZYSTKO WIE 🙃 ale staram się nie przejmować.
Ja już po śniadanku, zabieram się za porządki, takiego mam powera jak mało kiedy ostatnio, mimo że upał straszny to widocznie mi służy, narazie 😜 pozdrowienia brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki 🙂
my po dość fajnym weekendzie, wczoraj bez męża 😜 ze znajomymi pojechaliśmy na festyn strażacki do wsi obok i było bardzo bardzo fajnie 🙂 odstresowałam się i mam siły żeby zacząć nowy tydzień 🙂
do szkoły rodzenia któraś się wybiera??? bo ja chce, tylko muszę telefon znaleźć....
i myślę nad tymi prenatalnymi w 30tc...i nie wiem co zrobić 😞
być może dostane w tym tyg pieniążki to inaczej zaczne o tym myśleć, na razie siedzę na garnuszku męża 🙂

czy ktoś wie co z buuterfly??? dawno dawno jej nie było 😞

Eluska_09 gratuluję wstąpienia w szeregi zasiarzałych 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 u mnie jest tego ostatnio coraz więcej...bleee 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka widziałaś co pisze w Twoim suwaczku?
"licz ruchy płody - od tej chwili powinno ci to wejść w krew. w okresie aktywności powinnaś czuć co najmniej 10 ruchów na godzinę"
któraś liczy? 🙂 u mnie w życiu Ewa nie rusza się tak dużo......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania czytałam twój post o tym zakladaniu sie ze nic nie zjem i wlasnie maialm ciacho w ustach, aż się sama zaśmiałam, no ale ciacho to się nie liczy to nie posiłek 😁 zaraz idę się do lekarza przygotowywać, ale mi się nie chce tam jechać i znów na ten fotel siadać 🤨
aga ja sie wybieram do szkoly rodzenia, z kasią razem 😁 tylko na telefon czekam, gdzies w polowie czerwca mialo sie zaczac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa widziałam ten podpis, u mnie niunia w "okresie aktywności" rusza się jak mały dzik 😁 także nie liczę, ale czasem też martwię się jak za długo się nie rusza, będę w piątek na wizycie u mojego gina to się zapytam jak to jest. Ania ja tez właśnie czekam na ten telefon i nic 🤨 jak nie zadzwonią do piątku to się przejdę tam zapytać co i jak i dam Ci znać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahaah jak nie posilek?? ale jest jedzonko;p ehhe przegralas 😜 ehehehe 🙃
Aga ja nie mam z kim isc a sama jak taki glupek nie pojde... i znalazlam internetowa... 😜
A co z Ela to nie wiem tez..hhmmm 🤔
A co do ruchow to nie wszystkie czujemy 😉 ale jak tak mocniejsze to wg tego liczenia marcel ma dni nadpobudliwe.. haha moj maly adhd 😜 hehe
chcialam tez isc na to prenatalne i USG 4d ale krucho z kaska... i odpuszczam... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Mamuśki ! 🙂
Ja wam powiem że u mnie z tymi ruchami to jest tak że czasem czuje ogromną ilość a czasmi tylko kilka kopniaków na dzien :P wczoraj np mój Kacper był bardzo ruchliwy wporst niektóre ruch aż bolały.
Agaa fajnie ze miała,ś udany weekend, ja tylko w sobote buszowałam bow czoraj był mój dzień 'lenia' 😁
Kurde dalej męczy mnie ten katar 😞
Póżniej jade do mamy i gdzieś na zakupy chcemy sie, wybrać może znów coś kupimy dla synusia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
prenatalne kupe kasy kosztuje....i to jest odrazu z USG 4D...
ja tez nie mialam....

u mnie kazda wizyta u lekarza wyglada tak ... ide do pokoju poloznej ona mnie wazy i mierzy cisnienie liczy tyg., co 3 tyg musze przyniesc kubeczek z siuskami ona wsadza tylko taki pasek do tego kupeczka i potem go w jakoas maszynke i ma wynik odrazu, i krew tez co 3 tyg i robi to na miejscu iga jak od curzycy wklada pasek z krwia to maszynki i tez ma odrazu wynik.
potem czekam na swoja kolej do lekarza.
wchodze ona pyta co tam jak sie czuje patrzy co tam wczesniej nagryzmolila, kaze mi sie rozebrac i samolot.. jak cos jej sie nie podoba to USG a tak to2 3 tyg mam.. zeby uzupelnila pomiary 😉 powie co i jak pogadamy jeszczed chwile powie na kiedy mam sie zapisac i koniec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...