Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

opalać średnio, napewno nie leżec plackiem ale połazić po słonku to pewnie ze mozna 😁 tylko wysmaruj się dobrze filtrem zeby Ci się plamki ze słońca nie porobiły (bo w ciąży podobno ze słońca się tak robi, a później nie bardzo mozna coś z tym zrobić) ja tez już wyciągnęłam sobie sukienkę na ramiaczkach i wybieram sie na spacer i małe zakupy 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kochane!!!!!
tylko 22strony do nadrobienia miałam 🙂 🙂
po weselu powiem Wam że fajnie 🙂 aczkolwiek współczuję chyba sioperce jak w sierpniu idzie na wesele! Dosik, Tobie też!!
od rana coś...najpierw włosy masakra się pokręciły, spiełam - wyglądałam jeszcze gorzej 🙂 w kiecce jak słoń 😜 fluid nie chciał się wchłonąć więc powstała śliczna maska!! dojechaliśmy szczęśliwie, do kościoła, gdzie rozładował mi się aparat! więc Q&*(^&*&^* Mać!! myślałam że zabije Michała, że go nie naładował 🙂
No i najgorsze zaczęło się dziać koło 19-20...mało tańczyłam, bo wiadomo...nogi napuchły,brzuch zwiększył swoją objętość dwukrotnie 🙂 przez cole pewnie?! i dziewczyny!! gdybyśmy nie mieli wynajętego domku, to nie wiem jak by to wyglądało...poszłam się położyć na dwie godzinki. Ból brzucha przeszedł i jakoś do po 24wytrzymałam 🙂
Ale do porodu dziękuję za tego typu imprezy...zmęczona się czułam i ogólnie źle! niecierpię marudzić i zawracać głowy innym, więc może dlatego tak się też czułam 🙂
a wczoraj na poprawinach mój PĘPEK!! przybrał bardzo dziwny kształt! otóż jego górna część nałożyła się na dolną, także miałam tylko taką poziomą kreseczkę...okropnie to wyglądało 😜 dzisiaj jest już normalny, jak i obwód brzucha 🙂 bo wczoraj 97cm!!! 🙂

Loli i Anula brzuszki piękniste!! 🙂 i Aguś Twoje włosy to magia!! absolutnie nie ścinaj 🙂 i jak masz ochotę to poleż sobie trochę na słoneczku. Nie wiem czy ma sens zakrywanie brzucha? ale ja wczoraj troszkę poleżałam a po 10 minutach stwierdziłam, że to nie dla mnie i poszłam do domku spać 😉 Więc może będziesz mieć tak samo 🙂

się rozpisałam 🙂 teraz już z Wami będę do porodu hihi 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dwupaki 🙂 Hehe Aga to widze, że ciekawie było na weselu 🙂 Dobrze ze ja mialam 3 wesela w tamtym roku 🙂 U mnie tez piękna pogoda i napewno jakis spacerek zalicze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga no niezle na tym weselu.... ehhe 😉
ja mam wesela 2 ale to w przyszlym roku.. i nie wiem czy mi sie chce na nie isc i zostawiac komus malego..ale zobaczymy 😜 hehe Ogolnie to moja tesciowa juz sobie snuje plany ze ona przestanie pracowac i sie zajmie malym a ja do roboty...dupa jasiu karuzela... najszybciej wiosna 2011 i nie ma bata ze wczesniej chyba ze faktycznie przycisna fundusze....
Loli niby mozna sie opalac ale wlasnie brzuch zakryc..ja na lato kupilam sobie taka bluzke na plaze cos material jak stroj ale wlasnie brzuszek ma zakryty plecy odkryte i wiazana na szyje..do tego gatki od stroju i juz.. jak bedzie ostro goraco to mokry tecznik na brzuch i tyle bo wszystkiego moge odmowic ale za zadne skarby nie opalania... no tylko ze przyspieszacz zamienie na krem z filtrem jakis 😜

A ja bylam na zakupach i Aga skusila mnie tym Veet z gabeczka...kupilam u nas w rosmanie za 30 zl.... 🤨a raz nie zawsze a uzywac bede tylko do wyczynow fryzjerskich... 😉 heheh wyprobowalam....super 🙂 ale smierdzi niemilosiernie... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....powinnam brać prowizję od sprzedanych kremów do depilacji za tą reklamę na forum 😁

Aniu moja teściowa snuje podobne plany!! że ona na wcześniejszą pójdzie, bo przecież pomoc przy dziecku się przyda! cholera jakoś nie mam do tego przekonania! pamiętam jak od Michala siostrzenica latała zamiast za mamą to za babcią wolając ciągle 'babuuu babuuu" i babcia najważniejsza! może jak by to było w przypadku mojej mamy to co innego...ale kurcze, chce być z dzieckiem najdłużej jak się będzie dało...co najmniej do 2 r.ż.! I nie whyobrażam sobie że teściowa tu przyjdzie i będzie mnie pouczać jak mam się zająć MOIM dzieckiem! 😞 a może teraz mam do tego takie podejście a potem będę jej wdzięczna że się nią zajmuje? nie wiem....

DUPA JASIU KARUZELA WYMIATA!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moja omc tesciowa powiedziała ze mi pomoże ale jak bede chciała nic na siłe... Uf i dobrze.. A dupa jasiu karuzela haha jest cudne 🙂 A na polko ide ide trzeba korzystac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm znam dziewczyny które na krótko po urodzeniu dziecka chcą iść do pracy...i nie chodzi tu o względy finansowe. Ale ja tego nie rozumiem...
Pomijając potrzebne pieniądze, to czy nie lepiej z dzieckiem zostać jak najdłużej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga lepiej lepiej zostać ale wole teściową przy dziecku niż obcą nianie czy żłobek...a u mnie to raczej kwestia finansowa niż mojego "widzimisie" niestety z jednej pensyjki utrzymać trzy osoby i zrobić wszystkie opłaty to raczej wegetacja niż życie...a że ja nie pracowałam przed zajściem w ciążę to nic od państwa nie dostanę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to Aniu ja Ci dam moja tesciowa 😁 😁 😁 gwarantuje ze po tygodniu masz dosyc 😜
Karol ze jak przyjde ze szpitala to ona tu bedzie z nami spac.... 😮 😮 😠 😠 taki H jak komin batorego nie dam i juz... bede udawac ze nie ma nikogo w domu jak przyjdzie 😜 ehhehe
Teraz kolezance co urodzila mieszka z tesciami.... poprostu ona dziecka dotykac nie moze bo co maly pisknie zajeczy cokolwiek glosu z siebie wydaje to tesciowa stoi przy lozerczku i nie pozwala dojsc do niego... fakt ze jest obolala i pozszywana ale ona wie i czuje lepiej co jest dobre dla niej i malego wkoncu jest jego matka... a nawet go wykapac nie moze bo ona nie dfaje jesc wszystkiego nie bo tesciowa cos jej nad uchem wymysla ze to co to co takze jak gdzies wychodzimy ona je na co ma ochote do oporu bo w domu nie moze... ostatnio tez plakala bo ma dosyc ciaglego nadzoru itd.

I ja jestem zdania ze jak cos bede pomocy potrzebowac to poprosze... a po za tym marcel chyba za nia nie przepada zreszta za zadna babcia bo moze wiezgac na maksa a jak one przyloza reke jest cisza one puszcza to znowu wariacje robi... wcale nie chce na nie reagowac... hahahha KOCHANY SYNUS MAMUNI 😁 😁 😁

Aga nie znasz tego ??:P ahhaah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania ale jak nie rpacowalas ?? wcale czy co?? bo nie rozumiem... becikowe sie dostaje bez wzgledu na to czy pracowalas czy nie.. a jesli nie przekraczacie dochodu na 3 osoby 500 zl to dostajesz podwujne a jeszcze ci powiem ze jesli jestescie gdzies ubezpieczeni to z tej firmy tez powinniscie dostac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj popołudnia mnie tu nie było i znów troche nadrabiania było 😁
Ania8888 i Loli śliczniutkie brzuszkii 🙂
Co do macierzyńskiego to się zbytnio nie orientuje jak to teraz jest ale ktos mi mówił chyba ze 4,5 miesiaca tylko jest.
Ale dziś piękniutka pogoda 🙂 już się szykuje i jedziemy z moim najpierw gdzieś na obiadek do jakies restaracji mnie porywa ;D ( co się zadaża nie za często) :P a póżniej do parku w Chorzwie trzeba korzystac z pogody 🙂
Pozdrawiam brzusie ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...